Hermès

Ár:   18 500 Ft és 27 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheFauxNoirette, az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   18 500 Ft és 27 100 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: orientális vanília

Illatjegyek: labdanum, pacsuli, vanília, borostyán

FÚJÓSOK!
Ár: Leírásban , Eladó: mpkriszta
Állapot: Kép szerint, leírásban, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, Posta, Foxpost

Lin

2019. december 29.

Nagyon jellegzetes illat egy az egyben Avon Dreamlife! Nekem elviselhetetlen, szúrós, nehéz és tolakodó. Nem leszek népszerű a véleményemmel, de nagyon nem tetszik. Akivel működik irigylem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

prettyfruity

2019. február 14.

Ezzel az illattal tényleg szerelembe lehet esni. Engem is elvarázsolt már az első viselés alkalmával. Gazdag, melengető borostyános, púderes csoda illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Timi8

2018. november 2.

Tagadhatatlanul beleestem. Imádatos! Egy parfümimádò baràtosnémon illatoltam először és már rajta megérezve is rabul ejtett. Magamtòl valòszìnűleg nem keresgéltem volna a Hermés háza táján, végtelenül egyszerű oknál fogva: nem nekem kreálja az illatait. Vagy mégis? 🤔Most őszre fűszeres-balzsamos illatokat keresgéltem, rengeteget olvasgattam ròluk és folyton-folyvást hozzá lyukadtam ki. Valòban mennyei. Csak párszor mertem eddig magamra fùjni, nehogy hamar elfogyjon de bizton állìthatom, mindìg más arcát mutatja, ráadásul mindìg a hangulatomhoz illeszkedően, mintha tudná, épp mire van szükségem. Életem eddigi egyik legjobb vétele! Minden cseppje kincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

nyuszo

2018. október 30.

Azt hiszem túl magasra tettem a lécet....
Armani Privé Ambre Orient utódját keresem, és mivel az alapjegyek megegyeznek - borostyán, vanília, pacsuli, labdanum - valami csodában reménykedtem (és jóval nagyobb hasonlóságban...)
A csoda elmaradt...
Tagadhatatlan, hogy ez egy nagyon kellemes 'ambre' , csipetnyi narancshéjjal (nem is értem honnan?!), de sajnos nekem NEM ő a legszebb ámbrás illat, így a vásárlás is elmarad, pedig az üvege igazán gyönyörű.

Nincs meg az a mélység, az a tűz, az az ellenállhatatlan vonzalom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

Azt hiszem túl magasra tettem a lécet....
A csoda elmaradt...

Nincs meg az a mélység, az a tűz, az az ellenállhatatlan vonzalom....

albertinablogg

2018. április 10.

Nagyon kellemes, intenzív ámbra és pacsuli illattal. Érzéki illatjegyeket tartalmaz, melyek külön-külön is nagy kedvenceim, az ámbra, a balzsamos szuhar, a pacsuli és a vanília. Mély eleganciát és kifinomultságot sugallnak, egyszerűen imádom és nem bírok betelni vele. Miután a Chloé Love Intense-jét már sehol nem lehet kapni, ez az egyetlen olyan parfüm, amire azt mondom, hogy viselésekor ugyanazt érzem, mint a Chloé esetében. Ráadásul nem tucat illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Torpece

2018. február 13.

Isteni finom, semmihez sem hasonlítható illat! Nagyon jó eltalált arányban van benne a vanília és az árbra, összességében egy olyan hívogató finomság, amit egész nap keres magán az ember, hogy beleszippanthasson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

angelina69

2017. december 30.

Látom az öt csillagot és tulajdonképpen meg is értem. Ez egy különleges illat. Édes, de nem cukorkásan, nem karamellesen, számomra inkább mézesen. Ugyanakkor ezt a fajta édességet nem tolakodóan, de mégis határozottan dörgöli az orrom alá. Az édesség mellett megjelenik benne egy frissebb illat is, és egy enyhén kesernyés is. Nem tudnám használni mindennap. Hangulatfüggőnek tartom, és inkább a hűvösebb időt kedvelő illatnak. Alkalmi illatnak is bátran ajánlom. Lehet, hogy teszek egy próbát vele, majd tavasz végén, kora nyáron. Biztos vagyok benne, akkor más arcát fogja mutatni. Mindezek ellenére mégsem érzem annyira a magaménak. A szillázsa meglepő módon nem kondenzcsíkos, de azért picit nagyobb az átlagnál. A tartóssága rajtam átlagos. Viszont itt többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

eveartstar

2017. december 16.

