HerbArting

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinymom, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• nyílgyökér-liszt remekül felszívja az izzadságot;
  • a cink-ricinoleát, cink-oxid és szódabikarbóna hatékonyan semlegesíti a szagokat;
  • az orvosi zsálya illóolaj pedig hatékonyan szabályozza az izzadást;
  • a bio csodamogyoróvíz, a minőségi bio sheavaj és a hidratáló glicerin gondoskodnak arról, hogy a hónaljad puha, lágy és egészséges legyen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vicka

2022. március 20.

Várandóságom alatt szerettem volna valami természetesebb összetevőjű dezodort használni. Nyilván én rontottam el, de tengerparti nyaralásunkon volt az első bevetése, és várandóság+40 fok… nem jól teljesített. Azon a nyáron hagytam is, de hidegebb időben visszatértem rá, és nem rossz.. még az is lehet, hogy megszeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

rita1025

2021. június 26.

Kipróbálás gyanánt vettem, de ennél használtam már sokkal hatékonyabb natúr dezodort is. A kézzel való felkenés nem igazán vált be. Illata friss, sajnos sokáig nem érezhető, nekem naponta kétszer kell kennem. Nem rossz, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

Zsu0213

2021. február 6.

Eszméletlen mennyiségű dezodort kipróbáltam már, de ez az egyetlen ami bevált. Sokáig elég, nagyon kevés kell belőle. Ha hagyom rendesen felszívódni, akkor a ruhát se fogja be. Kellemes gyógynövény illata van, de nem árad belőlem, nem érződik így nem keveredik a parfümmel. Szóval kellemesen diszkrét. Kifejezetten szeretem, hogy nem az izzadást gátolja ami ugye egészségtelen is lenne, hanem SZAGTALANÍT. Erre eddig egyik neves márka sem volt képes. Imádom, csakis ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2