Hermès

Ár:   $175   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   $175
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: lime, füst, citrom, fekete tea, cédrátcitrom, guajakfa

floracska6

2021. június 24.

A citrusos parfümökkel általában vigyázok mert még a nagy divatházak is sokszor beleesnek abba a hibába, hogy túltolják a citromot és légfrissítő jellegű illatot kreálnak amit valljuk be nem szívesen fúj magára az ember. Kevés olyan citrusos illat van ami emiatt nálam számításba jöhet, az egyik kivétel a Citron Noir.
Semmihez sem hasonlítható citrom illat ez ami pár percig hozza a megszokottat aztán jön a picit füstölős, teás noir rész. Számomra nagyon izgalmas, fantáziadús kreáció és hát kié másé lenne mint a Hermésé?! Nagyon kedvelem a ház unisex parfümjeit, számomra a legizgalmasabb és minőségibb illatokat ők hozzák ki, rajtam ez az illat is EDC létére nagyon sokáig megmarad, sok EDP nem érződik rajtam ilyen hosszan.
Ami miatt viszont nem fogok beruházni a teljes kiszerelésre, hogy rajtam túl maszkulin.

Update: Ritkán jön meg hozzá a kedvem a férfias mivolta miatt, de rajtam extrém tartós EDC létére, nem túlzok de estig érződik! Sajnos a méregdrága Chance-eim elbújhatnak mellette tartósságban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

MesMess

2021. május 24.

Nagyon citrusos elôször, friss, roppanós, de pár perc alatt lecsillapodik és elôjön a füst meg mèg valami, amitôl nekem nagyon pasis( szerencsére jól állnak a pasis illatok meg szeretem is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

Verona5

2019. február 28.

Harsanóan friss citrus bomba (citrom és lime) megfűszerezve egy enyhe füstös / fás jeggyel, ami jól viselhetővé teszi. Imádom az ilyen friss, maszkulinba hajló illatokat, főleg melegebb időben. Egy baj van csak vele, az én bőrömön nem tart sokáig, illetve nagyon hamar bőrközeli aura lesz belőle, ami egy Hermés árát tekintve nem igazán méltányos. Csak emiatt négy pöttyöt kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

szeliger

2018. július 17.

Perfekt nyári unisex illat. Annyit bántották a neten, olyan lesajnáló véleményeket kapott, én pedig megvédem, mert rajtam nagyon finom. Elöljáróban elmondom, hogy soha nem találkoztam még a fekete citrommal. (Legalábbis tudomásom szerint nem, hacsak nem ettem valahol véletlenül valamilyen ételbe főzve. Ami késik, persze nem múlik, muszáj lesz kipróbálni a konyhában is.) Szóval így aztán nem is tudom,hogy a fekete citrom valóban olyan-e, mint ahogyan a parfüm illatozik. Rajtam mindenesetre az első öt-tíz másodperc semmilyen, aztán megjelenik a kesernyés, telt citrusos illat, ha nem mondaná senki, hogy ezt a fekete citrom ihlette, akkor akár bergamotnak gondolnám. Na és persze noir, picit teás, kesernyésen füstös, mint a véletlenül hosszabb ideig magára hagyott earl grey tea, amiből a gondatlan gazdája elfelejtette időben kivenni az értékes füvet.
Szépen finoman bőrközelben illatozik, rajtam most bő hat órája van ráfújás nélkül és még mindig finom. Tény és való, hogy az illatjegyei inkább fiús irányba húzzák, de szerintem lányok számára is abszolút viselhető. Persze én sem hordanám nap nap után, de farmerrel, fehér inggel, klasszikus vörös rúzzsal őrjítően szexinek gondolom.
Szóval kaptunk ismét egy klassz kis parfümöt Christine Nagel-től, immár nem először. Nem azt mondom, hogy megszületett az évszázad csodája, de a játékossága, merészsége, ahogy a wc-frissítős citrusossággal megpróbál szakítani és a citromot új irányba tereli, mindenképpen figyelemre méltóvá teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.