Best of Beauty 2019

Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lauran, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

A legendás Terre d'Hermes 2014-es nyári kiadása, könnyedebb verziója.

Fújós! Terre D'Hermes Eau Tres Fraiche
Ár: 1700/2600 Ft postával , Eladó: csakmelinda
Állapot: 5/10ml frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: utalás, postán maradó/foxpost
Ár: 1400 Ft, 2300 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Krisztocska

2019. május 2.

Vakvásárlás volt. Kaptam egy imádnivaló édeskés, könnyed, tartós illatot. Szeretem a Hermèseket, mert van egy nagyon jellegezetes, csak rájuk jellemző karakterük, ami közel áll hozzám. Fogalmam nincs, mi van benne, nem néztem utána, egyszerűen élvezem és kész. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

Rhodesian Ridgeback

2018. július 27.

Nem is olyan rég úgy voltam vele, hogy kezdek lemondani erről a márkáról. (A Voyage EDP illata nagyon tetszik. Simán Top 5 lenne, mert az már inkább férfi illat, mint női, de 5 percet se bír ki rajtam.) Most rátaláltam erre. Már kifújáskor éreztem, hogy ez valami egészen más, mint a sima Terre D'Hermes. Ez sokkal viselhetőbb, frissebb. Azt hiszem már most imádom. Nem tudtam megállni és meg is vettem azt az utolsó 75 millis kiszerelést. Kétségkívül nyári illat. Ebben a rohadt nagy melegben is kiválóan működik. Mint egy hűsítő nyári zápor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

jodocus

2018. március 1.

Egész más ez a játék... Aki a Terre-illatot szereti, az mást kap, vigyázz, nem azonos! Aki nem tudja megkülönböztetni, annak nincs is orra... De Nektek van ! Ez egy kellemes-citrusos nyári permet, az Armani eau pour homme, a Signoricci (ezt sokan sajnos nem ismerik), az "YSL pour homme" -illat felelevenítése - kicsi sikerrel).

Olcsóbb is, de MÁS. Tiszta citrus, és kicsi a szillázzsal, valamint az intenzitás (40 perc) is igen kurta...

Ha valaki szereti a Terre- eredeti illatát - ( de nem akarja túlspilázott áron megvenni) - az vegye meg néhány ezer forintért a patinás, angol Yardley-cég "Citrus and wood" nevű, finom illatát ! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

csaktom

2018. február 22.

én nem bánnám az EDT és EDP töménységét, de nem szeretem a leszáradásukban a csöppnyi benzoinos édességet (ami megvan az aqua amara-ban is), és ami szerencsére hiányzik az ETF-ből. nekem egy citrusos-fás-földes kezdésből ne legyen semmi nem oda való. a vetivert sem hiányolom, mert csodálatos együtt a keserűnarancs és a rózsamuskátli, nagyon jól eltalált friss illat, tisztán fás leszáradással

szerk: elgondolkodtam rajta, h tulajdonképpen lehetne létjogosultsága az édességnek, ha rendesen ki lenne bontva egy rothadó narancs kompozícióvá, amit sokan kiéreznek az aqua amara-ból, csak akkor sokkal aromásabb és émelyítőbb édesség kellene, kevés ecettel és piszkos mélységgel, azt meg nehezen lehet összehozni a vizes jeggyel, így aztán az aqua amara se nem elég keserű, se nem elég rothadó narancs, hanem mindenből egy kicsi, de csak annyira, h még mindenkinek tetszen. mondjuk a terre d'hermes parfümnél tényleg elmehettek volna a földbe taposott rothadó narancs irányba

a terre d'hermes eau tres fraiche ehhez képest az igazi és következetes keserűvíz, rendes fás alappal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 22.

Lapo

2017. április 9.

Sokkal jobban tetszik mint az "anyaillat" ! Hordhatóbb, frissebb, fiatalosabb, kellemesebb viselni..imádom.. azon kevés nyári illatok közé tartozik amelyeknek van tartása, nem egy kis könnyed lötty, ami elszáll néhány percen belül mintha ott sem lett volna.. szépségesen alakul a fej illattól kezdve a leszáradásig és mindvégig hozza azt amit vár tőle az ember. Akinek a sima Terre D'Hermes tömény vagy akár kicsit idősebb korosztálynak valónak ítéli meg, tegyen egy próbát.. Nem szeretem a parfümök sokadik változatát de ez esetben jót tett az illatnak ez a kiadás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. február 15.

Az eredeti illat az egyik kedvencem, de ez is nagyon jó. Igazi tisztaság illat. Mintha egy tökéletes illatú szappannal mosakodtam volna. Tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 15.

Musil

2015. szeptember 26.

Személy szerint továbbra is az anyaillatot (EDT) preferálom, de ennek is van létjogosultsága, ugyanis egy jóval citrusosabb verzióval van dolgunk, ami a nyári kánikulában kellemes olfaktív felfrissülést nyújt a nehéz illatoktól megfáradt orrunknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

lauran

2014. június 26.

Frissen nyit, majd utána érzem azt a földes-fás vonalat, amit az anyaillatban is. Azzal ellentétben a Fraiche sokkal könnyedebb, bár azért megkérdőjelezem a kánikulában való viselését. Az esős napokon viszont csodásan működött. Kifonomult, karakteres, intenzív, személyisége van - észre kell venni, de mindvégig elegáns. Nyugtáztuk, hogy akárcsak a Terre, annyira egyedi, hogy nem lehet mindennap hordani, mert profanizálódik az illat. Alkalom és kedve kell hozzá, majd le kell tenni, és amikor már hajt a vágy, újból elő kell venni. Hosszantartó és nagy hatósugarú, akárcsak a sima Terre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

bagcsi

2014. június 15.

Aki szeretne a grapefruit természetes citrusosságában élvezkedni, annak mindenképpen ajánlom, igazi nyári illat. Még drága, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

Antioxidánsok: BHT