KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hermès

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 szeptemberében megjelenő virágos illat nőknek, mellyel a Hermès a fiatal generáció tagjait kívánta megcélozni. A parfüm mögötti Orr Christine Nagel, aki azzal a céllal hozta létre a Twilly d'Hermès-t, hogy egy optimista, vidám és fiatalos, ugyanakkor kicsit sem átlagos illatot alkosson. A kompozíció három fő összetevőn alapszik.

Fejjegyek: gyömbér

Szívjegyek: tubarózsa

Alapjegyek: szantálfa

Hermès Twilly D'hermès EDP gyári mini
Ár: 4.700 Ft postával , Eladó: kundus
Állapot: Új, gyári, 7.5 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.
Ár: 15.000 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: 1x próbált / 30ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvétel, Foxpost

pomme

2018. október 8.

Nagyon karcos, éles parfüm. Mintha elrágnék egy 2 centis friss gyömbérdarabot. Virág nélkül sokkal jobb lenne, valószínűleg akkor szeretném. A reklámja a fogyatékos leszbi csajokkal engem továbbra is borzasztóan kiakaszt.
Update: újra megpróbálkoztam vele...teljesen illogikus módon hidegebb időben sokkal édesebb. Nyáron sokkal frissebb volt. Tényleg nem értem. Először nagyon tubarózsás, de utána beleolvad szerencsére ez az általam nem szeretett illatjegy a nettó halálunalom édességbe. Esküszöm, amikor először teszteltem, kicsit sem volt édes. Most meg olyan, mint azok a szuper szintetikus cukormentes szörpök, amiket fel kell önteni vízzel, és egy kicsit kevésbé lesznek borzalmasak (de azért mégis :D). Ez is pont ilyen szétédesítőzött műgyömbérszörp lesz, amint leszárad (10 perc). Így sajnos virág nélkül sem szeretném, sőt, azt sem értem, mi kerül ezen ennyibe.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Gismo

2018. szeptember 26.

Egy másik parfüm vásárlása mellé kaptam belőle egy kis mintát. Kibontottam hamar gyorsan azonnal csuklóra fújta, a kezdés éles-karcos, édes, gondoltam is, na te nem leszel az én illatom. 10-15 perc elteltével viszont elkezdtem szaglászni honnan jön ez az isteni édes, púderes, virágos illat, mire szembesültem vele, bizony az én csuklómról. Többszöri tesztelgetés után úgy döntöttem egy nagyobb kiszerelést is be fogok szerezni belőle. Rajtam a nagy melegekben nem működik, fojtogatóssá válik, de most hogy megjöttek a napos de hűvősebb idők imádom, boldoggá, mosolygóssá válok tőle :). Hatósugara, tartóssága brutál, reggel két fél fújás és még este is érzem magamon, ruháimon több napig. Többen meg is dicsérték rajtam. Be kell szereznem a hűvősebb időkre :)

Gismo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

bernikrém

2018. szeptember 17.

Általában nem szoktam a Hermes kollekcióból hozzám illőt találni,de ez..Telitalálat. Különleges, nem tucat illat.
A gyömbér nagyon karakteres benne, nagyon tetszik. A bőrömön nagyon tartós, fürdés után is éreztem. Az üveg és a csomagolás is szerintem nagyon jól eltalált, tényleg a fiatalokat célozza meg, és az is vonzott hogy kipróbáljam.Ajánlom mindenkinek :)

gondolta egy kis Update rá férne: azóta is használom, már beszereztem belőle egy 100ml-st. Töretlen a szerelmünk,nagyon szeretem magamon, nyráon a nagy melegben is jól müködött rajtam. :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

mariann33

2018. szeptember 12.

Hú,amikor először próbáltam,nagyon virágosnak tűnt,és volt benne valami "mű".
Viszont vagy pont ezért,mert nemtudom mi másért,de nagyon megtetszett!
Ettől a "mű"beütéstől inkább különleges és pikáns,viszont érdekes módon mégsem műanyag illat.
Minden bizonnyal az egyik legtartósabb parfüm amivel valaha találkoztam,nem is értem a dolgot,már szinte hozzászokik az ember,hogy ilyen már nincs..ja,és aki a Hermés illatait úgy általánosságban kedveli,mindenképp tesztelje mielőtt megvenné,mert abszolút nem "Herméses".

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Hú,amikor először próbáltam,nagyon virágosnak tűnt,és volt benne valami "mű".
Viszont vagy pont ezért,mert nemtudom mi másért,de nagyon megtetszett!

angelina69

2018. augusztus 30.

