Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheFauxNoirette, Módosítva: 2013. március 27.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-bőrös

Illatjegyek: Rózsa, Bőr, Ibolya, Vanília, Mimóza, Írisz, Tubarózsa

Megjelenés éve: 2009

Ár: 14.000 Ft + pk , Eladó: Dottir
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, foxpost, személyesen is Budapest Nyugati környékén, banki átutalás, Revolut, Barion, PayPal

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

6vilag

2021. január 22.

Cipész lányaként csakis imádhatom a bőr illatát. Ebben tökéletesen egyensúlyban van a virág és a bőr. és egyik sem nyomja agyon a másikat. A bőrt inkább csak a háttérben lehet érezni. (Kíváncsi lennék, ha nem tudnám, hogy van benne, az orrom ki tudná-e találni ezen összetevőjét? Hm, ez tényleg érdekelne.)
Egy biztos, frissen fújva inkább rózsa dominál, majd estére, mondjuk úgy "viseltesebben" pedig előjön a bőr kissé nyersessége.
Ősszel felfújva, fekete bőrkabát és hozzá fekete bőrcipő, fehér blúz...Azt hiszem ez még adott hozzám egy kis magabiztosságot (ami rám is fér) és egyszerűen jól éreztem magam a bőrömben. Ilyennek szerettem volna mindig is lenni, természetesen nőiesnek.
Erre a parfümre tényleg illik, hogy tökéletesen szofisztikált. Minden benne van, ami tetszik, és semmi sem hiányzik belőle. Bájos, bújós, de egyben azért karakteres is.
Illik hozzám, nem harsány és nem közönséges. Kifinomult illat ez, tartós is, számomra tényleg luxus érzetet nyújt, mivel különleges, így ünnepi illatnak (is) használom. Ultra tartós és szerencsére nem tucat illat, nem viselik túl sokan. A hajnali fújást a férjem még este is érezte 2 méter távolságból, pedig nem toltam túl, ezt elég tényleg módjával fújni.
Ma a buszon isteni illat csapott meg. Körbe néztem, kerestem a forrást. Senki sem volt a közelemben. Jajj! Hát én vagyok?! Még mindig meglep, hogy mennyire szép illat ez és tényleg öröm viselni.
Maximális pontot érdemel, bármely skálán! Gyönyörű illat és egyben nagyon különleges is, és bár csak ritkán használom, de mint egy kincsre, úgy vigyázok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 22.

Timi8

2020. szeptember 27.

Hát én ezt most egyszerűen imádom!!! Nem tudok vele betelni, sztem nem is lehet.
A zsigereimben érzem, hogy szükségem van rá! Nem egyszerű hònapok vannak mögöttünk és még kb.a felénél sem tartunk, legalábbis amiben vagyunk még nem látjuk a végét... Szòval ùgy érzem, ez most nekem alanyi jogon jár. Mégpedig literrel ☝️
Lágy velùrbőr és kamilla. Már-már bolyhosan puha, süppedős, mennyei, megnyugtatò, végtelenül egyszerű négyévszakos alapdarab. Néha kissé zöldebb, máskor mohásabb, valamikor melegebb vanìliásabb. Stìlusában talán-talán Mon Guerlain (csak mìg a Mon trendi, ez lényegében teljesen trendfüggetlen). Alváshoz fùjtam eddig legtöbbször, mondhatom tökéletes. Full aromaterápia. Nem arcbamászòs, de állati tartòs. Egyelőre csak 5ml-m van belőle, de már nagyon nézegetem a nagy kiszerelést, hátha szülinapomra vagy esetleg karácsonyra megadatik Ő nekem teljes mivoltában. 🙏 Xanax helyett is Őt ajánlom!
Csak az edp-t ismerem, de már az edt-jére is vágyom majdnem ugyanennyire. Ha csak feleennyire volna jò, már nyert ügyem lenne azzal is, tuti szerelem lesz ha egyszer megkaparintom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Lerika

2020. augusztus 4.

A bőrösségébe szerettem bele. Sokáig gondolkodtam rajta, végül megvettem. Nem bántam meg! Nagyon elegáns, tartós illat akár hétköznapra akár alkalomra és minden öltözékhez. Na jó, szabadidő ruhához nem! Rajtam nem a bőr érvényesül hanem inkább a virágok (pedig imádom a bőr illatot), de nem bánom így is imádom viselni. Nem sok helyen lehet már kapni, szerintem már csak online szerezhető be, üzletekben már nem láttam. Sajnálnám ha megszűnne, nagy kár lenne érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Dottir

2020. június 9.

Régi-új szerelem. Lehet azért, mert a Vénusz jelenleg visszafelé halad, de most visszanyúltam érte, vagy ő értem. Szembejött velem egy csere révén, és azóta az övé vagyok, és ő az enyém. Ez egy beteljesülés, a szerelem ugyanis plátói volt eddig csak. Megjelenés után megillatoltam, majd sóhajtva visszatettem a polcra, a nagyonszerelmeseknek azzal a reménytelen kishitűségével, hogy hogyan lehetnék én elég jó neki? Pedig az első komoly barátom még Grace Kelly-vel is összehozott: az anyukájának volt egy életrajzi könyve róla a hátulján fotókkal, és ez a fiúcska rámutatott Grace egyik fiatalkori, barna hajú képére, és azt mondta: nézd, olyan mint te. Hiába nem találtam igaznak, onnantól kezdve különös rokonságot éreztem vele, és mikor olvastam, hogy a Kelly Caléche-t részben ő ihlette, meg kellett kóstolnom. Szóval elringattam magam abban a hitben, hogy ez az illat nem az én ligám, és távolról csodáltam csak, olyan távolról, hogy meg is kopott az emléke. Krémes, vastagabb, bőrös, szuperelegáns illatra emlékeztem, így csodálkozva fedeztem fel, hogy nem erőteljes, hanem egy különleges üdeségű, kivételesen egyedi virágos parfüm, aminek a mimóza krémes édességet, az ibolya ártatlan zöldet, az írisz nüansznyi púderességet, a bőr úri eleganciát kölcsönöz, s ez így együtt egyszerre kedves, hűvös, törékeny, vonzó és elegáns. Különleges lelkületű illat, benne van a tipikus Hermès vibe. (Igen, az Hermès az én házam.) Finom aurát képez és nagyon tartós, álomszép, kifinomult mementó a csodás névadónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Lina6

2019. augusztus 3.

