HERBioticum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annus82, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. július 6.

Kiszerelés:   75 ml és 250 ml
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Körömvirág krém készítmény, 6 hozzáadott növényi kivonattal (aloe vera, hegyi árnika virág, fekete nadálytő, ginkgo biloba, ginzeng gyökér, ördögcsáklya).

Mesterséges szín- és illatanyagot nem tartalmaz. Parabén- és kőolajszármazék-mentes.

tara95

2017. november 1.

Azt hinné az ember, hogy sok lesz az olajos bőrre, pláne kókuszolajjal. És nem, kedveseim, aki keresi a hidratálót a bőrére bátran próbálja ki! Nagyon testes KENŐCS inkább, amiből nekem embertelen mennyiséget képes becuppantani az arcom, tényleg. Utána pedig olyan púderesen MATT, amivel még nem nagyon találkoztam a schaebens totes meer hasonló hozzá ami évekig nagy kedvencem volt, le nem cseréltem volna. Éjszakára akár jó vastagon is kenve, reggel kicsit vékonyabb rétegben teljesen feltölti az arcom, kisimul, nem túlzottan olajos reggelre sem és nem komedogén! Összességében befejeztem az ömlengést, de télre tényleg szuper alternatíva, nyáron is jó lehet mert ennyire mattít, de azt még nem próbáltam, mostanában fedeztem fel. Természetesen minden száraz foltot eltüntet :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

natasha

2017. szeptember 23.

Testápolóként használtam. Napokig nem tudtam mik azok a pattanásszerű kiütések az egész testemen. Még bőrgyógyásznál is voltam,aki azt mondta allergia. Hát aztán szépen rájöttem,hogy valószínű ez a bűnös. Fel is hagytam a használatával és elmúltak. Pedig direkt a szép összetevői miatt vettem.,el sem tudtam képzelni,hogy majd pont ez allergizal a Nivea meg társai meg se kottyan. A család többi tagjának bevált. Kezemre tudom használni,de az egésztől elment a kedvem. 3ast azért megérdemel,de a testemnek nem való.Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Magnolieae

2017. április 10.

Több márkát is kipróbáltam. Erre azért esett a választásom, mert parabén és kőolajszármazék mentes. Csalódás volt, mert jobban szeretem a zsírosabb állagú körömvirágkrémeket. Ennek olyan az állaga, mint egy hidratáló krémé. Talpmasszázshoz valamint epilálás után hidratálóként, regenerálóként használnom, hogy megelőzzem a szőrtüszőgyulladást. Utóbbihoz bevált, viszont a talpmasszázshoz túl sokat kell használni belőle, mert nem elég zsíros. Alkalmi ajakápolóként ugyanezen okból, szintén nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Sz1lv1

2016. november 19.

Ekcémás és aknés az arcbőröm. Nappalra mattító krémeket használok, este ezt kenem az arcbőrömre. Sokkal kevésbé hámlik, és kevésbé piros, a régi hegeket is kezdi begyógyítani. Ősszel, télen jó ha van otthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Zsanett7

2016. február 10.

Sajnos allergiás személyiség vagyok, nem használhatok akármit a bőrömre, mert nemhogy segítene, csak rontja a helyzetet. Ha valamit kiemelnék ezzel a krémmel kapcsolatban, az első sorban az, hogy eddig EZ AZ EGYETLEN, amit elfogadott a bőröm és nem allergizált. Tuti, hogy természetes összetevőkből áll és natúr tisztaságú, mert ha nem volna az, tele lennék foltokkal. 3 hónapja használom, nálam nyert!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Maeraw21

2016. január 28.

Nyáron leégés után életmentő, arcra a pattanások ellen is szoktam használni (nem az egész arcbőrre, csak ahol a probléma van) és még az én extra érzékeny bőröm is szereti. Gyorsan beszívódik, illata enyhe, kellemes, gyorsan elillan. Próbáltam már más márka körömvirág krémjeit is, de nekem ár-érték arányban ez vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Ilioli

2015. július 10.

Gyermekkoromban édesanyámmal szedtük az otthon termesztett körömvirág szirmait, hogy házilag krémet készítsünk. Ma már erre nincs lehetőségem és időm, ezért megveszem készen. Inkább azokat a fajtákat részesítem előnyben, amelyek könnyű, gyorsan felszívódó formában adják a hatóanyagot,a Herbioticum ilyen. Bármilyen hámsérülés van, első körben ezzel kezeljük, mert nagyon hatékony. A párom hajlamos az ekcémára, a kezét rendszeresen kenjük vele. Amikor a lábamat műtötték, a varratot ezzel kezeltem, hogy hamarabb begyógyuljon. Örülök, hogy van ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

kivike

2015. június 12.

Nagyon klassz, selymes állagú krém, az apró sérüléseket gyorsan rendbe hozza. Gyantázás után használom, nagyon gyorsan elmúlik a pirosság vagy a véraláfutás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 12.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.