KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hermès

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 szeptemberében megjelenő virágos illat nőknek, mellyel a Hermès a fiatal generáció tagjait kívánta megcélozni. A parfüm mögötti Orr Christine Nagel, aki azzal a céllal hozta létre a Twilly d'Hermès-t, hogy egy optimista, vidám és fiatalos, ugyanakkor kicsit sem átlagos illatot alkosson. A kompozíció három fő összetevőn alapszik.

Fejjegyek: gyömbér

Szívjegyek: tubarózsa

Alapjegyek: szantálfa

Hermès Twilly D'hermès EDP 50 ml
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Ellen120
Állapot: bontatlan, celofános, Helyszín: --, fizetés: előre utalással
Hermès Twilly D'hermès EDP 10 ml fújós
Ár: 2500 Ft.+ posta , Eladó: nidus
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Budapest, 11. ker., fizetés: személyesen, foxpost, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whitemerci

2018. március 24.

Rajtam elképesztően szörnyűséges cukorsziruppal indul és semmilyen illatjegy nem felfedezhető, csak a tömény, fogcsikorgatóan émelygős, édesség. Később a szantálfa mintha egy kis leheletnyi citromfűvel keveredne a bőrömön, de a gyömbér és a tubarózsa sehol sem érezhetők rajtam. Leszáradáskor (amit nagyon-nagyon nehezen tudtam kivárni) megjelenik, és át is veszi az uralmat a tubarózsa, de számomra így is egy teljesen felejthető és nélkülözhető illat, nem tetszik.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Kremcica

2018. március 22.

Sajnos nekem nagyon nem jön be. Még kifújáskor csak-csak, nekem tetszik a kicsit éles cirusos-gyömbéres illat bár én is hiányolok belőle vmi pluszt hogy kerek legyen. Utána viszont bejön a masszív szúrós virágillat ami nagymamám poros, talán már romlott parfümjére emlékeztet. Talán a tubarózsa a bűnös. Mindenesetre nekem nagyon nem jön be. ÉS persze hogy az illat ami ennyire nem tetszik a legragaszkodóbb, le sem tudtam magamról mosni órákkal később sem. Nem is értem a gyártót hogy ezt hogy gondolhatta hogy működhet. Az üvege, marketingje alapján nagyon nem erre számítottam.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Torpece

2018. február 21.

Ez a Hermés valóban nagyon kilóg a sorból, köze nincs az eddig megjelent Hermés illatokhoz. Nekem hiányérzetem van vele kapcsolatban, rá is jöttem mi az, ami ha lenne benne még tetszene is. Egy pici oud-al megbolondítva szerintem nagyon jó kis illat lenne, de így sajnos csak egy hétköznapi virágos illatka számomra. Gyömbért abszolút nem érzek benne, valami rózsás, szantálos, számomra kicsit émelyítően tömény virágillatot viszont igen. Abszolút fiatalok illatának érzem, tehát sajnos én már nem vagyok a célközönsége :(

Torpece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

andrea91

2018. január 31.

Én adok neki az 5csillagot. Mivel én és a tubarózsa ősi ellenségek vagyunk, hihetetlen hogy képesek voltak ezt a gonosz virágot úgy prezentálni hogy még nekem is kellemes legyen. Ennyi;) Egyéb aspektusait mások biztosan kivesézték már:)

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

laracroft

2018. január 30.

Ó jajj.
Kifújáskor friss, citrusos gyömbér, de olyannyira élethű, mint amikor a friss gyömbérgyökeret szeletelem vagy reszelem. Ha csak egy résztvevő illatjegyként megfűszerezne egy adott kompozíciót, az telitalálat lenne, na de ez a 100% nyers gyömbér? Szeretem, de nem szeretnék ilyen illatú lenni. Aztán fél óra múlva már semmi, eltűnt az illat. Teljesen. Nem is értettem. Számomra így az egész értelmezhetetlen, bár valószínűleg a kémiámmal nem passzolt.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Ó jajj.

pomme

2018. január 26.

Nagyon karcos, éles parfüm. Mintha elrágnék egy 2 centis friss gyömbérdarabot. Virág nélkül sokkal jobb lenne, valószínűleg akkor szeretném. A reklámja a fogyatékos leszbi csajokkal engem továbbra is borzasztóan kiakaszt.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

auberginecat

2018. január 25.

