Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheFauxNoirette, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2021. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-vaníliás

Illatjegyek: fás jegyek, borostyán, vanília, virágos jegyek

Hermès Eau Claire Des Merveilles FÚJÓS
Ár: 5 ml 2000 Ft, 10 ml 3800 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

wildrose

2019. szeptember 11.

Kifújáskor balzsamosan citrusos-narancsos, aztán meleg, bársonyos borostyán, leszáradása pedig kellemesen fanyar fás. Különleges, varázslatos illat, napon felejtett, aromáit maximálisan kiadó, valódi citrusokkal teli, fűszeres limonádéra emlékeztet. Nagyon intenzív és nagyon tartós. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Berti

2019. szeptember 2.

Rajtam nagyon hasonlít az illata a Lolita Lempicka Si-re, de attól szebb, összetettebb illat.
Meleg, gyengéd, friss, dohos vanília lágy púderes illattal.
Egy nagyszerű parfüm azoknak, akik szeretik az elegáns kifinomult fás jegyeket.
Tartóssága is megfelelő, ruhára fújva 7-8 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Meleg, gyengéd, friss, dohos vanília lágy púderes illattal.
Egy nagyszerű parfüm azoknak, akik szeretik az elegáns kifinomult fás jegyeket.
Tartóssága is megfelelő, ruhára fújva 7-8 óra.

googles

2017. június 25.

Rajtam jo tartos ez az illat es valojaban ennel hosszabb idore nem is igenylem, hogy belem ivodjon a parfumom.

Ez az illat nekem maris egy beszelgetest idez, amikor ezt a parfumot viseltem :)

Konnyed, de edeskes es balzsamos illat nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Konnyed, de edeskes es balzsamos illat nekem.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. május 17.

Tetszik nekem ez az illat, de sem virágot, sem vaníliát nem érzek benne, gyümölcsöt meg különösen nem, talán egy icipici citrus könnyíti.A fejillat nem tetszik, igen, kicsit dohos, de később finom, zamatos, száraz fás illat rajtam, mintha a száraz avar illatát érezném egy késő őszi, napsütéses napon, amikor még melegít a nap. Élvezetes, meditatív, és egyáltalán nem parfümszerű, inkább élményillat. Borostyánszínű:) Teljességgel aszexuális,és valami bohém színességre és szabadságra asszociálok tőle.Talán egy kis édesség kívánatosabbá, könnyebben viselhetővé tenné. Pl. egy kicsike édes mirhával bele is szeretnék rögvest. Persze így is öt csillag.
Imádom a Hermes üvegeit, csodaszépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 17.

Imádom a Hermes üvegeit, csodaszépek.

Edem77

2015. november 15.

Ez egy nagyon szép, kifinomult és elegáns illat, puhább, könnyedebb változat.
Gyümölccsel, citrussal indul végül vaníliás lesz. Nem túl édes, nem nyomasztó, épp jó.
Nekem nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 15.

Ez egy nagyon szép, kifinomult és elegáns illat, puhább, könnyedebb változat.
Nekem nagyon bejön!

Pöti

2014. május 7.

Csodaszép nyári illat, egyelten gyenge pontja valóban a tartóssága, edp-hez mérten pedig csúfosan elvérzik.. De én ezt megbocsátom neki. Ha a vanília kicsit töményebb lenne benne, biztosan tartósabb lenne, de az édes vonal csak egészen finoman játszik ebben a kompozícióban. Egészen friss illat, az én orromnak merőben szokatlan, én inkább az orientális vonal felé húzok, de nagyon kellemes, nyáron sokat fogom használni, főleg nagy melegben..

Update: ma kifejezetten jókedvre derített ez az illat és egész nap éreztem a reggeli fújást, lehet, hogy csak egy kis jó idő kell neki.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.