Hermès

Ár:   16 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   16 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- fougere

Illatösszetétel: Narancs, Perubalzsam, Vanília, Tonkabab, Pacsuli, Karamell, Tömjén

Ár: 5 ml 1300 Ft+pk, 10 ml 2500 Ft+pk , Eladó: szawai
Állapot: frissen fújva , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm
Ár: 6500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 100/30ml, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sundiboszi

2019. július 2.

Elsőre isteni illat, de valami fura van benne.... ez pedig az, hogy férfi illatnak jobban megfelel, de minimum unisex, ha valakit ez nem zavar annak nagyon bejöhet, mert tényleg finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

emb1p3

2019. január 28.

Rajtam ez citusos aftershave, az elejétől végéig, ennyi. Mondjuk annak nagyon minőségi. Pedig olyan szépeket írtok róla, és a jegyek is olyan ígéretesek... Ajj, buta bőröm. Az üvegért egy csillag, a lelkesedésetekért még három, legyen akkor négy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

rosa.love

2018. november 5.

No ez volt az az illat, amit majdnem megvettem proba nelkul, kizarolag az uvege es neve miatt. Mert ezek annyira tetszettek, hogy gondoltam a beltartalom csak jo lehet, de ha kozepes, mar akkor is megerte.Utolso pillanatban megis teszteltem. Az illat foldhoz vagott, annyira rossz volt. Szamomra ez a parfum ertelmezhetetlen. Teljesen elment a kedvem a vasarlastol, ures kezzel mentem haza. Tenyleg nagyon sajnalom mert azota vagytam erre a parfumre (kinezet alapjan) amiota egyszer lattam vmi noi magazinban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

nyuszo

2018. november 5.

Narancsos-karamellás-ámbrás kavalkád....
Árad belőle a melegség....
Egyik pillanatban igen...
A másikban nem....
Nem tudom eldönteni....
Vagyis, de....mert ma már csak olyan illatokat veszek meg, amik egyértelműen igen!
És ő nem az!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

Narancsos-karamellás-ámbrás kavalkád....
Árad belőle a melegség....
Egyik pillanatban igen...
A másikban nem....
Nem tudom eldönteni....
És ő nem az!

Timi8

2018. november 2.

Csak ùgy szimplán megszerettem. (Kis fiolában jutottam belőle kòstolònyi mennyiséghez még valamikor tavaly. Elsőre nem lett szerelem mégis folyamatosan illatoltam a bőrömön a nyomát.) Nagyon érdekes illat és nagyon eltér azoktòl mint amikkel szerelembe szoktam esni, viszont olyan szépséges a bőrömön. Komfortzònámon kìvül éreztem sokáig, majd egyszer csak ùgy magátòl átfordult. Soha senkin sem éreztem még csak hasonlòt sem. Annyira szép parfüm! Gyönyörűséges, sziporkàzò napsugár és fényáradat. Fás-fűszeresen finomság. Nem trendi, nem gurmand és még csak pöttyet sem édes. Ennek ellenére ùgy ahogy van egy csoda! Az Eau változatot nem szìvlelem, az már nekem tényleg nagyon torokkaparòs és tùlontùl maszkulin is rajtam, de lehet, ùjra kellene tesztelnem, szerintem most értem meg egy olyan illatra (is), most érteném meg a mondanivalòját. Biztosan ùjra fogom tesztelni!
Ez a kis drága pedig 5 csillagocskát érdemel tőlem, hiszen teljesen egyedi szépség, nem is adja magát oda csak ùgy akárkinek, Őt ki kell érdemelni. (Nem is értem, pont nekem hogyan sikerült?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Cloudberry

2017. november 11.

Mindig is gondolkoztam rajta, hogy a Lushban dolgozók vajon hogyan illatolnak, mikor hazaérnek a munkából. Még sosem mertem megkérdezni egy eladótól sem :D De szerintem most megkaptam a választ. Legalábbis én így képzelem el. Mikor a kifújtam az Elixirt, egyből az egyik plázába repültem vissza gondolatban, ahol 3 emelet magasságból is lehet érezni a Lushból terjengő illatkavalkádot. Ebből nem szabad sokat fújni, az biztos. De szerintem gyönyörű illat. Markáns, határozott személyiségeknek, lehengerlő kisugárzással. És tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

zekatty

Korcsoport: >54
2017. szeptember 12.

Én, már csak koromnál és a múlt századra visszanyúló parfüm őrültségemnél fogva is, sok mindent átéltem és volt, hogy átértékeltem, na de ez, ez szó szerint pofán vágott. Nem maszkulin ez, hanem egyértelműen férfias, de még az én udvarias párom is "visszahőkölt" tőle!l! Mindez ráadásul horror áron! Bocsánat azoktól, akiknek ez bejön, én menekülök "előle"!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

lauran

2017. szeptember 6.

Ha csupán egy illatom lehetne, ezt választanám. Minden évszakban jól mutat rajtam, megnyugtat, és más, mint mindenkié. Vidámságot, biztonságot, napfényt sugall nekem, tartós, és mivel hatósugara nem bombasztikus, intimitást sugall. Az én személyes zónám illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

sieszter

2017. augusztus 24.

Fenyő. Nagyapám borotvahabja. Gyanta. Közben még néha halványan jaffaszörp (Szobi). Jááájj...

Ud.: A vége felé egy kis édesség is megjelent, ami kicsit sem javított az összhatáson, sőt.... Inkább egyest adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Diana82

2017. augusztus 21.

Nagyon karakteres, egyedi és különleges illat, az egyszer biztos. Ám kétlem, hogy a kis mintámat el fogom tudni használni, mert annyira távol áll tőlem. Megnyugtató érzés megillatolni és a környezetemben nagyon szívesen érezném máson, de rajtam nem működik. Ettől még elismerem, mert nagyon minőségi alkotás, örülök, hogy megismerhettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.