HerbArting

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Samponok

A HerbArting babasampon illatos kamillából, finom mandulaolajból, minőségi sheavajból, hámlasztó fűzfakivonatból, egészséges E-vitaminból és bőrpuhító panthenolból áll. 0% mesterséges alapanyag, 100% természetesség.

Nem tartalmaz semmilyen illóolajat, így egészen 0 hónapos kortól használható. Elkészítéséhez a leglágyabb kókusztenzidet használták, amely a legkíméletesebb természetes habosító anyag. A bio mandulaolaj és a sheavaj puhítja és ápolja a bőrt. A fűzfakivonat egy természetes hámlasztó anyag, így képes a koszmót a baba fejbőréről eltávolítani, viszont nem csípi a baba szemét és nem szárítja a haját, így az finom puha marad és nem csomósodik.

Gkat29

2018. július 16.

Igaz lányomnak nem volt koszmója, de szeretem ezzel is a haját mosni, a kamillás babafürdetővel váltva. Selymes állagú, és szépen, gyengéden tisztítja a fejbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Babat

2018. július 3.

Megelőzésre használom a 3 és 5 évesemnél, a melegben könnyen beizzad a hajuk. Mióta használjuk, nincs gond. A szokásos gyönyörű összetevők, kíméletesen tisztít, táplál. Ajánlottam másoknak is, ott is bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Nena

2017. július 30.

3 hónapos kislányom hajára vettem, mert a gyógyszertári fürdető/sampon semmit sem használt a koszmó ellen. Ez viszont hajmosásról-hajmosásra egyre látványosabb eredményt hoz, 3 használat után már szinte teljesen eltűnt a koszmó és sokkal szebb a haja is.
Nagyon keveset kell belőle használni, nem tűnik úgy, hogy csípné a szemét - eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract