Herbal Essences

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pötty, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Sampon sérült hajra, gyümölcsös gránátalma-illattal. A mennyei gránátalma-illat kényezteti érzékeidet, miközben a kivételes sampon a hajtövektől egészen a hajvégekig regenerálja a sérült hajat.

Ár: 500 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Titamita

2016. október 30.

Jó az illata átlagos sampon. Nincs vele gondom

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Jó az illata átlagos sampon. Nincs vele gondom

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Ennie86

2016. július 25.

Mennyei illata van! Engem ezzel vett le a lábamról. :)
Samponilag átlagos. Se nem jó, se nem rossz. Talán normál hajra jó tud lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Mennyei illata van! Engem ezzel vett le a lábamról. :)
Samponilag átlagos. Se nem jó, se nem rossz. Talán normál hajra jó tud lenni.

LakatosEstonkucser

2016. május 9.

Én is a balzsamjával vettem meg, valamint a kókuszos fajtáját annak a balzsamjával is. Elsősorban az illatától ájultam el, annyira tetszett. Szerencsére tartja is magát napokig az én hajamon. Akinek esetleg problémás a haja (zsíros, korpás, száraz), annak nem biztos, hogy ez a sampon megoldást nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Pötty

2016. január 16.

Balzsamjával együtt használtam, de mindennap vasalom a hajam és sajnos ehhez kevés volt. A mosás napján jól kezelhetővé tette a hajam, de másnaptól már szárazzá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Glycerin, Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.