Herbária

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fényvédők

Könnyű, hidratáló formula antioxidáns hatású vitaminokkal. Erős védelem

• Könnyen kenhető, gyorsan felszívódik, nem ragad.
  • Védelmet nyújt a nap káros sugaraival szemben, amely a bőr idő előtti öregedését okozhatja.
  • Parabén-, illatanyag-, színezék- és állati eredetű összetevő mentes.
  • Magas fotostabilitás: erős napfény elleni szűrők, melyek hosszan megőrzik védőképességüket a napsugárzással szemben.
  • Hatékonyan véd az UVA és UVB sugarak ellen.
  • Antioxidáns hatású A, C és E vitaminokat tartalmaz, amelyek segítik a bőr természetes védekező rendszerét.
  • Panthenol és antioxidáns tartalma nyugtatja a nap által igénybevett bőrt és segít megerősíteni a természetes ellenálló képességét.
  • Víz-, homok- és verejtékálló.

Rekaa09

2020. július 7.

Sajnos egy idő után nagyon kukacolódik, intenzív illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Sajnos egy idő után nagyon kukacolódik, intenzív illata van.

tara95

2020. május 25.

Nagyon régen próbáltam ki először, akkor még arcra és nem is volt olyan rossz, de elfelejtettem. Most vettem újra, testre. Ár-érték arányban a legjobb szerintem a drogériákban, mert könnyed, szinte géles, gyorsan becuppan és jól véd. Arcra már nem alkalmas, kukacosodik mint állat, a csavarós kupak pedig átok, a régi pattintós jobb volt. Nyaraláson nem teszteltem, de arra, hogy indulás előtt a kilógó részeket levakoljam, tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

boglarka88849

2019. augusztus 4.

Szeretem, mert tényleg használ, nekem nem fogta be a ruháim. Hamar beszívódik, de ha vízben van az ember, újra kell kenni. Jó illata van, az állaga is jó, nem ragacsos vagy ilyesmi. Napozni azért nem lehet vele hatékonyan, de egy 50-es talán nem is arra van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

dunaimano

2019. július 25.

Azután vettem, hogy elfogyott a PC testre használatos fényvédőm, közvetlenül nyaralás előtt. Kinéztem már régóta, így tudatosan ezt kerestem a boltokban. Dm-ben sehol, rossmannban megtalálható, gyerek verzióban, 30 faktorral is. Mondjuk sok különbséget a boltban állva nem láttam az INCI-ben a kid és felnőtt verzió között. Szóval, nyaraláson élesben is teszteltem, majd hétköznapokon is, íme a PC fényvédő után tapasztalataim: picit sűrűbb, töményebb, de még mindig nagyon folyékony, könnyen eloszlatható, kenhető. Lassabban szívódik be, de még így is gyors. Szóval, drogériás viszonylatban ez egy baromi jó fényvédő krém, ár-érték arányban főleg! Veri az összes többi drogériás fényvédőt, amiket korábban használtam. Hétköznap reggelente kenem fel a karjaimra, a nyaralás alatt 2-4 alkalommal újrakentem. A színem ugyanolyan, mint mikor elmentem, azóta is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

anndee

2019. július 2.

Hófehér bőröm van,ami max. 10 perc alatt is képes vörösre égni, így próbáltam olyan naptejet keresni,ami nagy kiszerelésű és nem kerül egy vagyonba. Néhány éve találtam rá erre a termékre, és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Nem mondom,hogy nem érzem a bőrömön,de ilyen melegben amúgy is izzadok. Az arcomra is használom,és a sminket is elég jól bírja (mondjuk nem viszem túlzásba, CC krém+púder). Egy kicsit megfog a nap (óra szíja alatt látszik a kiinduló szín), de egyáltalán nem vészes, legalább nem rákvörös :D Szeretnék valami mást is kipróbálni, pl Vichy, de valahogy mindig visszatérek ehhez,szeretem :) Ami negatívum,hogy az új kiszerelésnek tekerős a kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Kathe

2018. december 14.

Nyàron arcra hasznàltam főleg. Én elégedett voltam vele, nem égtem le, nem éreztem maszk hatàst, mint koràbban màs naptejeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

csillag1219

2018. augusztus 15.

A Rossmannban vettem vészmegoldásként, mert sehol sem kaptam 50es Hawaiian Tropicot, ami szerintem a legeslegjobb naptej. Szóval görög szigeti nyaralásunkra vettem. Már a felvitelkor feltűnt, hogy nehezen kenhető. Az illata a körömvirág krémre hajaz. Egyáltalán nem szívódik be, fehér rétegként folyik le fürdőzés után. Újrakenéskor csúnya fehér hurkák keletkeznek, amiket lehetetlen eldolgozni. 😐 + Fekszünk a napon, a nagyon fehér bőrű férjemen látom, hogy csurom víz és folyik le róla a krém. Kérdezem tőle: "vettél egy frissítő zuhanyt?" Erre ő: "Nem, csak ennyire izzadok ettől a naptejtől" Még szerencse, hogy vettem egy saját márkás Rossmannos naptejet is, így ezt a borzalmat max. a vádlinkra kenjük. Egy szó mint száz: nem venném soha újra és nem is ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

koirankeksii

2018. március 15.

SOS megoldásként vettem meg nyáron, bementem a Herbáriába és ez volt a legnormálisabb, "legtermészetesebb" naptej. Az van ráírva, hogy lehet arcra is használni így oda is kenem. Most pedig rendeltem már egy normális fizikai fényvédőt (koreai). Nekem a testem nagy részén jól működött, az arcomon észrevettem némi diszkomfort érzetet, de ezt inkább annak tudom be, hogy kb mindenre allergiás már. Engem is meglepett benne ez a narancs illóolaj, lehet emiatt van ez, de összességében testre szerintem tökéletes - arcra talán nem használnám szívesen csak amíg nincs más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Csobanka

2017. augusztus 8.

Nagyon jó naptej. Hamar beszívódik még egyszer sem égtem le vele és elég volt 2-3-szor magamra kenni, úgy, hogy egész nap tűzött a nap és strandoltam. Tényleg nagyon érzékeny a bőröm, naptej nélkül vagy nem a megfelelővel, eddig minden évben kijött a napallergiám, kivéve ezzel. Szeretem az illatát és a pici csillámok nekem tetszenek, a hidratáló hatása mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 3.

Fantasztikus ez a naptej. Nekem az állaga tökéletes. Sokáig elég. Gyorsan beszívódik és nincs olyan érzetem mintha egy maszk lenne rajtam. Az illata szerintem nagyon jó és nekem nem erős. Én 1770 Ft-ért vettem a Rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology