Hermès

Ár:   16000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015.

Illatcsalád: citrus-aromás

Összetevők: kumquat, menta, jázmin

Hermès Le Jardin de Monsieur Li
Ár: 2100 Ft, 3500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost, packeta lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Hermès Le Jardin De Monsieur Li fújós 5ml
Ár: 2199 Ft + szállítási költség , Eladó: Kisvacak
Állapot: frissen fújom, saját üveges parfümből, amit nemrég bontottam, Helyszín: Velence, fizetés: Banki utalás után fújom ki és küldöm - 180/250 sima/elsőbbségi vagy 660 ajánlott vagy 1290 Packeta vagy 1499 Foxpost

Milka71

2022. június 29.

Igazi nyári illat, fűszeres-aromás-citrusos, de kb annyira tartós, mint egy avonos testpermet. Nagyjából óránként lehet frissíteni. Kár érte…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 29.

stylo

2022. április 8.

Nincs meg egy olyan marka, amit barmikor vakon meg mernek venni, kiveve Hermes.
Evek mulva most ujra megvettem ezt. Szinten kiveteles, mint az osszes tobbi. Van ezekben valami annyira jellegzetes, szamomra felismerheto kozos akkord, valami olyasmi zsaner, amit le sem tagadhatna a marka. Franciaorszag.... a nyelv... az izek es illatok... a nagyvarosok es a videk.... a kultura es a hagyomany.... az az utanozhatatlan pikirtseg...
:-)))) egy a lenyeg: imadnivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 8.

Nincs meg egy olyan marka, amit barmikor vakon meg mernek venni, kiveve Hermes.
:-)))) egy a lenyeg: imadnivalo.

haszi79

2021. október 15.

Csuda finom, friss, jázmin, citrus, "sárga" illat, de sajnos nem tartós. Két óra és elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

Lencseee

2021. július 9.

Jo illat lenne (40 fokban plane), ha tartos lenne. A kellemes citromillat, frissito, de rajtam nem tartos. Illat 5csillag, tartossag (rajtam) 2 csillag, es ha az arat hozzaveszem akkor lefele kerekitodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

gladiola

2021. március 20.

Nekem is ő a kedvencem a sorozatból.
Mestermű. Nyáron szeretem használni és otthonra is szeretem magamra fújni, illatterápiaként. Rajtam tartós is.
Valami citrusos akkordot érzek (felőlem lehet a kumquat) és "mögötte" a jázmint, amit magamtól nem ismertem volna fel, kellett hozzá az összetevőlista.
Elegáns, sikkes, nagyon jól érzem magam benne mindig.
Akinek herótja van az édes vagy épp átlag-citrusos, de mindenképp közízlést kielégítő 12-egy-tucat illatokból, és szeretne vmi frisset, üdítőt, elegánsat, adjon ennek is egy lehetőséget. Nem fog szembejönni szerintem sem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Nekem is ő a kedvencem a sorozatból.
Elegáns, sikkes, nagyon jól érzem magam benne mindig.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 18.

A Hernes Jarden sorozat a fő kedvencem, így a Monsieur Li is. Tartós, különleges illat, friss és elegáns egyszerre, és nem tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 18.

barni8

2020. július 21.

Egy délutáni kert Bretagne-ban.
Egy kert délutánja.

A kopott kerti asztal faforgácsai.
Fűre dobált emlékszirmok.
Egy kiürült porceláncsésze. Ragacsos teapöttyök. Darazsak szipogásai.
Bokorra dobott fehér kalap. Suttogások foszlányai.
Alvilági nyöszök vagy galamb dorombolás?
Mindegy. Megkövült pillanat.
Hátrahagyott koktélos pohár, a kumquat beragadt szemcséi.
Monsieur Li, aki már sosem tanul meg franciául mentacsokrot hoz a fűszerkertből.
Füle mögött egy szál jázmin.
Egyszerű ember, de kedves és jószándékú.
Mint ez a kölni. Nem mélyül, nem feledhetetlen, nem okít, nem vált ki szenvedélyt.
Nem az az illat amire 30 év múlva is visszaemlékszel. Hogy is lehetne 3 illatjegyből?
Ez a toilette a kis kínai kertészünk huncut, francia délutánja.
Unalmas, bájos, elszálló léggömb.
Nincs értelme utána kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Egy délutáni kert Bretagne-ban.
Egy kert délutánja.

A kopott kerti asztal faforgácsai.
Fűre dobált emlékszirmok.
Egy kiürült porceláncsésze. Ragacsos teapöttyök. Darazsak szipogásai.
Bokorra dobott fehér kalap. Suttogások foszlányai.
Alvilági nyöszök vagy galamb dorombolás?
Mindegy. Megkövült pillanat.
Hátrahagyott koktélos pohár, a kumquat beragadt szemcséi.
Füle mögött egy szál jázmin.
Egyszerű ember, de kedves és jószándékú.
Ez a toilette a kis kínai kertészünk huncut, francia délutánja.
Unalmas, bájos, elszálló léggömb.
Nincs értelme utána kapni.

leila0803

2020. július 9.

Csodas, friss, noies es konnyed.
Nyari orom uvegbe zarva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 9.

Csodas, friss, noies es konnyed.
Nyari orom uvegbe zarva.

Barbossa86

2020. június 12.

A favorit mar evek ota,ahogy bekoszont a komolyabb meleg!Rajtam mindig megdicserik milyen finom illatom van,es ugy vettem eszre kb mindenkivel kompatibilis.A tartossaga viszont sajnos a legnagyobb gyengesege,bar ez sem tud tole eltantoritani a penztarcam legnagyobb banatara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

audreycoca

2020. június 10.

Up. Jótündérek márpedig léteznek! Hozzám umpalumpa személyében jött el. ❤
Birtokomba került egy kis fújós. Kellemes melegben üdítő, frissítő és tartós is. Ezenkívül olyan nyugtatóan hat a hangulatomra mint egy aromaterápiás illat.

Azzal kezdeném, hogy nagyon régóta keresem a nyári parfümömet, ami segítene abban, hogy az általam annyira gyűlölt évszakot a nyarat túl éljem valahogy. Egyszerűen, vagy túl citromosak, vagy túl vizesek, vagy a könnyűnek titulált nyári illatot is fullasztónak találtam. Aztán megillatoltam ezt a csodát, és ott a D. közepén úgy éreztem elvesztem. Friss eső illata volt. Olyan esőé ami úgy elveri a nyári meleget, hogy esélye se legyen visszatérni 1-2 napig. Friss, citrusos, mentás. Imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Up. Jótündérek márpedig léteznek! Hozzám umpalumpa személyében jött el. ❤

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.