Herbal Essences

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

A magas hatóanyag-tartalmú aloéval és bambuszkivonattal készült, szulfátmentes sampon természetes módon hidratál és gyönyörű hajat eredményez.

Litta

2022. július 14.

Hajjaj, elég szélsőséges véleményeket látok itt, ha ezt előre olvasom akkor lehet, hogy meg se mertem volna venni, és milyen kár lett volna :) Nekem ugyanis bevált ez a sampon. A szilikonos hajápolókat már évek óta kiiktattam, és amióta színezővel festett hajam van, azóta rááltam a szulfátmentes vonalra is. Nos, ez a termék mindkét kritériumomnak megfelel, ráadásul nagy kiszerelésű és még az ára is baráti. A szulfátmentességéhez képest remekül habzik így nem kell egy pohárnyit a hajamra locsolni. Megfelelően tisztít, nem hagy zsíros érzetet és a fejbőrömet se szárítja ki.
Egyetlen hátránya, hogy gyorsabban zsírosodik vissza a hajam, de ez nem a termék sajátossága, hanem minden szulfátmentes samponra jellemző. Az SLS és társai ugyanis ún. "mélytisztító" összetevők, ezektől lesz a haj "csikorgósan" tiszta és irritált a fejbőr. Viszont pont emiatt a kíméletes tisztítás miatt jó a festett/színezett hajra, ugyanis kevésbé koptatja a színt, így több időt lehet hagyni két festés között. Akinél ez nem szempont, annak nem biztos, hogy jó választás, pláne ha gyorsan zsírosodik a haja. Aki viszont színvédő sampont keres, annak csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

xtinax91

2022. május 3.

Nem találtam a boltban az aloe-s testvérét, ezért ezt vettem meg, nem kellett csalódnom, bár, azért nekem eléggé zsíros hajtó/száraz hajvég kombinációm van.
Teljesen nem szüntette meg a gondot, de talán azért 1 napot rá tudok húzni a hajmosásra száraz samponnal társítva. Persze lehetne jobb a hatása, mindig csodát várok :D mivel még nem találtam meg a megfelelőt így ezt csak 4*-os-ra tudom értékelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 3.

Szeos

2022. január 29.

Elhasználtam egy flakonnal, majd az aloés társát újravettem. Szulfátmentessége ellenére brutálmód habzik és csikorgósra tisztít - ez nem biztos, hogy minden hajmosásnál szükséges. Mindig használok utána valami testes balzsamot, Baleát vagy Hair Foodot, és így nagyon szeretem, szépen letisztogatja a hajam, és utána a balzsam sokkal jobban beszívódik, mint egy olyan sampon után, amiben mondjuk szilikon is van (pl Olaplex). Ennek ellenére nem tudom, mennyire jó ötlet minden hajmosásnál ilyen brutáltisztítást végezni, szerintem nézek majd egy kímélőbb sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

pacsirta26

2022. január 13.

Nagyon szeretem ezt a sampont, mióta használom sokkal kevésbé száraz a hajam és az illata is jó, valamint nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

Beiggi

2021. december 2.

Régen nagy kedvenceim voltak a márka samponjai, így örültem, hogy újra lehet kapni. Csak alátámasztani tudom, hogy tényleg nagyon jól habzik, jó illata van és lesz tőle a hajamnak is. Nálam nem szárította ki a fejbőrt és a festést sem macerálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 2.

in0ra

2021. november 18.

Mindenképp szulfátmentes sampont kerestem, és ár-érték arányban ez a legjobb, amit találtam. Kellemes az illata, megfelelően habzik, nem irritálja a fejbőröm, így meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

daydreamheart

2021. szeptember 24.

A történetem:
9 hónapig használtam a balzsammal kombinálva, mire teljesen elfogyott a napokban.
Eleinte szuper volt, nagyon szerette a fejbőröm, az illatát is imádtam, meg úgy a csomagolását is.
Aztán nagyjából 2 hónapja elkezdett a fejbőröm viszketni és ez csak fokozódott.
Igazából más problémám is volt, ezért ráfogtam azokra, nem gondoltam, hogy a sampon okozza, mert eddig nem volt vele problémám.
Ebben az utolsó 1 hónapban annyira eldurvult a helyzet, hogy folyamatosan viszketett a fejbőröm, vörös volt és hajmosás után is ugyanolyan zsíros, lelapult volt a hajam. Borzasztó volt, de ezt is ráfogtam hormonális problémára, meg rossz étrendre.
Aztán elfogyott a sampon és tegnap egy teljesen más termékkel mostam meg a hajam.
Igaz még viszket a fejbőröm, de nem annyira és a hajamon látszódik a legnagyobb hatás, egyáltalán nem zsíros, lelapult, ugyanolyan szép frissen mosott, mint azelőtt. Úgyhogy ez a termék egy nagy NO NO. Már sajnálom, hogy nem olvastam el hamarabb itt a kommenteket.
Aki teheti kerülje el, mert hosszú távon tényleg csak több kárt tesz a hajnak és a fejbőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

A történetem:
Aztán nagyjából 2 hónapja elkezdett a fejbőröm viszketni és ez csak fokozódott.

kittir

2021. szeptember 13.

Szulfátmentes sampont kerestem de nekem ez egyáltalán nem vált be. Viszket tőle a fejbőröm és hamar zsírosodik a hajam. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Dius1991

2021. augusztus 21.

Egyáltalán nem vált be, rettenetesen kiszárította a fejbőrömet, ami a használata után folyamatosan viszketett. Felmosáshoz elhasználom, a hajamra többet nem kenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

kamelia

2021. augusztus 21.

Vásárlás után néztem meg róla itt a véleményeket, szóval kicsit megijedtem.
Na de hogy a hajam mennyire imádja és én is, az számomra is hihetetlen. :D
Vékonyszálú, hullámos hajam van. Elég sprőd volt már a vége, mikor ezt megvettem.
Az illata szerintem kellemes a hajam pedig puha és nagyon jó esésű lesz tőle. A balzsamjával együtt használom. A hajvégeim sprődségén is segített némileg. Nem zsírosít, szóval nem kell két naponta mosnom a hajam.
Valami 1300 Ft-ért vettem, szóval teljes mértékben megérte az árát. Simán újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

Vásárlás után néztem meg róla itt a véleményeket, szóval kicsit megijedtem.
Na de hogy a hajam mennyire imádja és én is, az számomra is hihetetlen. :D

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Histidine, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.