Herbal Essences

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív hatású hajszín, festett vagy melírozott hajra

Szityike

2014. június 9.

Számomra nagyon pozitív volt a hatása! Puhává, fényessé, könnyen kezelhetővé (fésülhetővé) tette a hajam! Az illatát pedig kifejezetten imádtam! Gyümölcsös- édeskés és nekem nagyon tartós volt! Sajnos mostanában nem nagyon láttam sehol... :(
Pedig biztosan újra venném, ha találnék! :)
Ti hol vettetek legutóbb ilyen hajpakolást? Melyik boltban? Valaki esetleg tudna segíteni?

A dobozkáját is megtartottam miután kiürült, hiszen elég nagy és nagyon jól használható bármilyen kisebb kozmetikai cikk tárolására! :)
Ha beleszagolok még mindig érzem az illatát! Imádom! :)
Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Pedig biztosan újra venném, ha találnék! :)

Ha beleszagolok még mindig érzem az illatát! Imádom! :)
Ajánlom mindenkinek!

Lina14

2013. november 15.

Semmi extra hatást nem tapasztaltam, maximum egy-két napig selymesebb a hajam, fényt viszont tényleg ad a festett hajnak! az illata egész kellemes, de hamar elillan. csak akkor zsírosít, ha az egész hajadon elteríted(mint minden hajpakolás)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2