Herbária

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fényvédők

Könnyű, hidratáló formula antioxidáns hatású vitaminokkal. Erős védelem

• Könnyen kenhető, gyorsan felszívódik, nem ragad.
  • Védelmet nyújt a nap káros sugaraival szemben, amely a bőr idő előtti öregedését okozhatja.
  • Parabén-, illatanyag-, színezék- és állati eredetű összetevő mentes.
  • Magas fotostabilitás: erős napfény elleni szűrők, melyek hosszan megőrzik védőképességüket a napsugárzással szemben.
  • Hatékonyan véd az UVA és UVB sugarak ellen.
  • Antioxidáns hatású A, C és E vitaminokat tartalmaz, amelyek segítik a bőr természetes védekező rendszerét.
  • Panthenol és antioxidáns tartalma nyugtatja a nap által igénybevett bőrt és segít megerősíteni a természetes ellenálló képességét.
  • Víz-, homok- és verejtékálló.

adripompy

2021. június 10.

2019-ben kaptam egy tubussal, egész nyáron használtam arcra is. Szuper védelmet adott. A bőr izzadóssá vált tőle, főleg arcon. A tiszta karakterű citromfű illatát is nagyon szerettem.
Ami mostanában történt vele az viszont totálisan sokkolt!
Öklendezem a megváltozott “szagától” - komkrétan rohadt zab és citromos wc illatosító keveréke, elviselhetetlen.
A praktikus pattintós kupak is lecserélődött csavarósra, egt végképp nem értem, hogy ezzel min akartak “javítani”.
Nagy csalódás ez az új formula.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Ami mostanában történt vele az viszont totálisan sokkolt!
Nagy csalódás ez az új formula.

kovacsanett43

2021. március 25.

Konkrétan ha csak eszembe jut, hányingerem lesz . Sajnálom, mert amúgy mikor hazajöttem Olaszországból, többen röhögve jegyezték meg, hogy tuti nem nyaraltam, ha ilyen fehér vagyok, pedig naponta csak egyszer, reggel kentem be vele magam. Az illata - inkább szaga - valami borzasztó (nekem komolyan répára emlékeztető), ragacsos, illetve valahogy jobban izzadok tőle, utálatos érzés a bőrömön. Ettől függetlenül a hatása nagyon jó, de tényleg. Csak hát ez a kellemetlen érzés + szag a nagy melegben, na hát ez engem kikészít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

erasm98

2020. szeptember 6.

Amíg megérkezik a koreai fényvédőm, addig ezt használom arcra. Nálam nem okozott irritációt, pedig eléggé illatozik, nem is zsírosít egyelőre, nagyon könyned a bőrömnek, viszont ha az arcomhoz érek, egyből morzsolódik le. Testre nagyon jó lesz, nem hagyott foltot a ruháimon eddig, arcra viszont nem fogom használni hosszútávon. Tűző napon még nem teszteltem igazán, de a többi vélemény alapján a védelemmel sincs gond...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Camillala

2020. augusztus 25.

Arcra mindennapi használatra nem vállt be. Kellemetlen, zsíros érzetet hagy és nem tudom megállni, hogy ne morzsoljam le magamról. Testre, napozáshoz jó lehet, de a mindennapos arcápolásomba nem ezt illesztem bele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Rekaa09

2020. július 7.

Sajnos egy idő után nagyon kukacolódik, intenzív illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Sajnos egy idő után nagyon kukacolódik, intenzív illata van.

tara95

2020. május 25.

Nagyon régen próbáltam ki először, akkor még arcra és nem is volt olyan rossz, de elfelejtettem. Most vettem újra, testre. Ár-érték arányban a legjobb szerintem a drogériákban, mert könnyed, szinte géles, gyorsan becuppan és jól véd. Arcra már nem alkalmas, kukacosodik mint állat, a csavarós kupak pedig átok, a régi pattintós jobb volt. Nyaraláson nem teszteltem, de arra, hogy indulás előtt a kilógó részeket levakoljam, tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

boglarka88849

2019. augusztus 4.

Szeretem, mert tényleg használ, nekem nem fogta be a ruháim. Hamar beszívódik, de ha vízben van az ember, újra kell kenni. Jó illata van, az állaga is jó, nem ragacsos vagy ilyesmi. Napozni azért nem lehet vele hatékonyan, de egy 50-es talán nem is arra van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

dunaimano

2019. július 25.

Azután vettem, hogy elfogyott a PC testre használatos fényvédőm, közvetlenül nyaralás előtt. Kinéztem már régóta, így tudatosan ezt kerestem a boltokban. Dm-ben sehol, rossmannban megtalálható, gyerek verzióban, 30 faktorral is. Mondjuk sok különbséget a boltban állva nem láttam az INCI-ben a kid és felnőtt verzió között. Szóval, nyaraláson élesben is teszteltem, majd hétköznapokon is, íme a PC fényvédő után tapasztalataim: picit sűrűbb, töményebb, de még mindig nagyon folyékony, könnyen eloszlatható, kenhető. Lassabban szívódik be, de még így is gyors. Szóval, drogériás viszonylatban ez egy baromi jó fényvédő krém, ár-érték arányban főleg! Veri az összes többi drogériás fényvédőt, amiket korábban használtam. Hétköznap reggelente kenem fel a karjaimra, a nyaralás alatt 2-4 alkalommal újrakentem. A színem ugyanolyan, mint mikor elmentem, azóta is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

anndee

2019. július 2.

Hófehér bőröm van,ami max. 10 perc alatt is képes vörösre égni, így próbáltam olyan naptejet keresni,ami nagy kiszerelésű és nem kerül egy vagyonba. Néhány éve találtam rá erre a termékre, és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Nem mondom,hogy nem érzem a bőrömön,de ilyen melegben amúgy is izzadok. Az arcomra is használom,és a sminket is elég jól bírja (mondjuk nem viszem túlzásba, CC krém+púder). Egy kicsit megfog a nap (óra szíja alatt látszik a kiinduló szín), de egyáltalán nem vészes, legalább nem rákvörös :D Szeretnék valami mást is kipróbálni, pl Vichy, de valahogy mindig visszatérek ehhez,szeretem :) Ami negatívum,hogy az új kiszerelésnek tekerős a kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Kathe

2018. december 14.

Nyàron arcra hasznàltam főleg. Én elégedett voltam vele, nem égtem le, nem éreztem maszk hatàst, mint koràbban màs naptejeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology