Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2011. augusztus 18.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A készítmény hatóanyaga a körömvirágkivonat, az Aloe vera és a kamilla olaj elősegíti a bőr természetes megújulását, valamint enyhe bőrnyugató hatással rendelkezik. Általános ápolóbalzsam minden bőrtípusra. Használatával a fokozott igénybevételnek (szeles, hodeg időjárás, mosogatószerek hatása, kerti munka) kitett bőrfelületeken helyre áll a bőr fiziológiás egyensúlya, víz/zsír aránya, így egészséges, puha, ápolt bőr képződése indul meg.

Kiszerelés: 100 ml

bednem

2019. április 6.

Ősztől tavaszig egy zsírosabb kézkrémnek ideális, igaz bőven és többször kell kenni.
Mondjuk az összetevői sorrend nem a gyógynövény(ek) sorával kezdődik.....sajnos.

Illata viszont egészen egyedi, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Illata viszont egészen egyedi, nem tolakodó.

lha

2018. augusztus 12.

Az összetevők miatt csalódás. Jó nagy átverés. Egyébként a bőrömnek jó volt, relatív gyorsan beszívódik, de utána kicsit “szilikonos” érzetem marad tőle. És, ha pár napig nem használom, akkor szétesik a krém. Először csak folyadék jön es csak utána a krém. Mint a tubusos mustárnál. :) Biztos nem jön mégegyszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Lepketanonc

2016. december 22.

Jó termék lenne, de kérdem én: Minek oda az a 4 féle kőolajszármazék (-paraben), plusz az az illatanyag? Miért gyógynövényekkel van reklámozva, ha nem is a gyógynövényekből van a legtöbb a krémben? (Sorrend!)
Eléggé marketing szaga van ennek a terméknek is. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Eléggé marketing szaga van ennek a terméknek is. :/

cica01

2014. december 27.

Borzasztóan száraz volt a kézfejemen a bőröm, sokszor télen úgy kirepedezett hogy vérzett is, aztán meg viszketett, égett, még a sima víztől is. Megvettem ezt a kézápoló balzsamot, meg vettem mellé egy Naturland körömvirágos kézápoló balzsamot is. Felváltva használtam a 2-t, és teljesen helyrejött a kézfejemen a bőr!!! :) 5* <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

sofie_sz

2014. február 3.

Dettóban egyetértek timi33-mal. Ő mindent elmondott, ugyanez a véleményem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Dettóban egyetértek timi33-mal. Ő mindent elmondott, ugyanez a véleményem.

timi83

2011. augusztus 10.

Az illat igen különleges, de én nagyon szeretem. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet használata után. Télen csúnyán ki szokott száradni a kezemen a bőr, ám e krém rendszeres használatával múlt télen sikerült kiküszöbölni ezt a problémát. Sajnos több benne a méreganyag mint vártam, valahogy egy Herbária terméktől nem erre számítana az ember, hiszen a csomagolás és a név is annyira a természetességet sugallja. Csak emiatt vonok le egy csillagocskát. Egyébként csillagos 5-ös, ha e tényekkel nem szembesültem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.