KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hermès

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 szeptemberében megjelenő virágos illat nőknek, mellyel a Hermès a fiatal generáció tagjait kívánta megcélozni. A parfüm mögötti Orr Christine Nagel, aki azzal a céllal hozta létre a Twilly d'Hermès-t, hogy egy optimista, vidám és fiatalos, ugyanakkor kicsit sem átlagos illatot alkosson. A kompozíció három fő összetevőn alapszik.

Fejjegyek: gyömbér

Szívjegyek: tubarózsa

Alapjegyek: szantálfa

Hermès Twilly D'hermès EDP 50 ml
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Ellen120
Állapot: bontatlan, celofános, Helyszín: --, fizetés: előre utalással
Hermès Twilly d'Hermes edp 85 ml
Ár: 18990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta

kvin

2018. január 17.

Borzaszó, borzasztó, le kellett mosnom! Istenem! Émelyítően és múlni nem akaróan gejl édes. De nem édességesen, hanem virágporosan, iszonyú erőteljes rózsa, az a fránya tubarózsa, de hogy ennyire! A másik két összetevő a láthatáron sincs, - pedig mennyire vágytam egy kis csípős, pikáns gyömbérre! - csakis a nyomulós virágot érezni, azt viszont nagyon tartósan. Fura, hogy másnak mi ebben az "érdekes" meg "összetett" , számomra végtelenül egyszerű. Az én orromnak szörnyű!

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

auberginecat

2018. január 10.

Határozottan tetszik ez az új tubarózsás vonal, amely mentén lassanként elindultak a vezető dizájner parfümházak, szakítva a cukorkahegyek, karamell- és vaníliafolyamok végeláthatatlan áradatával, bár remélem ez az irány nem az jelenti, hogy akkor most évekig 12 egy tucat alapon dobálják halomra a virágos illatokat, ami a csövön kifér. Na szóval a Hermés Twilly-je szerintem kifejezetten érdekes, mi több bravúros interpretációja egy késő tavaszi - kora nyári derűs, felhőtlen délutánnak, amikor csak úgy gondtalanul üldögél az ember lánya és láblógázva kortyolgatja a frissítő gyömbérszörpöt. Üde, cserfes, mégis intenzív és meleg, pont olyan fiatal nőknek való, akik nem veszik véresen komolyan az életet, de minden ízében és mélységében megélik azt. Az üvege is jól hozza ezt a bohókás attitűdöt, egyszerű de nagyszerű.
Updt egy nappal később: tartóssága kitűnő, tegnap este 6 körül fújtam a kézfejemre egyet, és még most délben is tisztán érezhető, persze már csak bőrközeli, de így is 18 óránál járunk.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

tiamoitalia

2018. január 7.

hmmm...valóban érdekes, nem egy megszokott illat, az biztos. Rajtam elöször nagyon erösren érzödik a gyömbér - és semmi más :D - és ez eléggé....hát fura. De aztán átvált egy nagyon lágy, fehérvirágos illatba, amit én tisztaságillatnak érzek és igy már tetszik is! Abban viszont nem vagyok biztos, hogy ennyi pénzt kiadnák érte, annyira azért nem varázsolt el.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Judittttt

2017. december 26.

Érdekes ez a parfüm - és szerintem ezzel már talán jól is kezdődik. Nem vagyok egy nagy parfüm profi, de egy ideje keresem azt az egyet, vagy max kettőt (nyáárra és télre) ami illik hozzám, és mást többet ne akarjak használni, hogy meglegyen az én jellegzetes illatom. Ehhez a minél különlegesebb (ugyanakkor kellemes, finom, nőies) dolgok csábítóak számomra, hiszen nem szeretném, ha egy tucat illat lenne az, amiről én jutok bárkinek is az eszébe. Egyszer pár szabad percemben beszabadultam egy douglasbe, bár céllal, mert valamire kíváncsi voltam, de mindenfélét megszaglásztam. Szerencsémre egy irtó jófej, kedves, szenvedélyes a munkája iránt és segítőkész promoter csaj is volt ott aznap és készségesen mutatott mindentfélét nekem. Mikor mondtam neki, hogy olyat szeretnék, ami nagyon nőies, finom, szeretem a virágos, friss, krémes, púderes, nőies illatokat, legyen fiatalos de ne tiniknek való, komoly de ne nyanyás vagy valami fullasztó keleti töménység, de legyen különleges, ne 12 egy tucat, ezt mutatta. Amikor először szagoltam, a Kőrös napolaj jutott eszembe róla, egy az egyben, ezért nekem citrusos, kókuszos, narancsos jellege lett agyban. A kedves lány felhívta rá a figyelmemet, hogy ez bizony rózsa és gyömbér lesz ... utána már tényleg éreztem azt is. A máodik benyomás meg, hogy erős, mardandó, nem lekopós illat, de nem is tolakodó. Sajna a 20 ezer ft-os kőrös napolaj végül is nem győzött meg, de a kedves leányzó adott nekem egy 10 milis mintát, hátha még megkedvelem. Aztán Angliába utaztam, és mivel nem volt kedvem nagyobb üveget vinni, ezt tettem magamnak be a repülőre való kis nejlonszatyorba. Na ott valahogy megváltozott a véleményem. Nyáron szagoltam először, vagy szeptember elején, és Angliában novemberben voltam. A hideg időben már tényleg rózsát éreztem és egy kis gyömbért, valami nagyon finom érdekes összhangban, ami egyszerre meglepő is, de harmonizáló is. Megkedveltem, és elkezdtem szeretni viselni. Rájöttem, hogy ez egy nagyon különleges illat a jegyei miatt, ugyanakkor nincs túlbonyolítva, nincs túlnyomva mindenfélével, egyszerű, letisztult, de önmagukban is markáns illatjegyek harmonizálása és néha ütközése adja a nagyszerűségét. A szíve, a tubarózsa egy olyan ízig-vérig nő illat szerintem, finom is, fiatalos is, komoly is, bohó is, minden egyszerre. És semmi esetre sem egy átlagos illat. Igaz, hogy nem niche, de a szokásos nagy népszerű egyszerű édes virágos unalom unalomja kategória, minden másfeledik nő illata mellett szerintem rendkívül különleges ez az illat úgy, hogy közben nem válik torzzá sem, nem nehéz viselni. Gyakorlatilag rájöttem, hogy minden, amit keresek, az ebben megvan. Egy hibája van számomra, ami miatt nem szerettem meg egyből: nekem ebből hiánzott első fújásra is valami, ami hűvösebb, zöldebb, frissebb illatjegy, mert a gyömbérnek ugyan van fanyarsága, de én kicsit másabbra gondoltam. De talán pont ha még az lenne, az rontana ezen szép összképen. Úgyhogy nem rovom fel ezt ennek az illatnak. Nekem tetszik, és nagyon könnyen el tudom képzelni, hogy ha kicsit lewfogyaztom a repertoáromat, akkor tényleg beszerezzem rendes kiszerelésben. Nem tökéletesen az, amit elképzeltem, de talán még annál is jobb. Ajánlom, szerintem érdekes, és egyszerűen nagyszerű. Az, hogy itt is megosztó ez a parfüm, nekem csak még jobban bebetonozza azt az érzést, hogy ez egy különleges illat, lehet szeretni és lehet naygon nem szeretni is, ami ég mindig jobb, mint azok a mindenki tudja mi "meh" illatok.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Blackbird

2017. november 4.

Pikáns, gyömbéres tubarózsa. Hermés megcélozta a fiatalokat, és milyen jól tette! Nem egy korszakalkotó illat,ez igaz, de nem baltával faragták,ez egy kifinomult, nem túl bonyolult, könnyedén viselhető ujjgyakorlat. Hermés illatai valahol a senkiföldje- pláne ma, amikor a mainstream illatok legtöbbje elnagyolt és összecsapott- a niche és drogériákban kapható illatok között.Az illatai alaphangon egy jóval kifinomultabb, és némileg idősebb- korosztályt céloznak meg,akiknek nem probléma ,ha egy parfüm nem filléres,nem olcsó. Nem tetszés,vagy nemtetszés a kérdés,hanem ,hogy a designon kívül feccoltak-e pénzt,és energiát másba is? És itt igen , abszolút azt gondolom, hogy igen. Nem egy elrettentően elvarázsolt,vagy túlgondolt illat, a csomagolása ötletes, nem erőltetett, az illat maga is friss, játékos, szerethető, átgondolt,és nem egy cukorba fojtott gejl valami,amit egy színésznő -életérzés ad el. Szerintem több,mint becsülendő,hogy bátrak és elegánsak voltak polcra tenni ma ezt az illatot.
Szépen bontakozik ki, nem lehet belefojtani az egész bkv vonalat,..
Ízlésesen összerakott illat, egy nagyon kifinomult szantálos kifutással.
4 csillag lenne, ha nem törne utat a közönséges illatok tengernyi üvegében.Így meg 5. Hajrá ,ötletek! Hajrá igényesség!

