Hermès

Ár:   20 000 Ft és 55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. június 10.

Ár:   20 000 Ft és 55 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016 augusztusában megjelenő orientális női illat, Christine Nagel alkotása.

Főbb jegyei: bőr, sárfány, birsalma, török rózsa.

Ár: 3000 Ft/+szállítás , Eladó: a12smuk
Állapot: Új , Helyszín: Vas megye, fizetés: utalás után postán maradó ajánlott levél, vagy Foxpost, a vevőt terheli
Ár: 3000 Ft/+szállítás , Eladó: a12smuk
Állapot: Új , Helyszín: Vas megye , fizetés: utalás után postán maradó ajánlott levél, vagy Foxpost, a vevőt terheli

floracska6

2021. április 28.

Hu hát rajtam ez valami borzalmas, komolyan rámjött a hányinger mikor felfújtam. Pedig a Hermés illatok általában bejönnek és ez is kimondottan egyedi de van benne egy illatjegy ami nekem nagyon zavaró, lehet a bőr viszont eddig a bőrös parfümök nem váltottak ki belőlem ilyen erős ellenérzetet. A birsalmát imádom a Chanel eau Tendre nagy rajongója vagyok de valahogy itt nem áll össze nekem ez a koncepció. Végig érezni ezt a zavaró savanykás alapillatot ami miatt tuti többet nem fújom fel.
Mindenesetre nem egy tucat illat és tartós is. Viszont utólag láttam, hogy ez nem egy EDP hanem tiszta parfüm, ehhez képest annyira nem jó ez a 6 órás performance amit rajtam produkál, főleg mert az ára alsóhangon 70 ezer körül mozog. Ennyiért ha beleszerettem volna sem szeretném megvenni, de 'szerencsére' ez nem történt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Linett21

2021. április 15.

A legkülönösebb, legérdekesebb illat, amivel valaha találkoztam!
Kb. 50-60 parfümöm van, de egyikre sem hasonlít semmiben; nem tudom hová tenni, mihez mérni, fix kategóriába sorolni.
Könnyebb megfogalmazni, hogy mire NEM hasonlít: aki édes-bogyós-körtés, tündi-bündi, nagyasszonyos-dög-femme fatale vagy mézes-vaníliás-tonka cukorfelhőt, pacsulibombát keres; az ne ezt vegye le a polcról. Ennek köze nincs a La vie est belle, a Scandal, a Si, a Girl of now, Mon Paris, Black opium, Jimmy Choo vagy La belle-féle mainstream-vonalhoz.

Egyszerre gyümölcsös-virágos-bőrös, de úgy van összerakva, ahogy még soha semmit előtte nem tapasztaltam. Birsalma illattal eleve nagyon ritkán lehet találkozni (én is csak a Chanel Chance eau tendre-t ismerem, abban biztos van). Kár; mert remek, fanyar-aromás gyümölcs, egy kis viaszosságot, gyantás felhangot ad a gyümölcsös nyitánynak; melyet a sáfrány fűszerez meg. Majd szép lassan közepesen édes rózsába hajlik át (és a birsalma még mindig itt van!), végül jön a bőr. De a bőr sem az átlagos bőrillat; kissé édes, pasztel, egyáltalán nem nehézkes. A háttérben én még érzek benne egy kis hársfavirágot is (amikor a tavaszi koraestében ontja magából a hársfa az illatot), bár az nincs is benne, így a többi összetevő összjátéka lehet, de nagyon kellemes. Légies, kifinomult.

Édeskés, mégsem édes. Bőrös, mégsem férfias. Női illat, mégis uniszex.
No, máris teljesen meghasonlottam... ("Doktor úr, olyan bizonytalan vagyok. Vagy mégsem?")
Nem tudom jobban behatárolni, ezt egyszerűen ki kell próbálnod, ha összefutsz vele. Egészen egyedi illat; erre szintén illene az "Alien" név.

Nem üvölt és a leszáradás során ugyan kevéssé projektál, végig bőrközeli; de a legközelebb állók és te fogjátok érezni meglepően intenzíven. Valójában nagyon hosszú ideig megmarad a bőrön, nagyon tartós; de csak intim felhőt von köréd.
Telitalálat, ha olyan helyen dolgozol, ahol illik/elvárás nem kilométerekkel odébb illatozva húzni a kondenzcsíkot, pl.: kórház, orvosi rendelő, szűk irodai helyek, stb.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fog szuperálni hideg időben, vagy alkalomra, esti programra.
Az egész újsága, egyedisége, szofisztikáltsága és a remek, gyakorlatilag niche minősége miatt kb. 100 csillag! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

A legkülönösebb, legérdekesebb illat, amivel valaha találkoztam!

Édeskés, mégsem édes. Bőrös, mégsem férfias. Női illat, mégis uniszex.

googles

2017. július 9.

Nem gyakran találkozom igazi parfümmel (mármint ami parfüm koncentrációjú). Az Hermès nálam valamiert jó, pedig eddig egy illatuk se 6 csillagos, legközelebb talán a Bleue es a Claire Merveilles áll a szívemhez. Hiába, a légies illatokat preferálom.

Ezek után nyugodtan ignorálja mindenki a magánvéleményemet és legyintsetek, hogy "á, úgyse ért hozzá!". De kiírom magamból :)

Ez egy édes illat, van benne valami az Hermès eleganciájábol és érezni rögtön a ház eredetét, mivel bőrös illat. Jól megkomponáltnak és egyszerűen egyéninek érzem. Ami miatt nem adok 5 pontot: nem az én világom, nincs meg koztunk a szikra, es ez a nagyon meleg, edeskes vilag furcsa nekem. Tehat er vagy nem er, a sajat izlesem miatt nem adok max pontszamot.

Ettol fuggetlenul ez az illat megjegyezheto, van benne karakter, megsem ut arcon es nem menekul elole az ember. Szoval mindenkeppem ajanlom kiprobalni, mert egy elmeny. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)