2018.01.25.: Mivel két parfümömtől is megváltam, így engedtem a csábításnak és ma megvettem a kis kalapkást. :) Egyszerűen annyira helyes és imádnivaló az üvege, hogy minden más parfümöt elpakoltam a fürdőszoba polcáról, hogy csak rá essen a tekintet és mosolyt csaljon minden alkalommal az ember szája szegletére. Továbbra is azt mondom, hogy roppant különleges és érdekes, figyelemfelkeltő illatról van szó. Nagyon tetszik, hogy viszonylag kevés illatjeggyel operál, a bűvereje nem abban áll, hogy percenként más és más aroma bontakozik ki, inkább aránylag lineáris, viszont elképesztően tartós. Rengeteget járok drogériába (Müller, Douglas), és az ottani felhozatalból ez és a Zadig&Voltaire gesztenyés illata magasan kiemelkedik az utóbbi évek silány mezőnyéből - mind tartósságra, mind különlegességre.
2018.01.10.: Határozottan tetszik ez az új tubarózsás vonal, amely mentén lassanként elindultak a vezető dizájner parfümházak, szakítva a cukorkahegyek, karamell- és vaníliafolyamok végeláthatatlan áradatával, bár remélem ez az irány nem az jelenti, hogy akkor most évekig 12 egy tucat alapon dobálják halomra a virágos illatokat, ami a csövön kifér. Na szóval a Hermés Twilly-je szerintem kifejezetten érdekes, mi több bravúros interpretációja egy késő tavaszi - kora nyári derűs, felhőtlen délutánnak, amikor csak úgy gondtalanul üldögél az ember lánya és láblógázva kortyolgatja a frissítő gyömbérszörpöt. Üde, cserfes, mégis intenzív és meleg, pont olyan fiatal nőknek való, akik nem veszik véresen komolyan az életet, de minden ízében és mélységében megélik azt. Az üvege is jól hozza ezt a bohókás attitűdöt, egyszerű de nagyszerű.
Updt egy nappal később: tartóssága kitűnő, tegnap este 6 körül fújtam a kézfejemre egyet, és még most délben is tisztán érezhető, persze már csak bőrközeli, de így is 18 óránál járunk.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

szilva82

2018. január 24.

Először is totál szerelmes vagyok az üvegébe, a színes sálacska, kalapocska...<3
Másodszor Twiggy jut eszembe egyből/ és én baromira csípem, pedig sose lesz olyan pistike hajam, és nem leszek olyan kis törékeny sem..../
Amikor felkapom a pöttyös leggingsem, hozzá rövid farmer+fekete alapon piros pettyes felső, masinival= Twilly....
Amikor brekis mammusz, csillagos pizsi= Twilly
Bohemian Betyars Koncert akkor Twilly....
Ha büdös banyának érzem magam, akkor Twilly....:D
HeppiségPíszLávSzercsiPuszcsi.....:D
Ennyike....:P

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Amikor brekis mammusz, csillagos pizsi= Twilly
Bohemian Betyars Koncert akkor Twilly....
Ha büdös banyának érzem magam, akkor Twilly....:D
HeppiségPíszLávSzercsiPuszcsi.....:D
Ennyike....:P

kvin

2018. január 17.

Borzaszó, borzasztó, le kellett mosnom! Istenem! Émelyítően és múlni nem akaróan gejl édes. De nem édességesen, hanem virágporosan, iszonyú erőteljes rózsa, az a fránya tubarózsa, de hogy ennyire! A másik két összetevő a láthatáron sincs, - pedig mennyire vágytam egy kis csípős, pikáns gyömbérre! - csakis a nyomulós virágot érezni, azt viszont nagyon tartósan. Fura, hogy másnak mi ebben az "érdekes" meg "összetett" , számomra végtelenül egyszerű. Az én orromnak szörnyű!

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

tiamoitalia

2018. január 7.

hmmm...valóban érdekes, nem egy megszokott illat, az biztos. Rajtam elöször nagyon erösren érzödik a gyömbér - és semmi más :D - és ez eléggé....hát fura. De aztán átvált egy nagyon lágy, fehérvirágos illatba, amit én tisztaságillatnak érzek és igy már tetszik is! Abban viszont nem vagyok biztos, hogy ennyi pénzt kiadnák érte, annyira azért nem varázsolt el.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Coumarin, Citral, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.