Hermès

Ár:   $67   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Ár:   $67
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

A matt ajakrúzs, amely hidratálja az ajkakat és olyan érzetet nyújt, mint egy második bőr. Bársonyos és púderes felülete intenzív színt és hosszú tartást biztosít. Az intenzív pigmentek hosszú ideig tartó színeredményt biztosítanak az ajkakon az első alkalmazás után.

10 árnyalatban kapható

florcsiii

2020. szeptember 14.

Mikor meghallottam, hogy a Hermés kijön egy rúzskollekcióval tudtam, hogy nekem ebből még bajom lesz. :D Nyilván kb. beszerezhetetlen itthonról, meg kb. állandóan sold out mindenhol. Aztán a barátom Németországban volt üzleti úton és kérdezte, hogy melyik árnyalat kéne, ha lenne...jaaaaaaaaaaj, hát én mint a piros rúzsok imádója egyértelműen a Rouge Bleu árnyalat mellett tettem le a voksomat. A rúzs maga olyan csomagolásban van, hogy már abból tudod, hogy nem egy 1500 forintos valamit vettél: nem tipikus doboza van, hanem egy Hermés doboza, ami kihúzhatós fiókkal rendelkezik, amiben a rúzs van. De a rúzs még benne van egy pamut zsákban is, gyönyörű. A rúzs maga elég nehéz, mágnesesen záródó kupakja van. Az enyémnek olyan a tokja, hogy alul arany, aztán fekete, aztán lakk fehér. Aaaaaah műalkotás! A rúzs színe egyébként, egy elég hideg tonusú sötét piros. Először használtam primert alatta, a végeredmény brutál csúnya és olcsó volt, na mondom király...Aztán kipróbáltam primer nélkül, na így már tökéletes! Brutálisan tartós és pigmentált, alig fog meg akármit is, könnyű javítani/pótolni és eddig még nem okozott csalódást. Az eddigi ledrágább rúzsom (még a Kilian-nél is drágább), de itt úgy érzem, hogy nem csak a nevet vettem meg, hanem a minőséget is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.