Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: netty1020, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatóanyagai: Napraforgó olaj, szerecsendió, szegfûszeg, citrom, koriander, glicerin.

Kiszerelés: 50g

Kiskutya

2015. május 27.

Nagyon jó krém, hamar felszívódik és tényleg elmulassza a kisebb ráncokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Nagyon jó krém, hamar felszívódik és tényleg elmulassza a kisebb ráncokat.

dobik

2014. augusztus 29.

elég jó krém, de egy kicsit kipirulok tőle, amikor felkenem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

elég jó krém, de egy kicsit kipirulok tőle, amikor felkenem

adrienne

2014. április 20.

Gyönyörű kisimult tőle az arcbőröm, ami másoknak is feltűnt. Elképesztően jó ez a krém, imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

xndpt

2013. március 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet, éjszakainak használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet, éjszakainak használom.

netty1020

2013. február 4.

Megnyugodtam. Köszönöm szépen a gyors választ! :))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Megnyugodtam. Köszönöm szépen a gyors választ! :))))

netty1020

2013. február 4.

Nektek milyen színű a doboza? Most rendeltem egyet (50 grammosat) és annak a képen nem ilyen zöld-fehér a színe, hanem rózsaszínes... Most akkor mégis milyen? Fura...

agica10

2013. január 9.

kedvenc krémem, az első Herbline kozmetikumom volt. Régebben nappalra is használtam, mert annyira imádom, szépen kisimítja a bőröm, tényleg ránctalanító hatása van (enyhe mimikai és kicsit erősebb vízhiány okozta ráncaim vannak helyenként). Most vettem külön Herbline nappali krémet, megszemránckrémet, és éjszakainak használom ezt, mert arra is ajánlják eleve. Több, mint elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

Nyuszi1

2013. január 4.

Normál, vízhiányos a bőröm. Számomra a nappali arckrém problémás bőrre (zöld színű) sokkal inkább bevált! A forgalmazó cég kozmetikusával egyeztettem az alkalmazásával kapcsolatban, mert rozáceás a bőröm, és ő sem ajánlotta rá, a zöld színűre viszont azt mondta, hogy azt éjjel-nappal lehet használni. Az illata mindegyiknek kellemes, gyógynövényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

grizus

2012. szeptember 25.

Jó krém. Nagyon finom az illata, komfortos, kellemes a használata. Van is némi feszesítő hatása. A pattanásokat is leviszi kicsit és az alapanyagok rendben vannak. Árkategóriájában ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Szerecsendió. A kozmetikumokban a szerecsendió kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng a szerecsendió különböző változatait bőrkondícionáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyagnak kategorizálja. A wikipédia szerint a szerecsendió népszerűségét illóolajának köszönheti, mely a mag 5-16%-t teszi ki.

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!