Herbária

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fényvédők

Ajánlott napozáshoz, sportoláshoz, erősen napsütötte helyeken, világos bőr védelmére, amely így ellenáll a magas UV terhelésnek is. Könnyű és hidratáló formulája antioxidáns vitaminokat tartalmaz. Az A,C és E vitaminok segítik a bőr természetes védekező rendszerét. Panthenol és antioxidáns tartalma nyugtatja a nap által igénybevett bőrt és segíti megerősíteni ellenálló képességét. Könnyen kenhető, gyorsan szívódik fel és nem ragad. Védelmet nyújt a nap káros sugarai ellen, amely a bőr idő előtti öregedését okozhatja.

Parabén, illatanyag és színezék, denat. alkohol valamint állati eredetű összetevőtől mentes termék. Víz-, homok - és verejtékálló tulajdonsággal rendelkezik. Fotostabilitása magas az erős napfény elleni szűrőknek köszönhetően, melyek hosszan megőrzik védő képességüket a napsugárzással szemben.

Kiszerelés: 200 ml

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 15.

Nem lehet felkenni belőle az elvi mennyiséget, mert kukacosodik és lepereg. Nem értem mit keres az incijében az illóolaj, de legalább elviselhető szagot áraszt. Teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

vkata96

2019. július 13.

A Hawaiian Tropic után inkább ezt vettem meg mert az nem volt a legjobb ár-érték arányban, nagyon gyorsan elfogyott (egyedül használtam). Nem sok különbség van az áruk között, de legalább ennek nagyobb a kiszerelése is, és ebben sincs alkohol. Ez is elfogyott az egy hetes nyaralás alatt, de ketten haszáltuk a párommal, sokszor újrakenve, szóval jobban megérte. Meg voltam vele elégedve, könnyen beszívódik és könnyen eloszlatható, nem hagy fehér foltokat se. Egy kicsit barnultam, de nem égtem le egyszer se. Az illata elég furi citrusos, nem az a tipikus naptej illat, de hamar megszoktam. Összességében jó kis naptej, újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Mariposaa

2018. október 16.

Kedvenc naptejem lett most mar egy par eve. Nagyon kellemes illata van, nem irrital, nem ragad, rogton beivodik es nagyon jo az ara is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

goldgirl

2018. szeptember 5.

2018.09.05.
Háromszor vásároltam belőle és bár nagyon nagyon jól véd, nem fogom újravenni, mert az utolsó termékem tele volt fel nem oldódott kis apró kemény galacsinokkal(?).

2017
Nagyszerű kis naptej, akciósan vettem a Rossmannban, kicsit féltem, de a sok jó véleményt olvasva beszereztem egyet a nyaralásra. Elég folyékony, így könnyen eldolgozható....érdemes várni mielőtt vízbe mennél vele. Azt írja vízálló, amit nehéz volt elhinni, miután már a medence előtti zuhanyzás után elkezdett lecsorogni egy része, illetve brutál síkos érzés volt a bőrömön, nagyon "csúsztam", viszont meglepő módon még így sem égtem le vele, szóval valóban tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

2018.09.05.

2017

bianka093

2018. június 23.

Annyira szeretem. Nem ragad, ami nálam nagyon fontos tényező. Nagyon érzékeny, világos bőrőm van és ez segít a napégés elkerülésében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

meseke

2018. április 20.

Nagyon szuper. Az állaga is kellemes, nem ragad, szépen beszívódik és az illata is jó. Olyan naptejet kerestem, aminek jók az összetevői és ez abszolút megtetszett. Érdemes gyógynövényes boltokban megvenni, mert elég nagy árkülönbség van a drogériás árhoz képest (Rossmann:2500 Ft, Gyógynövényes bolt: 2050 Ft).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Coconutty

2017. augusztus 9.

Nagyon jó naptej, egyet sajnálok nagyon, hogy nincs kisebb faktorszámú. Örülnék, ha lehetne kapni 6-ost vagy 10-est. Amúgy saját kencét használok előszeretettel (kókuszolaj + kakaóvaj + olívaolaj), ami tökéletes, pláne úgy, hogy nem napozok csúcsidőben, 12 és 3 óra között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

bodri95

2017. július 21.

Nagyon finom citrusos illata van és kellemes viselni. Nagyon örülök neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Nagyon finom citrusos illata van és kellemes viselni. Nagyon örülök neki!

Katalin15

2017. július 16.

Az itteni velemenyek miatt esett a valasztasom erre s termekre. A borom erzekenyebb teruletein fajdalmas kelesek vagy nem tudom mik keletkeztek a termektol. Nekem meg pattanasom srm igazan volt de ettol a termektol vmi borzasztoan nezek ki mar tobb mint egy hete. Soha semmilyen problemam meg nem volt kozmetikai termekkel. Ez volt az,elso keseru megtapasztalas. Nem ajanlom. Kicsit sem. Sajnalom hogy nincs minusz ertekeles. 😤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Ditta623

2017. július 5.

Jó állagú krém, kellemes az illata és hatékony, mert sosem égtem le, amikor használtam. Árban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology