Herbária

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vegyesz001, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém E-, A-,C vitamint, hialuronsavat, shea vajat, körömvirág kivonatot, argán olajat tartalmaz

Összetevői késleltetik a sejtek idő előtti öregedését, növelik a bőr őssejtjeinek vitalitását, ránccsökkentő hatással rendelkezik.

Innovatív bőrápoló hatóanyag, aktív őssejt alapú kivonat.

etoc

2018. december 1.

Éjszakai társával együtt ajándékoztam Édesanyának, de nálunk is az volt a gond, mint amit heszende írt, hogy büdös, avas illata volt. Visszavittük az üzletbe, és a hölgy azt mondta, az övének is ilyen illata van. Hát nem tudom... Ráadásul az én csomagomban a nappali krémnek sűrűbb állaga volt, mint az éjszakainak... Sajnálom, mert nagy reményt fűztem ehhez a csomaghoz. Magyar, jó összetevőjű... sajnos mégis befürödtünk vele... De sebaj, van még mit kipróbálni a palettáról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Petravagyok

2018. április 25.

Elhasználtam egy tégellyel az éjszakai párjával együtt és nagyon szerettem! Könnyű állaga van, ami miatt nyárra ajánlanám inkább. Finom, friss illata. Könnyen kenhető, hamar beszívódó, pihe-puha bőr eredményez. Mégsem vettem újra, mert elcsábítottak más krémek és az újdonság varázsa, de azóta is tervezem újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

heszende

2017. december 30.

Ajándékba kaptam éjszakai társával együtt.Kibontottam és annyira avas szaga van a nappali krémnek hogy fel se mertem kenni.Szörnyű😭Előttem többen írtátok ,hogy kellemes illatú...lehet hogy romlott?(Még egy évig jó a szavatossága)Vagy az én orrommal van baj?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Anettbp

Korcsoport: >54
2017. november 5.

Évek óta használom ezt a krémet az éjszakai párjával együtt, nekem nagyon bevált. Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik és az illata is diszkrét, de finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 5.

pawera

2017. november 3.

Az éjszakai párjával együtt használom, ez az első tégely, eddig elégedett vagyok vele. Gyorsan beszívódik, kellemes, puha lesz utána a bőröm. Az állaga nekem kicsit sűrű (az éjszakai sokkal lágyabb), és az illata sem a kedvencem, de alapvetően jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

prinszepsz

2017. szeptember 28.

Több mint egy hete használom, eddig jól hidratál. Illata egész tűrhető, hamar beszívódik. Nem okoz pattanásokat, ami nálam nagy szó. Sminkem sem csúszik el és egész jól megszüntette a száraz helyeket az arcomon, amelyek más készítmények használatakor a nap felénél már előjöttek.
Majd később még update-elek hogyan szuperál a krém hosszabb távon.

Up: Pár hétre rá elkezdtem kicsattogni tőle. Végül a párom használta el. Neki nem volt baja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Majd később még update-elek hogyan szuperál a krém hosszabb távon.

verka01

2017. május 4.

Egész jó barátságba kerültem ezzel a krémmel, a második tégely végén járok épp. Ősztől-tavaszig használom, nyárra nekem sok. Ősszel és tavasszal pont jó, elég a bőrömnek, télen viszont a szárazabb részeket nappalra is be kell kennem vékonyan az éjszakai párjával. Állaga jó, könnyen beszívódik. Irritációt nem okozott eddig. Nagy csodát nem csinál a bőrömmel, de végül is teszi a dolgát, hidratál. Amíg nem találok jobbat, ezt használom tovább :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

cicaaholdrol

2017. április 30.

Kb. 3 hete használom. tetszik az állaga, gyorsan beszívódik. Sajnos sokszor bizalmatlan vagyok az olcsóbb termékekkel, de hinni akarok benne, hogy ezek a jó kis összetevők tényleg olyan arányban vannak benne, hogy használnak is.
Eddig még nem volt olyan arckrémem, ami mellett sikerült volna megállapodnom,de most előre adok egy 4-est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

0bikbik0

2017. február 7.

Az éjszakai párjával használtam el.
Állaga tetszik, az összetevői alapján kicsit zsírosabbra számítottam, de mikor kora ősszel elkezdtem használni, nem tűnt soknak, így télen meg pláne.
De önmagában középkorú,idősebb bőrre nem elég, csak kiegészítő termékekkel. Azokkal jól működik együtt, ezért szeretem. Ilyen típusú alapkrémnek elegendő, de ezt is - mint az éjszakai párját - inkább fiatalabb bőrre tudom elképzelni önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

Az éjszakai párjával használtam el.

vikica95

2016. június 16.

Nagyon jó kis krém .Megvagyok vele elégedve majdnem 1éve csak ezt használom az arcomon.Kellemes az illata,állaga is jó és gyorsan beszívódik.Irritációt nem tapasztaltam .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate