Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berenice, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Herbária Lóbalzsam melegítő gél összetevői nyugtató, lazító hatást biztosítanak.A készítményben levő gyógynövény-kivonatok és olajok melegen tartják az izmokat és az ízületek környékét, kiválóan alkalmasak izomlazításra, sportolás előtti bemelegítéshez.

helcsicsakegyvan

2017. január 6.

Fura, pirosas színe van, befogja a ruhákat, szóval vigyázni kell vele. Hogy az izmokra, fájdalomra hogy hat azt nem tudom, viszont megtudtunk valami mást. Páromnak a sok munkától elfáradt a keze, így az egészet bekentem és átmasszíroztam, beleértve a kézfejét is, amíg a krém teljesen be nem szívódott. Elfeledkezve magáról megigazította a lenti "csomagot", mire pár perc elteltével azt érezte, hogy mindjárt meggyullad. Hiába mosta le bő vízzel, a krém csak égette tovább. Én csak nevetni tudtam, de azért gondolom nem volt kellemes érzés. :) Egyébként én is többször kezet mostam/mosogattam még aznap és még nap végén is ha a számhoz értem, éreztem az ajkamon az égést. Szóval nagyon durva egy krém, vigyázzon mindenki vele. Gondolom szembe nyúlni vele még rosszabb lehet. Valószínűleg a polcon fog lebomlani, mert használni nem fogjuk többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.