Hermès

Ár:   $175   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   $175
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: lime, füst, citrom, fekete tea, cédrátcitrom, guajakfa

Verona5

2019. február 28.

Harsanóan friss citrus bomba (citrom és lime) megfűszerezve egy enyhe füstös / fás jeggyel, ami jól viselhetővé teszi. Imádom az ilyen friss, maszkulinba hajló illatokat, főleg melegebb időben. Egy baj van csak vele, az én bőrömön nem tart sokáig, illetve nagyon hamar bőrközeli aura lesz belőle, ami egy Hermés árát tekintve nem igazán méltányos. Csak emiatt négy pöttyöt kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

szeliger

2018. július 17.

Perfekt nyári unisex illat. Annyit bántották a neten, olyan lesajnáló véleményeket kapott, én pedig megvédem, mert rajtam nagyon finom. Elöljáróban elmondom, hogy soha nem találkoztam még a fekete citrommal. (Legalábbis tudomásom szerint nem, hacsak nem ettem valahol véletlenül valamilyen ételbe főzve. Ami késik, persze nem múlik, muszáj lesz kipróbálni a konyhában is.) Szóval így aztán nem is tudom,hogy a fekete citrom valóban olyan-e, mint ahogyan a parfüm illatozik. Rajtam mindenesetre az első öt-tíz másodperc semmilyen, aztán megjelenik a kesernyés, telt citrusos illat, ha nem mondaná senki, hogy ezt a fekete citrom ihlette, akkor akár bergamotnak gondolnám. Na és persze noir, picit teás, kesernyésen füstös, mint a véletlenül hosszabb ideig magára hagyott earl grey tea, amiből a gondatlan gazdája elfelejtette időben kivenni az értékes füvet.
Szépen finoman bőrközelben illatozik, rajtam most bő hat órája van ráfújás nélkül és még mindig finom. Tény és való, hogy az illatjegyei inkább fiús irányba húzzák, de szerintem lányok számára is abszolút viselhető. Persze én sem hordanám nap nap után, de farmerrel, fehér inggel, klasszikus vörös rúzzsal őrjítően szexinek gondolom.
Szóval kaptunk ismét egy klassz kis parfümöt Christine Nagel-től, immár nem először. Nem azt mondom, hogy megszületett az évszázad csodája, de a játékossága, merészsége, ahogy a wc-frissítős citrusossággal megpróbál szakítani és a citromot új irányba tereli, mindenképpen figyelemre méltóvá teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: BHT