Ez az illat rajtam nem működik. Se melegben, se hűvösben. A reklám szöveggel kapcsolatban csak annyit, hogy minden jelző, amit ott felsorolnak (vidám,fiatalos, optimista), nos rajtam pont az ellentéte. Ami pedig egy illat marketingjét, valamint maga az illat létrejöttét illeti, sajnos a mai világban az igényesség elveszett. Olyan mennyiségű "parfüm" áradat van, hogy az hihetetlen. Úgy vélem, nonszensz, hogy bizonyos illatokból nagyon sokadik flanker jelenik meg, szinte minimális változtatással. Néha úgy érzem, minket vásárlókat nagyon az orrunknál fogva vezetnek. És szerintem, annak ellenére, hogy nem nagyon vagyok híve egy illat korosztályos besorolásának, de üzletpolitikát tekintve biztosan vannak célzott korosztályok, mert így eladhatóbb. De visszatérve Twilly-re... Anyukám használt régen egy bútorápolót, annak volt hasonló illata. A leszáradása rajtam elég férfias. A tartósságával nincs gond.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Heine

2018. augusztus 5.

Mintha bagzó macskák bűzmirigyéből készítettek volna párlatot, orrfacsaró. Gyyömbéres, friss, éles-karcos nyitány, olcsó leszáradás, borotvapenge élességű szag, szillázs, tartósság 0.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

aidanne

2018. június 13.

Oh te draga tubarozsa... kovetlek en a mainstrem lapos, ocska vilagaba is, csak legyen oly bator az a haz, ki megalkotja... Es! Sikerult! Az elso pillanattol kezdve imadlak, rajongok erted te kis huncut, pipere asztalom ekes darabja.
En szeretem az ujdonsagokat, mindent megszagolok, mindegy valojaban, hogy melyik minositesben is alkottak.
Tubarozsa rajongo lettem, igy hat nem volt kerdes, hogy amint a magyarorszagi polcokra csucsult ez a vidam, Chaplin kalapjara emlekezteto, hermes "Twilly" sallal a nyakaban levo uvegcse, azonnal kaptam erte. Csodalatos, sziporkazo, a fiatalsagot megjelenito illat egy igen erdekes kompozicioval rukkolt elo: gyomber karoltve tubarozsival.
Frenetikus! Megoszto, es eszveszejto, innen is kezit csokolom Christine Nagel-nek ezert a frappansan kidolgozott szepsegert. Mert egy olyan vilagban egy vidam, es kulonleges illatot alkotni a szalagon gyartott, unalmas fricskak utan igazi alkotoi szabadsagra es batorsagra utal.

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

canaille

2018. május 24.

Pici mintát kaptam vásárláshoz, és hát izé...ha nem tudom, hogy női illat én férfinak tippelném. :D Rajtam eléggé dominál a gyömbér és cseppet sem feminim, ennek ellenére őszre el tudnám képzelni, de egyáltalán nem tartós. Kb 2 órán át érződik, utána még nyomokban sem (pedig a mintával nem spóroltam).

canaille
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

whitemerci

2018. március 24.

Rajtam elképesztően szörnyűséges cukorsziruppal indul és semmilyen illatjegy nem felfedezhető, csak a tömény, fogcsikorgatóan émelygős, édesség. Később a szantálfa mintha egy kis leheletnyi citromfűvel keveredne a bőrömön, de a gyömbér és a tubarózsa sehol sem érezhetők rajtam. Leszáradáskor (amit nagyon-nagyon nehezen tudtam kivárni) megjelenik, és át is veszi az uralmat a tubarózsa, de számomra így is egy teljesen felejthető és nélkülözhető illat, nem tetszik.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Kremcica

2018. március 22.

Sajnos nekem nagyon nem jön be. Még kifújáskor csak-csak, nekem tetszik a kicsit éles cirusos-gyömbéres illat bár én is hiányolok belőle vmi pluszt hogy kerek legyen. Utána viszont bejön a masszív szúrós virágillat ami nagymamám poros, talán már romlott parfümjére emlékeztet. Talán a tubarózsa a bűnös. Mindenesetre nekem nagyon nem jön be. ÉS persze hogy az illat ami ennyire nem tetszik a legragaszkodóbb, le sem tudtam magamról mosni órákkal később sem. Nem is értem a gyártót hogy ezt hogy gondolhatta hogy működhet. Az üvege, marketingje alapján nagyon nem erre számítottam.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.