HERBioticum

Ár:   999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vamosbogi, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kamillás bőrápoló krém készítmény +6 hozzáadott növényi kivonattal (aloe vera, hegyi árnika virág, fekete nadálytő, ginkgo biloba, ginzeng gyökér, ördögcsáklya) és kék kamilla olajjal. Segít megvédeni az érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrt a környezeti ártalmakkal szemben. Komplex összetevői intenzíven táplálják a bőrt, megóvják a kiszáradástól és elősegítik a bőrsejtek regenerációját. A készítményben található kamilla kivonat bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő, regeneráló hatású. A krémben lévő napraforgó olaj jó felszívódású, kedvezően befolyásolja a bőr védekező tulajdonságát a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával (puhává teszi). Jó visszazsírozó és kisimító hatású. Telítetlen zsírokban és E-vitaminban gazdag, azaz kiváló antioxidáns, így a szabadgyökök elleni védelemben kiemelkedő hatással bír.

Mesterséges szín- és illatanyagot nem tartalmaz. Parabén és kőolajszármazék mentes.

Marietta1977

2017. október 4.

Tökéletes krém! Gyantázás után csak ezt alkalmazom, szuper a nyugtató és tápláló hatása, ár-érték arányban nagyon jó. Én imádom, az illata is jó és hamar felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

CeCeDrake

2017. szeptember 3.

Update "új" verzió:
Az első tégely ugye nekem megromlott hamar. Most kaptam ajándékcsomagban ilyet is. Epilálás, gyantázás után ezt használom. Ez a legjobb! Nincsenek pöttyök, semmi! Nagyon jó nyugtató hatással rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Update "új" verzió:

marryjane

2017. március 14.

Körülbelül kétszer használtam fürdés után. Hamar beszívódik, inkább gyantázások után vagy hámsérülésnél használtam.
Majd bepenészedett (????)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Majd bepenészedett (????)

Chloeandhercat

2017. február 14.

Első használatok során nem tetszett, sem az illata, sem a hatása. Viszont most,hogy régóta használom már csak pozitívan tudok nyilatkozni róla. Hatalmas adag, nekem jól hidratál, szőrtelenítés után nem is merek mást használni. És az illatát is sikerült megkedvelnem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

SimonEdina

2016. október 25.

Engem az illata a szúnyogirtó gyertyára emlékeztet, túl sok a citrus benne. :D
A sarkamat/talpamat és szőrtelenítés után a lábszáramat kenem vele néhány napig, azért csak lábra, mert nekem túl erős illat ez. Állaga jó, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Más illatban is kipróbálnám, szerintem érdemes odafigyelni ezekre a termékekre, mert szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Engem az illata a szúnyogirtó gyertyára emlékeztet, túl sok a citrus benne. :D

0bikbik0

2016. október 9.

A kamilla miatt nem vettem volna meg, de Pixiben volt, és a Pixi nyilván nem tudhatja, de én is azok közé tartozom, akiknek a kamilla nemhogy csodaszer, de kifejezetten bőrirritáló összetevő...Vagyunk még néhányan, akik bőrére kifejezetten szárítólag hat, és nemhogy megnyugtatna, hidratálna, gyulladást csökkentene, hanem fokozza a fennálló bőrproblémákat, sőt újakat is generál.
Sajnos az egyéb összetevők sem tudják helyrehozni a kamilla "áldásos" hatásait a bőrömön. A rengeteg kókuszolaj meg erősen komedogén. Szuper, hogy nincs benne semmi "mesterséges", de számomra kb. ez az egyetlen jó tulajdonsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 9.

Timmon

2016. augusztus 26.

Nagyon jó termék, remekül hidratál, puhít és megnyugtatja a bőrt. Szeretem használni, amikor nagyon kiszárad a kezem. Gyorsan beszívódik, ami nagy előny nálam, viszont az illatát egyáltalán nem kedvelem. Ár-érték arányban verhetetlen, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

eniko04

2016. augusztus 3.

Szintén pixibox-os szerzemény, de szerintem nincs jó illata, sőt... kifejezetten kellemetlen. A hatása egyébként jó, az adag óriási, de az összetevők között ez a "formaldehid kibocsátó tartósítószer" számomra ijesztő... Úgyhogy nem tudom mikorra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Erina

2016. augusztus 1.

Szőrtelenítés után elengedhetetlen a lábakra! nagyon nagyon megnyugtatja az irritált bőrt! Mindig kell lennie itthon belőle :) Na és persze kiadós mennyiségű krém van egy tégelyben, ami sokáig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

OCsilla

2016. július 28.

Pure by Pixiboxban került hozzám. Számomra kellemes kis illata van, jó az állaga is. Nagyon jól nyugtatja a bőrt napozás után, a Pixis lányok tanácsára kipróbáltam szőrtelenítés után, úgy is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.