Hermès

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillabo, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 1700/3400 , Eladó: Eszter555
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázás

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Az üvege nagyon izléses, elegáns, a fürdőszoba dísze lehet. Azonban a vastag üveg miatt nehéz, nem táskába dobós. Kifújáskor erősen citrusos, később a citrusossága szelidül és a fehér virágjegyek kerülnek előtérbe. Kellemes, nem tolakodó, tartós és nem tucat illat.
Engem kicsit a Chanel Gabrielle illatára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Engem kicsit a Chanel Gabrielle illatára emlékeztet.

Rozi71

2020. július 29.

Egyik barátnőmtől kaptam, mert ő is ajándékba kapta de neki nem tetszett. Én szeretem, noha magamtól nem vettem volna meg, mert drága is meg nem is olyan különleges. Nagyon kellemes, virágos, kicsit citrusos illat, olyan típus, amit nyugodtan lehet munkahelyen is használni mert valószínűleg senkit sem zavar. Szerintem olyan "minőségi" illata van és a jellegéhez képest elég sokáig érezni, a leszáradása is kellemes. Inkább melegebb időben szoktam használni de ha igazán meleg van nyáron, szerintem túl erős (én egyébként is érzékeny vagyok erre, kánikulában majd' megfulladok ha olyan valaki megy előttem, aki belocsolta magát valami édes kölnivel). Télre túl virágos, tehát marad a tavasz, ősz és a hűvösebb nyári idő. Ja, és gyönyörű az üvege sőt még újra is lehet tölteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 29.

Timi27

2020. június 22.

Kíváncsi voltam a zeller illatra és úgy általában a Hermés illatokra, mert eddig vhogy elkerültük egymást, így ma kipróbáltam közülük párat .. nyitáskor egy erősebb citrusos, és valóban zeller illat csapta meg az orromat.. különleges, fűszeres, de mégis friss illat.. kb. két órán keresztül a citrus és a zeller váltakozott, mintha versenyeztek volna, hogy melyik győzzön, melyik legyen a domináns..úgy két óra múlva kezdett rajtam picit pepuhulni, nekem ekkor már jobban tetszett..nyári melegben el tudom képzelni, hogy viselném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 22.

auberginecat

2020. január 30.

Tudom, nem ildomos parfümöt lepontozni amiatt, mert maga az illat nem tetszik, de vállalom most a becsületsértés vádját. Többszöri nekifutásra is próbáltam szeretni, mert alapvetően a Hermès produktumokban számomra nincs hiba, ennek meg különösen elegántos az üvege, tetszetős már első blikkre. Még első szaglásra is. De felfújva és fél óra elteltével valami átható istállószag telepszik rá a virágos alapra. Egyszerűen vegyi katasztrófaként tudom aposztrofálni, akárhogy nézem. Bocsi a kedvelőktől, valószínűleg csak rajtam ilyen penetráns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Yeticica

2019. december 15.

Ujra enyem lett a kicsike, pedig az elso talalkozasunk evekkel ezelott nem sikerult tul fenyesre. Tetszett akkor is, de annyira zavart benne az athato zellerszag, hogy nem is erdekelt komolyabb mennyiseg belole. (Mint kiderult, a szintetikus jazmin-molekula tud zellerszagot produkalni ha tultoljak, vagy ha valakinel erzekeny ra a nozija).
Es most, igy 8 hos varandosan, a tel kozepen becsipodott valami : KELL nekem ez az illat! Nagyon gyorsan szert tettem egy fel uvegcsenyire. Es imadom! Baromi jol esik a citrusos zeller! 😁 Nagyon finom, visszafogott de tartos, kremes, feherviragos, olyan napfenyes illat. Napfeny, igen! Ezt erzem a boromon ha felfujom.
Imadat van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

Imadat van!

Hujepicha

2018. október 22.

Elegáns,nőies,különleges! Reggel befujom magam vele és még este is érezni! Nagyon nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

mariann33

2018. augusztus 26.

Jó rég volt már,hogy évekig csak fantáziáltam róla,a leírások,az üveg,elegánsnak,olyan nagyon minőséginek gondoltam.
Nem is tévedtem,csalódást inkább az okozott,hogy pontosan megtestesíti azt a típusú illatot,amit szörnyen utálok.Van pár parfüm ami teljesen ebbe a csoportba sorolandó számomra,pl.DKNY New York,Gucci Envy,ezek valamiért nagyon hasonlóak nekem,és ez a Hermés is pont ilyen.Ez a 100%-ban elviselhetetlen kategória.
Igazából nemtudom mi az oka,mert érzem hogy sikkes,modern illat,de ha érzek hasonlót,mindig azzal a hasonlattal élek,hogy"tudod olyan Gucci Envys",vagyis számomra az,amitől szinte elfutnék ha megérzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Angel13

2018. június 10.

Finomoman friss nyitás után, kicsit mézes-édeskés az illata. Különlegesen szép parfüm és igazán tartós. Szeretem benne, hogy az idő múltával is kellemesen "bomlik". Jó választás, de Fontos, hogy elég egy pici spricc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

Svetlana

2018. június 2.

Rajongásig szeretett nyári illatom. Nem tolakodó, munkahelyen is megállja a helyét. Citrusos jellege miatt hűsítő hatású. Szerencsére rajtam nem férfias, inkább kicsit édeskés, limonádés jellegű. A hátránya viszont, hogy nem egy karakteres illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

Orsoj

2018. február 24.

A téli és a nyári parfümöm között használom átmenetnek. Finom, szép virágillat, kár, hogy nem szeretem a finom, szép virágillatokat. :-) A leszáradásában viszont van egy kis férfias, nagyapám arcszeszére emlékeztető illatjegy - nekem ez menti meg, emiatt szerettem meg igazán. És a citrusos jegyek miatt. Érdekes, hogy ez az Absolu-ban számomra nem érezhető, emiatt azt nem is igazán kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.