...az első pillanatok után, ahogy elszabadulnak az egymást hosszú láncolatban követő illatmolekulák, kisvártatva előbújik egy fűszeres ínyenc narancs szósz...ami szinte lefolyik a csuklómon...aztán kiderül hogy alatta van egy finom vaníliás sós karamell süti...folyik nyálam...de annyira hogy legszívesebben lenyalnám az egészet a csuklómról...
és meleg van...nem nagyon...olyan meleg, mintha a szobában távolról éreznéd a kandallót, és hallod ahogy pattog a tűz...
...és halkulunk...halkulunk...egészen beleveszve a simogatásig csodameleg nirvánába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

Lapo

2017. október 26.

Hűha.. az egyik olyan női illat az általam ismertek közül ami kétség kívül hat a férfi agy azon féltekére ami a tesztoszteron szintet szabályozza.. (próbáltam finoman fogalmazni..:D )
Feltétlen 30 év fölötti, határozott, céltudatos kisugárzású de nyugodt életvitelű és kifinomult Hölgyek őszi/téli illata ez.. édes de nem gejl, erőteljes de nem fojtó és sok, illetve bárhol érezni a jelenlétét de nem zavaró mértékben..
Nem egy bonyolult illat.. szinte kifújást követően ugyanazt mutatja amit a leszáradás végén.. ennek ellenére kell hozzá karakter, nem áll mindenkinek jól.
Igazi Hermes..Nagyon tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Igazi Hermes..Nagyon tetszik!

Ascyra

2017. augusztus 29.

Ez az a parfüm, amelyiket elővigyázatosan közelítettem meg, lévén az ámbrás illatokat annyira nem szeretem, sőt a párom sem tolerálja túl jól. Ezt sem fogja szerintem, de ettől nálam egész érdekesen alakult a megítélése ennek a sárga üvegbe zárt aranynak. Nekem elsőre a borostyán jutott eszembe róla, de nem a zöld, hanem a sárga kövecske, főként az üvegéről, de most így, leszáradás után is rögtön ez villan be. Egy icipici élőlény, évezredes kőbe zárva. (Gondolom az üveg kinézete is ezt akarja sugallni).

Az illatról magáról néhány szót is ejtenék. Azért vagyok ennyire hivatalos, mert egy Hermésről beszélünk elvégre, ráadásul, ez az illat szerintem messze bonyolultabb, mint a legtöbb jelenleg divatos kreálmány. Az üvegből szagolva olyan illata van, mint a gyermekköptetőnek. Aki harmincon túli, az talán emlékszik még arra a nagyon édes, szirupos köptetőre, amit a gyerekek anno annyira szerettek lenyelni. Pontosan olyan. Ez sem tántorított el attól, hogy magamra öltsem. Nagyon szúrós, erős szaga van kifújáskor. Nem illat, inkább szag és van benne bizony nagyon fejfájós rész az első órában. Állandóan szagolgattam, ennek ellenére, és ebben rejlik az illat valódi ereje: valahol elbűvöl, megszáll és megfog - fogva tart. Incselkedik veled és akarja, hogy akard. A fejillat eltűntét illik megvárni nála, mert abszolút nem jellemző önmagára. Sőt! Bár ne kéne ezt az időszakot átvészelni. Ezt követően azonban megkezdődik a varázslat! Finom, puha, bársonyos, kissé nehéz, de nem fojtóan. Semmiképp nem nyári illat, de legalábbis én biztosan nem hordom nyáron. (Mert, ez kiderült, fogom hordani olykor - bár nagy kiszerelést biztosan nem veszek). Nekem nagyon komoly illatnak tűnik, egyszerűen nem egy nevetgélős, táncos buliba való, inkább egy finom nyári estére, de akár vízparti randevúra, de még az est leszállta előtt. (és jönnek a szúnyogok....). Minden szagolgatásnál egy kesernyés, enyhén bőrös illat csap meg, igazán jól érzi magát a bőrömön, szeret engem, de szerintem mindenki mást is, aki ad neki esélyt. Ez az illat, annak ellenére, hogy nem lesz a kedvencem, minden elismerésemet kivívta. Ezt a csodát szerintem nem egyszerű viselni, nagyon igyekszem egyenes háttal ülni és megfontolt, megközelíthetetlenséget magamra erőltetni, míg viselem. Komoly, megfontolt, mély és nyugodt illat, igazi luxust sugall, illetve némi sznobizmust is érzek benne. Remek elixír! S bár én nem fogom megvenni, ettől még jár neki az öt csillag. Aki szereti az ámbrát, az nem fog csalódni!
Bocsánat, muszáj kiegészítenem, mert egész nap foglalkoztat: most már több, mint 4 órája rajtam van és folyamatosan változik. Minden szúrósság és keménység távozott: púderes, borostyános, finom egyediség. Csodás parfüm. Lehet, hogy mégis meggondolom :) (Törekszik a tízes lista valamelyik helyezése felé.) Majd írok updatet kb. fél év múlva... addig tutti ismerkedünk. Nagyon érdekes illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.