Hermès

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillabo, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

csere/fújós/üvegében Hermès Jour d'Hermés
Ár: leírásban , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: új, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom
auberginecat

2020. január 30.

Tudom, nem ildomos parfümöt lepontozni amiatt, mert maga az illat nem tetszik, de vállalom most a becsületsértés vádját. Többszöri nekifutásra is próbáltam szeretni, mert alapvetően a Hermès produktumokban számomra nincs hiba, ennek meg különösen elegántos az üvege, tetszetős már első blikkre. Még első szaglásra is. De felfújva és fél óra elteltével valami átható istállószag telepszik rá a virágos alapra. Egyszerűen vegyi katasztrófaként tudom aposztrofálni, akárhogy nézem. Bocsi a kedvelőktől, valószínűleg csak rajtam ilyen penetráns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Yeticica

2019. december 15.

Ujra enyem lett a kicsike, pedig az elso talalkozasunk evekkel ezelott nem sikerult tul fenyesre. Tetszett akkor is, de annyira zavart benne az athato zellerszag, hogy nem is erdekelt komolyabb mennyiseg belole. (Mint kiderult, a szintetikus jazmin-molekula tud zellerszagot produkalni ha tultoljak, vagy ha valakinel erzekeny ra a nozija).
Es most, igy 8 hos varandosan, a tel kozepen becsipodott valami : KELL nekem ez az illat! Nagyon gyorsan szert tettem egy fel uvegcsenyire. Es imadom! Baromi jol esik a citrusos zeller! 😁 Nagyon finom, visszafogott de tartos, kremes, feherviragos, olyan napfenyes illat. Napfeny, igen! Ezt erzem a boromon ha felfujom.
Imadat van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

Imadat van!

Rozi71

2019. január 4.

Egyik barátnőmtől kaptam, mert ő is ajándékba kapta de neki nem tetszett. Én szeretem, noha magamtól nem vettem volna meg, mert drága is meg nem is olyan különleges. Nagyon kellemes, virágos, kicsit citrusos illat, olyan típus, amit nyugodtan lehet munkahelyen is használni mert valószínűleg senkit sem zavar. Szerintem olyan "minőségi" illata van és a jellegéhez képest elég sokáig érezni, a leszáradása is kellemes. Inkább melegebb időben szoktam használni, most télen nem nagyon. Ja, és gyönyörű az üvege sőt még újra is lehet tölteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Hujepicha

2018. október 22.

Elegáns,nőies,különleges! Reggel befujom magam vele és még este is érezni! Nagyon nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

mariann33

2018. augusztus 26.

Jó rég volt már,hogy évekig csak fantáziáltam róla,a leírások,az üveg,elegánsnak,olyan nagyon minőséginek gondoltam.
Nem is tévedtem,csalódást inkább az okozott,hogy pontosan megtestesíti azt a típusú illatot,amit szörnyen utálok.Van pár parfüm ami teljesen ebbe a csoportba sorolandó számomra,pl.DKNY New York,Gucci Envy,ezek valamiért nagyon hasonlóak nekem,és ez a Hermés is pont ilyen.Ez a 100%-ban elviselhetetlen kategória.
Igazából nemtudom mi az oka,mert érzem hogy sikkes,modern illat,de ha érzek hasonlót,mindig azzal a hasonlattal élek,hogy"tudod olyan Gucci Envys",vagyis számomra az,amitől szinte elfutnék ha megérzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Angel13

2018. június 10.

Finomoman friss nyitás után, kicsit mézes-édeskés az illata. Különlegesen szép parfüm és igazán tartós. Szeretem benne, hogy az idő múltával is kellemesen "bomlik". Jó választás, de Fontos, hogy elég egy pici spricc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Svetlana

2018. június 2.

Rajongásig szeretett nyári illatom. Nem tolakodó, munkahelyen is megállja a helyét. Citrusos jellege miatt hűsítő hatású. Szerencsére rajtam nem férfias, inkább kicsit édeskés, limonádés jellegű. A hátránya viszont, hogy nem egy karakteres illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

Orsoj

2018. február 24.

A téli és a nyári parfümöm között használom átmenetnek. Finom, szép virágillat, kár, hogy nem szeretem a finom, szép virágillatokat. :-) A leszáradásában viszont van egy kis férfias, nagyapám arcszeszére emlékeztető illatjegy - nekem ez menti meg, emiatt szerettem meg igazán. És a citrusos jegyek miatt. Érdekes, hogy ez az Absolu-ban számomra nem érezhető, emiatt azt nem is igazán kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Myrtle

2017. augusztus 24.

Nagyon jó kis nyári illat, főleg a citrusos illatok kedvelőinek ajánlom. Nyitása erőteljesen grapefruit-os-citrusos, ez a rész engem a Pera Granita-ra emlékeztet, majd kissé édesedik a virágoktól. Bevallom, én nem érzem ki külön a gardéniát, de a borsóvirágra felfigyeltem, bár nem tudtam beazonosítani, Kiss olyan az összhatás, mint a virágzó napraforgómező, napsütötte, könnyed, vidám. Tartósságban nem világbajnok, kb. 6 órát bír ki, gyengülő intenzitással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

JoyTurner

2017. július 30.

Ahhh, ez az illat maga a csoda! Ha tehetném ebben a parfümben fürdenék életem végéig. Rajtam a grapefruit dominál, de valami eszméletlen elegáns módon. Nagyon harmonikus kreáció. Teljes a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.