HerbArting

Ár:   2690 Ft és 4590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   2690 Ft és 4590 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A babatestápoló bio körömvirágból, illatos kamillából, finom mandulaolajból, minőségi sheavajból, egészséges E-vitaminból és bőrpuhító panthenolból áll. 0% mesterséges alapanyag, 100% természetesség.

Nem tartalmaz semmilyen illóolajat, így egészen 0 hónapos kortól használható. Megnyugtatja, puhítja és ápolja a kicsik érzékeny bőrét.

potatoskin

2020. december 16.

Az első hat hónapban nagyon szépen ápolta a babám bőrét, de sajnos utána kevésnek bizonyult. Nyári időszakban még elmegy, de télen a száraz foltokkal szemben sajnos hatástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Nancika

2018. július 18.

Az életemben rendkívül fontos szerepet tölt be a bőrápolás, hiszen az átlagtól kényesebb a bőröm. Minden fürdés után gondosan bekenem magam testápolóval, mivel anélkül rendkívül könnyen kiszárad, kipattog a bőröm.

Alapvetően illatosított termékekkel szoktam kenni magam, azonban ennél a krémnél nem zavart, hogy inkább a természetes, sheavajas illat dominált. Sőt, kifejezetten szerettem benne! Emellett az ápolásáról is csak ódákat tudnék zengeni: az én kényes bőröm egyszerűen imádta. Megfelelően táplálta, kellemes a tapintást hagyott maga után és rendkívül gyorsan felszívódott. Mindemellett egy kevés is elég volt belőle, így kifejezetten sokáig kitartott.

Összességében nagyon szuper kis kence a HerbArting babatestápolója. Ajánlom mindazoknak, akik szeretik a magyar natúrkozmetikai márkák termékeit, és akiket nem zavar, hogy nem illatosított testápolót használnak. Ők biztosan imádni fogják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Gkat29

2018. július 16.

Szuper krém, igazi multifunkcionális ápoló. Babára, anyára, arcra, lábra, borotválkozás után, száraz foltokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Gabokonczi

2018. július 4.

Kisgyermeknek, felnőttnek egyaránt kellemes testápoló. Használata után gyorsan beszívódik a bőrbe és érezni ahogyan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Babat

2018. július 3.

Szuper összetevőkkel hatásos termék. Gyerkőcök bőrét kenjük vele, szépen ápolja, hidratálja fürdés után. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

kalmaniki

2018. január 21.

8 hónapos kisfiamnak rendeltem,akinek 1-2 ekcémás száraz kis folt jelent meg a lábán. Kutakodás után ezt a terméket választottam, mert natúr és babáknak lett kifejlesztve. Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Nagyon szépen hidratálja az érzékeny bababőrt, puhává és selymessé teszi. Összetevői gyönyörűek, így bátran kenem a kisbabámra. Illata nem nagyon van. Drága, de szuper minőségű és összetételű termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Johanna73

2017. július 11.

Idén nyáron rendeltem belőle, mert tinédzser fiamnak elég érzékeny a bőre, és most már problémák voltak vele. A meleggel egy időben piros foltok, itt-ott enyhe hámlás jelentkezett. Gyakran száradt ki a bőre. Együtt rendeltem a babafürdető krémmel. Mintha elfújták volna a gondjainkat. A bőrével azóta semmi gond. Használom én is a karomon, lábamon. Nekem ez a tökéletes testápoló. Még nem találkoztam jobbal. Semmi felesleges illatanyag. Nagyszerű érzés felkenni. Szuper összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract