Herbamedicus

Ár:   705 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Lábápolók

A vadgesztenye és a szőlő jótékony hatását segíti mág az árnica és a fekete nadálytő kivonata is. Ezt a különleges kombinációt javasoljuk a végtagok melegítésére, pihentetésére, nyugtatására, regenerálására.

kneva

2017. április 5.

Elmentem a gyógynövény boltba, mert vénakenőcsre lett volna szükségem. Valójában Herbioticum vadgesztenyés krémet szerettem volna venni, de nem vittem magammal az üres tégelyt és nem jutott eszembe a név, csak annyi, hogy valami Herb, 250 ml és 1000 Ft körül van az ára. Ezt kaptam.
Nekem a gesztenyéről és a szőlőről (bár pontosan a szőlő magjáról!) a visszér kezelése jut az eszembe, de ebben a krémben van még bőven paprika kivonat is, szóval csíp és éget, vérbőséget okoz, erről viszont a narancsbőr kezelés és az ízületi fájdalmak enyhítése ugrik be inkább.
Nem teljesen világos, mire is szánták ezt a készítményt, én most a combomat kenem vele, hátha feszesedek. A fájós vénáimra meg vettem azt a Herbioticumosat, amit eredetileg akartam.
Áttetsző, zselés állag, alkoholos illattal, már márkától vásárolt vadgesztenyés krémeim ilyen illatúak voltak. Először hűsít, azután kezd csak melegíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.