Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Összetétel: koriander, szegfűszeg, írisz, ámbra, neroli, rózsa, méz, vanília, cédrus, mandulafa;

Ár: 21900 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 100 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL
FÚJÓS Hermès Hiris EDT
Ár: 3000 + posta , Eladó: 3tara2
Állapot: 10 mili frissen fújva, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Banki utalás vagy személyes átvétel

Amea

2017. december 12.

Szép, melankólikus írisz. Kicsit por-púderes, tiszta, elegáns kompozíció, száraz és zöld. Nekem ez inkább uniszex, mint női illat, földes-fás jegyekkel, fölösleges édesség nélkül.
Nem az én világom, hordani nem tudnám, de aki szereti az íriszt, annak akár signature is lehet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Poldi

2016. november 25.

Sziasztok!
Nagyon kiváncsi voltam a Hiris illatára mert sok jót olvastam róla, de sajnos csalódnom kellett. Amekkora lelkesedéssel mentem neki, most annyira szomorú vagyok.
Magával az írisszel, nincsen semmi probléma. Amíg lehet érezni, addig nagyon klasszul dobja a földes-fás illatát. A többi összetevővel vannak a gondok. A nőszirom mellett hiába próbálok valamibe belekapaszkodni, ízlelgetni, minden olyan jellegtelen, összecsapott, és nem jó minőségű. Olcsó illatú, műkrémesség.

Természetesen nem szeretném leszólni a Hermés házat, de azért arra kíváncsi lennék, hogy ezt az Olivia Giacobetti receptet, egy L'Artisan Parfumeur hogy kreálta volna meg.

Remélem hogy nem tapostam bele senkinek a lelki világába, természetesen ez csak az én véleményem, ami nem jelent semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 25.

Sziasztok!

Melda

2016. szeptember 14.

Tiszta, törékeny, bájos íriszillat, enyhén édes, krémes leszáradással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Tiszta, törékeny, bájos íriszillat, enyhén édes, krémes leszáradással.

galagonyanya

2015. július 27.

Azt hiszem, a legszebb íriszillat, amelyet eddig éreztem. Gyönyörű, friss, könnyű, szinte megszólal. Kedves, tiszta, kerek illat. Nem "lóg ki" belőle egyetlen összetevője sem, nem fűszeres, nem is édes. Sokkal jobban tetszik, mint mondjuk a Prada Infusion d'Iris. De... picivel lehetne tartósabb. Csak ezért adok négyest neki... mert túl mohó vagyok, és tovább akarom érezni...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

ashley216

2013. április 12.

Ebből nekem csak egy kicsike mintám van.Az üvege gyönyörűséges,de egy parfümöt nyilván nem ezért veszünk. Az illata egy fűszeres kicsit édesebb beütéssel.Én egy idősebb nőn tudnám elképzelni viszont ezt a parfümöt viselni is tudni kell:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.