Hermès

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 szeptemberében megjelenő virágos illat nőknek, mellyel a Hermès a fiatal generáció tagjait kívánta megcélozni. A parfüm mögötti Orr Christine Nagel, aki azzal a céllal hozta létre a Twilly d'Hermès-t, hogy egy optimista, vidám és fiatalos, ugyanakkor kicsit sem átlagos illatot alkosson. A kompozíció három fő összetevőn alapszik.

Fejjegyek: gyömbér

Szívjegyek: tubarózsa

Alapjegyek: szantálfa

üvegében - Hermès Twilly D'hermès EDP
Ár: 6700 Ft (+800 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: ennyi / 30 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben

lapetitenoirrobe

2020. június 4.

Először papíron volt hozzá szerencsém, első tíz percben semmi extra, oké haladjunk tovább ....aztán jött a varázslat! A farmerzsebemben pihent , amíg sétáltam hazafelé , és folyamatosan megcsapott valami pezsgő , friss , energikus illatfelhő , gondoltam vegyük elő újra...nem tudtam abbahagyni a papírcsík szimatolását hazáig és még másnap se 😃
Most már az enyém egy teljes üveggel és engem nagyon feldob az elejétől a végéig. Bőrön is szinte azt hozta mint papíron sőt sokkal többet (szerencsémre) , egy idő után krémesebbé válik , de még mindig jelen van rajtam leginkább a gyömbér - tubarózsa páros.
Összegezve ez egy szuper különleges , izgalmas , tartós(!) illatcsoda.
Max csillag, megérdemli, imádom !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Összegezve ez egy szuper különleges , izgalmas , tartós(!) illatcsoda.
Max csillag, megérdemli, imádom !!

Erika80

2020. január 25.

Kifújás után közvetlenül szerintem enyhén csípős, poros-fás illata van. Számomra mondjuk egyáltalán nem kellemetlen, sokkal inkább különlegesnek találom. Aztán elkezd változni, finomodni és szép lassan bújik elő a virág, a szantál és egy kicsit a naracsos jelleg. A lecsengése a legszebb, ráadásul sokáig illatozik a bőrömön.
Fűszeres, fás, tubarózsás finomság. Ereje, hatósugara rendben, illata, finomsága szintén. Tetszik.
Ha az általam szokásosan használt ár-érték arány mérlegére teszem, 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Noemie

2020. január 2.

csodás illata van. Üvegben nagyon fura, túl csípős, ki se fujtam papírra. A ferjem viszont igen, majd kierőszakolta, hogy nézzem meg bőrön. Rajtam elképesztően jó, finom kremessé válik, sokáig érzem a kezemen. Egyébként magamon nem, aminek örülök, mert megőrülnék. Ruhákon napokig érezhető.
Azt el tudom képzelni, hogy akinek nem passzol össze a bőrének kemiajaval, azon konkrétan büdös lesz...mint rajtam Coco M.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Bigris

2019. november 18.

Nagyon nem. Annyira töményen gyömbéres, hogy a napokban majdnem rosszul lettem tőle. Pedig próbáltam szeretni. El is adtam az üveges maradékomat. Nagyon nem az én vonalam. Ami csillagot kap tőlem, az az erősségének és a tartósságának szól, elismerve a minőséget. A hiányzó csillagok pedig a tetszési indexet jelzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

Lin

2019. október 1.

Erőteljes, különleges illat az biztos, szerintem a gyömbér miatt van! Brutál hatósugár is garantált! Mértékletes fújás mellett szerethető, cseppet sem észrevétlen aurát von viselője köré! Sokan hajlamosak a parfümöket túlfújni, ezzel tönkretéve a szépségüket........ kérem csak finoman bánjatok vele, így sem maradtok észrevétlenek........
Én minden nap nem is tudnám használni, de néha-néha jól esik beburkolózni vele.......
Az üvege a fekete kalapocskával és a színes nyakkendővel zseniális!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Az üvege a fekete kalapocskával és a színes nyakkendővel zseniális!

erika830104

2019. augusztus 31.

Nagyon sajnálom,hogy ezt érzem ki belőle,de nekem ez az illat valóban a fiatal lányok illata,viszont nem az ápolt kategóriából!
Diszkóban anno a túlparfümözött,izzadt lányok illacsíkja volt ez a felhő.
Sajnálom,viszont az alkotóknak sikerült a cél elérése:Teljesen kilóg a Hermes illatok világából!
Ha anno a 90’s években nem éreztem volna ezt így,akkor lehet most más véleményen volnék.Kár érte...😞

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Diszkóban anno a túlparfümözött,izzadt lányok illacsíkja volt ez a felhő.

Katarzsina

2019. augusztus 29.

Nagyon szeretem, elég különleges illat, eddig már többen megállítottak az utcán hogy milyen parfümöt használok. Eddig úgy vettem észre, hogy valakinek vagy nagyon tetszik vagy rosszul van tőle. Elég tartós illat, gyömbér friss illatot kölcsönöz emiatt szerintem tökéletes nyárra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Marcsi66

2019. augusztus 11.

Nincs Hermes illatom,de ahogy tesztelgettem már háromnál járok,ami kellene,ez meg lenne a negyedik.Az első benyomás,"Na Öreglányok most aztán pajkos lányokká változtatunk" mert abszolút érezhető az akarat,de nem hinném h a 20-as korosztály ezt szívesen fújná,Az érettebb hölgyek annál inkább,,friss energia bók és csókvadász,vidám hangulatba hajló gyönyör,,,a kedvenccé lett virágom a tubarózsa hangsúlyos,gyömbérrel megspékelve,a szantál hozza mint mindig,az érzelmeket,Szép munka,a kivitelezés szintén,és még tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Turmalin85

2019. június 27.

Nekem nagyon nem. Tegnap teszteltem, és még ma reggel is érzem. Tehát tartósnak mondanám, de a gyömbér és a tubarózsa együtt kimondottan kellemetlen egyveleget alkot. Pedig az üvege és a neve egy fiatalos virágos-gyümölcsös illatot kívánna. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Renike77

2019. május 4.

Nekem leginkább ez a parfüm tetszik a Hermes-től. A többi túl gyógynövényes/ citromos /unisex/ egyenesen jellegtelen volt.
Ez az első számomra, ami igazán erős és nőies, nagyvad és iszonyatosan különleges.
Nem fiatal lányoknak való, hanem olyan nőknek, akik nem félnek a figyelem középpontjába kerülni, és nem félnek maguk után illatfelhőt húzni.
Akinek elsőre nem tetszik, adjon neki még egy esélyt, mert végtelenül elegáns, ugyanakkor vagány illat.
Ezért végképp nem értem az üvegét, borzalmas. Nincs összhangban az illattal, emiatt sokan le sem veszik majd a polcról.
Pedig az illat fantasztikus és nagyon tartós, szerintem egy elegáns üveg jobb választás lett volna.
Nem hasonlít semmihez, ki kell próbálni! 10 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

Nem hasonlít semmihez, ki kell próbálni! 10 csillag

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.