Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Gicza4, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők

Természetes ásványi UV-A és UV-B védelem.Gyógyító formula napozás után is. Bõrápoló hatású.Gyorsan beszívódó, könnyû krém ragadásmentes hatással.

Hatóanyagok: mandula olaj, jojoba olaj, édesgyökér, aloe vera, benzofenon, Octyl methoxy-cinnamate,titanium dioxid, cink oxid, rozmaring olaj, avokádó olaj.

Kiszerelés: 100ml

k.viki8

2014. december 1.

Az első naptej amit tényleg szeretek, így 3. éve ezt használom, sőt az akkor egy éves kisfiam bőrét is ezzel kentem nyáron. Szépen beszívódik, kellemes illatú, arcra is jól használható, nem ragad, nem zsírosít, nem hagy fehér réteget és valóban hidratál is. A fényvédelemmel is teljesen meg vagyok elégedve, a kisfiam sem égett meg sosem, hozzáteszem egyikünk sem tartozik a kifejezett fehér / leégős bőrtípusba, inkább barnulósak vagyunk. Tengerparton is teszteltem már, ott is tökéletesen teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

xndpt

2013. június 18.

A fényvédelméről még nincs nagy tapasztalatom, mert hosszútávon nem használtam, de azt meg tudom erősíteni, hogy tényleg nem ragad, ezért arcon is kellemes használni és az illata is kellemes gyógynövényes! Én elsősorban ilyen napvédőt kerestem, ezért nekem eddig 5 csillag. Védelemről majd még referálok.:)

Az összetevők tekintetében először megijedtem a benzophenontól, ami köztudottan nem bio, csodálkoztam is mit keres benne és ellenőriztem a tubuson megvételkor, de nincs rajta, szóval az valószínű tévesen szerepel fent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Nem szabványos INCI név. A Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, PEG-150 Stearate és Steareth-20-t tartalmazó összetevő elegyet hívják így, amit emulgeálószerként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak