Hermès

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillabo, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost
Ár: 7999 Ft , Eladó: adrienn999
Állapot: kb félig (lásd fotó) 50 ml-es üveg, Helyszín: Budapest, XV, fizetés: banki átutalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Marcsi66

2021. október 10.

Nem tudok 5 csillagot adni,mert van nála jobb ,nekem az Absolu változat ,,,,nagy kedvencem, Hasonlítanak egymásra,ezt csak jónak mondanám,míg a másik lenyűgözött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 10.

gy1betti

2021. szeptember 1.

Egy narancsos-citrusos illatot kerestem.
Ő mindezt nagyon jól nyújtja, s elég tartós. A megvétel után nagyon szerettem használni, de időközben rájöttem, hogy nem nekem való. Szeretem kicsit túltolni az adagolást, s egy idő után fejfájást kapok ettől az illattól sajnos, pedig jól indult a kapcsolatunk..
Mindenképpen ajánlom a kipróbálását ennek ellenére. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Egy narancsos-citrusos illatot kerestem.
Mindenképpen ajánlom a kipróbálását ennek ellenére. 🙂

Qwerty

2021. július 21.

Ez orrbavágóan sok grapefruit. Eddig azt hittem, nem lehet túladagolni, de ez az illat megtette azt, amit eddig egyik sem tudott, hogy szinte már könyörögjek a pézsmás leszáradásért. A gyilkos citrusok egy óra múlva lassan kimúlnak, a fehér virágos rész már határozottan kellemesebb, a pézsmát sem adagolták túl, így megúsztam a fejfájást is. Tölgymoha szerintem ebben is van, bár nem írják külön.
Értékelésénél nem tudok teljesen elvonatkoztatni az Absolu változattól, az sokkal erősebb, testesebb egyben lágyabb, kevesebb citrussal, jobban egyben van, viszont van egy alkoholos (piaszagú) felhangja, ami ennek nincs. Annak az eleje viselhetőbb jobban, ennek inkább a leszáradása. Valaki azt írta, hogy a két illat szinte ugyanaz, mindkettőt beszerezni felesleges. Az első fújásnál én is ezt hittem, igaz, nem a hasonlóság, hanem a különbség miatt, de aztán kiderült, hogy jólesik a meleg, párás időben. Hozza azt a minőséget, mint az Absolu, mégis könnyebben viselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 21.

Lenaeri

2021. május 23.

Az Absolu változata az első számú illatom. Kíváncsi voltam az alapillatra. Isten igazából semmi különbséget nem érzek a kettő között.
Így a véleményem pont ugyanaz. FANTASZTIKUS!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Így a véleményem pont ugyanaz. FANTASZTIKUS!!!!

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Az üvege nagyon izléses, elegáns, a fürdőszoba dísze lehet. Azonban a vastag üveg miatt nehéz, nem táskába dobós. Kifújáskor erősen citrusos, később a citrusossága szelidül és a fehér virágjegyek kerülnek előtérbe. Kellemes, nem tolakodó, tartós és nem tucat illat.
Engem kicsit a Chanel Gabrielle illatára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Engem kicsit a Chanel Gabrielle illatára emlékeztet.

Rozi71

2020. július 29.

Egyik barátnőmtől kaptam, mert ő is ajándékba kapta de neki nem tetszett. Én szeretem, noha magamtól nem vettem volna meg, mert drága is meg nem is olyan különleges. Nagyon kellemes, virágos, kicsit citrusos illat, olyan típus, amit nyugodtan lehet munkahelyen is használni mert valószínűleg senkit sem zavar. Szerintem olyan "minőségi" illata van és a jellegéhez képest elég sokáig érezni, a leszáradása is kellemes. Inkább melegebb időben szoktam használni de ha igazán meleg van nyáron, szerintem túl erős (én egyébként is érzékeny vagyok erre, kánikulában majd' megfulladok ha olyan valaki megy előttem, aki belocsolta magát valami édes kölnivel). Télre túl virágos, tehát marad a tavasz, ősz és a hűvösebb nyári idő. Ja, és gyönyörű az üvege sőt még újra is lehet tölteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 29.

Timi27

2020. június 22.

Kíváncsi voltam a zeller illatra és úgy általában a Hermés illatokra, mert eddig vhogy elkerültük egymást, így ma kipróbáltam közülük párat .. nyitáskor egy erősebb citrusos, és valóban zeller illat csapta meg az orromat.. különleges, fűszeres, de mégis friss illat.. kb. két órán keresztül a citrus és a zeller váltakozott, mintha versenyeztek volna, hogy melyik győzzön, melyik legyen a domináns..úgy két óra múlva kezdett rajtam picit pepuhulni, nekem ekkor már jobban tetszett..nyári melegben el tudom képzelni, hogy viselném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 22.

auberginecat

2020. január 30.

Tudom, nem ildomos parfümöt lepontozni amiatt, mert maga az illat nem tetszik, de vállalom most a becsületsértés vádját. Többszöri nekifutásra is próbáltam szeretni, mert alapvetően a Hermès produktumokban számomra nincs hiba, ennek meg különösen elegántos az üvege, tetszetős már első blikkre. Még első szaglásra is. De felfújva és fél óra elteltével valami átható istállószag telepszik rá a virágos alapra. Egyszerűen vegyi katasztrófaként tudom aposztrofálni, akárhogy nézem. Bocsi a kedvelőktől, valószínűleg csak rajtam ilyen penetráns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Yeticica

2019. december 15.

Ujra enyem lett a kicsike, pedig az elso talalkozasunk evekkel ezelott nem sikerult tul fenyesre. Tetszett akkor is, de annyira zavart benne az athato zellerszag, hogy nem is erdekelt komolyabb mennyiseg belole. (Mint kiderult, a szintetikus jazmin-molekula tud zellerszagot produkalni ha tultoljak, vagy ha valakinel erzekeny ra a nozija).
Es most, igy 8 hos varandosan, a tel kozepen becsipodott valami : KELL nekem ez az illat! Nagyon gyorsan szert tettem egy fel uvegcsenyire. Es imadom! Baromi jol esik a citrusos zeller! 😁 Nagyon finom, visszafogott de tartos, kremes, feherviragos, olyan napfenyes illat. Napfeny, igen! Ezt erzem a boromon ha felfujom.
Imadat van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

Imadat van!

Hujepicha

2018. október 22.

Elegáns,nőies,különleges! Reggel befujom magam vele és még este is érezni! Nagyon nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.