Hermès

Ár:   16000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015.

Illatcsalád: citrus-aromás

Összetevők: kumquat, menta, jázmin

barni8

2020. július 21.

Egy délutáni kert Bretagne-ban.
Egy kert délutánja.

A kopott kerti asztal faforgácsai.
Fűre dobált emlékszirmok.
Egy kiürült porceláncsésze. Ragacsos teapöttyök. Darazsak szipogásai.
Bokorra dobott fehér kalap. Suttogások foszlányai.
Alvilági nyöszök vagy galamb dorombolás?
Mindegy. Megkövült pillanat.
Hátrahagyott koktélos pohár, a kumquat beragadt szemcséi.
Monsieur Li, aki már sosem tanul meg franciául mentacsokrot hoz a fűszerkertből.
Füle mögött egy szál jázmin.
Egyszerű ember, de kedves és jószándékú.
Mint ez a kölni. Nem mélyül, nem feledhetetlen, nem okít, nem vált ki szenvedélyt.
Nem az az illat amire 30 év múlva is visszaemlékszel. Hogy is lehetne 3 illatjegyből?
Ez a toilette a kis kínai kertészünk huncut, francia délutánja.
Unalmas, bájos, elszálló léggömb.
Nincs értelme utána kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Egy délutáni kert Bretagne-ban.
Egy kert délutánja.

A kopott kerti asztal faforgácsai.
Fűre dobált emlékszirmok.
Egy kiürült porceláncsésze. Ragacsos teapöttyök. Darazsak szipogásai.
Bokorra dobott fehér kalap. Suttogások foszlányai.
Alvilági nyöszök vagy galamb dorombolás?
Mindegy. Megkövült pillanat.
Hátrahagyott koktélos pohár, a kumquat beragadt szemcséi.
Füle mögött egy szál jázmin.
Egyszerű ember, de kedves és jószándékú.
Ez a toilette a kis kínai kertészünk huncut, francia délutánja.
Unalmas, bájos, elszálló léggömb.
Nincs értelme utána kapni.

leila0803

2020. július 9.

Csodas, friss, noies es konnyed.
Nyari orom uvegbe zarva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 9.

Csodas, friss, noies es konnyed.
Nyari orom uvegbe zarva.

Barbossa86

2020. június 12.

A favorit mar evek ota,ahogy bekoszont a komolyabb meleg!Rajtam mindig megdicserik milyen finom illatom van,es ugy vettem eszre kb mindenkivel kompatibilis.A tartossaga viszont sajnos a legnagyobb gyengesege,bar ez sem tud tole eltantoritani a penztarcam legnagyobb banatara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

audreycoca

2020. június 10.

Up. Jótündérek márpedig léteznek! Hozzám umpalumpa személyében jött el. ❤
Birtokomba került egy kis fújós. Kellemes melegben üdítő, frissítő és tartós is. Ezenkívül olyan nyugtatóan hat a hangulatomra mint egy aromaterápiás illat.

Azzal kezdeném, hogy nagyon régóta keresem a nyári parfümömet, ami segítene abban, hogy az általam annyira gyűlölt évszakot a nyarat túl éljem valahogy. Egyszerűen, vagy túl citromosak, vagy túl vizesek, vagy a könnyűnek titulált nyári illatot is fullasztónak találtam. Aztán megillatoltam ezt a csodát, és ott a D. közepén úgy éreztem elvesztem. Friss eső illata volt. Olyan esőé ami úgy elveri a nyári meleget, hogy esélye se legyen visszatérni 1-2 napig. Friss, citrusos, mentás. Imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Up. Jótündérek márpedig léteznek! Hozzám umpalumpa személyében jött el. ❤

Qwerty

2020. február 14.

A kertek sorozatból a második kedvencem. Azokat a citrusokat szeretem, amikben jobban jelen van a kesernyésség, és ennek ez a nyomi kis kumquat tökéletesen megfelel. Három összetevő, hihetetlen illat. A citrust végig érzem, a mentát csak az elején, hamar eltűnik, és jön helyette a jázmin. Így már édesebb, testesebb, de még mindig üde. Viszont nekem a mentás rész jobban tetszik.
Már-már elgondolkodtam, hogy beszerzem, mert jól esik néha megszimatolni, de úgy érzem magamon nem tudnám elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

stylo

2020. január 27.

Nincs meg egy olyan marka, amit barmikor vakon meg mernek venni, kiveve Hermes. Evek ota tarto amokfutasom lassan vegehez er. Amit valaha kerestem egy parfumben, mar regesreg a polcomon van. Bar eddig a kert kollekciobol a nilusi volt a mindenem, most atterek erre. Azt az utanozhatatlan sikket, idotlen eleganciat szamomra leginkabb ezek az illatok kozvetitik. Mindig is azt szerettem, ha egy illat tobb retegben szepen kibomlik, ha kelloen osszetett, extravagans es izgalmas. Vegigmertem a szekrenyemet, csupa fellangolas. Eljott az elajandekozas ideje. A rokonsag es baratikor orulni fog. Erdekes lesz azokat az illatokat erezni rajtuk, amik szamomra egy emleket, v hangulatot ebresztenek. Varom. A roger & gallet marad, a delina, meg a modemoiselle(ha mar csakazertis megvettem). Es innentol csak hermes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

zsuzska78

2020. január 10.

Mintám van már régóta, de mindig másokat választottam helyette. De! Jövő nyárra beszerzem, megígértem magamnak. Egyszerűségében nagyszerű. Nincs szükségem 30 C fölött virágra meg csavarra.. Minél melegebb van, annál jobban áll neki. Ki fogom próbálni mostanság is jó is, hogy írtátok. Nekem nagyon hasonlít a Givenchy Extravagance D' Amarige-ra, csak azt sajnos itthon nem lehet kapni. Illetve abban a büdöske dominál, míg itt a kumquat. Itt sincs soha eldó üveges példány. Jelezzétek ha szabadulnátok tőle!:-) Az eladó oldalon keresem, oda írjatok.:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Jule

2019. december 13.

Nagyon, nagyon szeretem ezt az illatot.
Citrusos nyitány, ami ennek a csodás kis mandarinfélének köszönhető, kesernyés és intenzív.. És jön a jázmin, amit nagyon szeretek. De nem édesen és fojtóan, hanem szépen összeölelkezve a mentával, és annyira puhán rásimul az emberre, hogy öröm viselni.
Én inkább nőiesnek találom, hiába uniszex, de nyilván ez függ bőrkémiától, egyéniségtől.
Mestermű, és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

Nagyon, nagyon szeretem ezt az illatot.
Mestermű, és pont.

SarahFosch

2019. október 30.

Egysíkúnak tűnik sokak számára, de ha új műbőr cuccokra (kabát, táska) kerül egy kicsit, beindul valami eszméletlen fincsi dolog, valami megfoghatatlan wow-érzés a levegőben. Nekem hideg időben jobban esik a citrusossága ellenére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

banyadék

2019. július 24.

Szeretem a citrusos illatokat, gondoltam nyárra beújítok, viszont ebben a jázmin kicsit túl van adagolva, konkrétan émelygek amikor magamra fújom. A kumquat, jázmin, citrus aránya nekem nem jön be. Egyébként szép illat lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.