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Szépen bontakozik ki, nem lehet belefojtani az egész bkv vonalat,..
Ízlésesen összerakott illat, egy nagyon kifinomult szantálos kifutással.

emb1p3

2017. október 26.

Hát a (pipere)asztal nem szakad be alatta, az biztos, se nem nagyon érdekes, nem is túlságosan szofisztikált, de azért van benne Hermes-tartás, mert a friss, játékos attitűd alatt ott a gondosan összerakott koncepció. A 18 éves húgomnak megvenném, ha értékelné az ilyesmi, én már kiöregedtem belőle.

emb1p3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Burya

2017. szeptember 23.

Hát én ennek úgy megörültem, mint parfümnek már régen! Kifújva óóóó de isteni gyömbéres csoda! Haza is hoztam a kis tesztcsíkot további tanulmányozásra. Egy óra múlva azonban a gyömbérnek szinte már nyoma sincs, éppen csak ott lapul a háttérben a tubarózsa mögött. Még így is nagyon kellemes, zöld virágillat, csak hát... én a gyömbért vártam benne, az tetszett, attól volt különleges. Mostanában már kezdek besokallni a tucatszámra megjelenő virágos, gyümölcsös vagy sziruposan édes illatoktól, de ez más volt, valami különleges, aminél nem éreztem azt, hogy hát jó, szép meg kellemes, de én ezt már 15 másiknál is éreztem. Annyira sajnálom, ha maradna a gyömbér a szívillatban is, beruháznék rá, de így csak 4 csillag és megvenni sem fogom.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

deluna

2017. szeptember 19.

Nagyon oda vagyok érte... én nem feltétlenül skatulyáznám be.. igaz a megszokott old, porosabb vonal ebben a parfümben nem dominál... és jobban el tudom képzelni fiatalabb generáción, de azt hiszem az az elegancia és egyedi illat vonal megmaradt amit megszoktunk ... attól függetlenül, h könnyű gyömbéres... rajtam a virágos jegy is megmarad... egy óra múlva picit szúrós gyömbéres felhő marad a bőrömön...sokáig... a Hermés parfümöket tudni kell viselni ... ha fiatal vagy azért... ha korosabb azért...

deluna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

MissNuit

2017. szeptember 14.

UP...jajj nekem, szegénykém így leírtam,pedig olyan érdekes illat..finom :) Adtam neki egy újabb esélyt, és itt a várt csodácska, elsőre olyan nekem nem tetsző illat,de utána átváltozik szelíd érzéki lesz. Kicsit talán szappanos tisztaság illat,de mégis van benne valami csavar. Szerintem télen csodás illat lesz,a meleg nem kedvez neki.Azért nem lesz az álmaim parfümje,de adok még neki csillagot,megérdemli. Üvege meg olyan Twiggy :))

Ez volt az első hogy ismeretlen illatot csak úgy veszek. Vártam valami poison girl illatkát,mert hogy fiataloknak lett (tervezve) Még a Dior és Chanel új parfümjei csodálatos illatok,ez valami izé..Nekem nem lett barátom :( Ezért költözik is. Üvege csodás,csak azért a kettő csillag

MissNuit
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

bernikrém

2017. szeptember 12.

Általában nem szoktam a Hermes kollekcióból hozzám illőt találni,de ez..Telitalálat. Különleges, nem tucat illat.
A gyömbér nagyon karakteres benne, nagyon tetszik. A bőrömön nagyon tartós, fürdés után is éreztem. Az üveg és a csomagolás is szerintem nagyon jól eltalált, tényleg a fiatalokat célozza meg, és az is vonzott hogy kipróbáljam.Ajánlom mindenkinek :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Coumarin, Citral, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.