Különleges, tartos, jo kis illat. Picit tenyleg kamillasnak tűnik. En szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Különleges, tartos, jo kis illat. Picit tenyleg kamillasnak tűnik. En szeretem.

Marcsi66

2019. március 10.

El tudom képzelni,h betudna furakodni hozzám,lenyűgöző illat kiváló minőségben,,érdekes elgondolás,mégsem idegen,Én szintén úgy tudnám, a legegyszerűbben megfogalmazni,mintha egy elegáns drága bőr táska + a benne lévő szintén drága pipere .Nem igazán rajongok a bőrös parfümökért,de ez élvezetes,különleges,és tényleg csak kiegészíti,Virágos-bőrös púderes,luxus megjelenik ,arányaiban, illatában mesterkéz (orr) ügyeskedett.
Szerencsére semmi kamilla rajtam nem mutatkozott,az EDT változatánál sem,,Tartóssága is szuper,kánikula kivételével én fújnám.,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

tgerika74

2017. december 5.

Azt hittem, csak az én receptoraimmal történt valami, hogy ezt is kamillásnak érzem, de látom, más is így érez. Ellenben én nem bánom, imádom a kamillát. És minden olyan parfümöt, amiről nem ordít, hogy most fújtad be magad, és húzod a pacsulicsíkot. Ha egy parfüm öblítőnek, samponnak, vagy netán testápolónak álcázza magát, az nekem nagyon bejön.
Ez a parfüm édsanyám bőrretiküljének álcázza magát, amibe beleborult a piperéscucca a púderrel az élen 😂 30 évvel ezelőtt 😀
Most már én is annyi vagyok, mint ő akkor, a magaménak érzem ezt az illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Most már én is annyi vagyok, mint ő akkor, a magaménak érzem ezt az illatot.

mnodulus

2017. szeptember 21.

Lehet velem van a baj, de én semmi bőrt nem érzek rajta. De ettől függetlenül a virágos jegyek miatt is nagyon tetszik, meg is vettem a 100 ml-es kiszerelést. Az üveg is nagyon vagány, ez a parfüm a harmónia maga. Tartóssága Hermes viszonylatban jó, a hajamban meg szöveten tartósabb, bőrön azért elbír egy-két újrafújást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

zuzmano

2017. június 15.

Nagyon szeretem a Hermes illatait. Kiváló minőségű termékek, nem akarnak tucat őrületet teremteni. Nem is viselik sokan, pl a 99 buszon meg nem találkoztam Hermes hasonmást viselő emberekkel. Ellentétben más szinten imádott illataimtól. ;(
Titokzatos üde fás illat. Giga vagy inkább terra tartós! Nekem nyári illat hűvös és elegáns és jól érzem a bőr illatát nagy szerelem. Csere útján jutottam hozzá és most vettem még hozzá 30 ml. Tipp : Egy reggel fújtam magamra Tom Ford violet blonde illatát és meggondoltam magam vagy csak egy érzés jött hogy erre bizony kell a Kelly. És Woo. Egyedi illat teremtetett nagyon szuper! próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

galagonyanya

2016. augusztus 20.

2016. június 15. Nos, ő az, akit nagyon-nagyon akartam szeretni, udvaroltam is neki jó sokáig, beszéltem a lelkére, milyen jó is volna, ha mi ketten együtt...

Nem. Kelly kerek perec elutasított. Azt mondta, menjek szépen vissza a Shalimaromhoz, meg a Cocómhoz meg a Gatyiémhoz, azok engem nagyszerűen kielégítenek és boldogítanak, ő engemet nem akar. És hogy nyomatékot adjon ennek a döntésének, átható bergamott-felhőt árasztott reám. Próbáltam a rózsáját kifürkészni, hátha ő megvigasztal, de, bár gyönyörű, de vigasznak is kevés.

Nem jöttünk össze, na! Ami nem megy, azt ne erőltessük...

2016. augusztus 20. Óvatosan, és nagyon halkan merem csak mondani: azt hiszem, sikerült mégis. Június óta kétszer, háromszor találkoztunk újra, és teljesen más arcát mutatta. Visszavett a bergamottból, rózsás-ibolyás volt, igyekezett a kedvemben járni, mintha furdalná a lelkiismeret, mert kutyául bánt velem... egyre szebb, egyre nőiesebb, egyre gyöngédebb, úgy érzem: megtörtént a csoda.

Ne kérdezzétek, miért erőlködök egy parfümmel, hogy szeressem (szeressen) - nincs belőle vödörnyi mennyiségem amit muszáj lenne elhasználni. Nem is tartom magam sznobnak, és tulajdonképpen magam ellen teszek azzal, hogy megszeretem: egy-két cseppem van belőle csupán, ha vásárolnom kell, az drága lesz... Mégis, valamiért elhatároztam, hogy ez nem maradhat így. Lehet, nem bírom a kudarcot. Tanulság: tényleg sokszor kell próbálni, és nem szabad feladni. Soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Nem jöttünk össze, na! Ami nem megy, azt ne erőltessük...