Hermès

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 16.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: virágos-zöld

Összetevők: vetiver, ribizli, nárcisz, galbanum, fekete ribiszke levél, fekete ribiszke virág

szabokrisztina7

2017. október 15.

Nagyon különleges, zöld, fás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Nagyon különleges, zöld, fás illat.

szeliger

2017. május 13.

Húha, de nagy illat ez! A név kötelez, amazon a javából, erős, öntudatos, lehengerlő. Nincs fő vonulat, egyszerre zöld, egyszerre aromás, egyszerre száraz-fanyar, de mégis virágos és szerintem van benne valami állatias is. Olvastam az illatjegyeket, mégsem mondanak nekem semmit, ez a parfüm ledönt a lábamról. Nagyszerű szagolgatni, hatalmas utazás, de viselni emberek között biztosan nem merném. Nem ismerem az eredetit, így nem tudom ahhoz hasonlítani, azt ugyanakkor biztosan mondhatom, hogy ez is hozza a nyolvanas évek elejének hangulatát, nagy puffos ruhaujjakkal, Charlie frizurával. Hatalmas hatósugár, igen jó tartósság jellemzi és biztosan megosztó lesz, mert szöges ellentéte a ma divatos cukorszirup vonalnak. Zseniális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Eugenol, Citronellol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citral, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol