Hermès

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 szeptemberében megjelenő virágos illat nőknek, mellyel a Hermès a fiatal generáció tagjait kívánta megcélozni. A parfüm mögötti Orr Christine Nagel, aki azzal a céllal hozta létre a Twilly d'Hermès-t, hogy egy optimista, vidám és fiatalos, ugyanakkor kicsit sem átlagos illatot alkosson. A kompozíció három fő összetevőn alapszik.

Fejjegyek: gyömbér

Szívjegyek: tubarózsa

Alapjegyek: szantálfa

Ár: 15.000 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: 1x próbált / 30ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvétel, Foxpost
2900Ft/5ml Hermès Twilly D'Hermès EDP
Ár: 2900Ft/5ml (+500 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, fehér, átlátszó műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás után postán maradó ajánlott küldeményként
Lilu003

2019. február 14.

Szeretem, ha egy parfüm kevesebb összetevőből áll. A gyömbér nagyon erős, de szépen lassan finomodik az illat. Vidám, játékos, tartós kis illat. Az üvege zseniális, nagyon aranyos! Nem az én világom, de nem rossz.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

kelly7dy

2019. február 4.

Imádom a Hermés parfümöket, olyan egyedi az illatuk, de ezzel mellé fogtak. Ebben az illatban nincs semmi különleges és sajnos más Hermés parfümökkel ellentétben nem tartós.

kelly7dy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

erzsebet0304

2019. február 4.

Osztozom Encilla vėlemėnyėn,szerintem sem fiatalos illat.Szerintem a fiatal lånyok nem kedvelik az ilyen erősen tubarózsås illatokat..Karakteres,erős,tubarózsa bomba,nekem tetszik.

erzsebet0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Encilla

2019. január 23.

Fura, hogy ezt az illatot fiataloknak szánták. Határozottan idős néni illat.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Fura, hogy ezt az illatot fiataloknak szánták. Határozottan idős néni illat.

micsmics

2018. december 25.

Az Hermès nekem mindig olyan...különc. Nem szokványos összetevők (sárgarépa!!?!??!??). Van egy, ami tetszik egy cuki kolléganőn, de nem tudom melyik lehet. Próbálgattam magamon mindet, télen-nyáron, hidegben, melegben, de velem-nekem-rajtam, finoman fogalmazva sem volt okés. Ekkor jött ez a kis kalapos, kendős tünemény. Egy évig próbaidős volt, letelt, marad. Friss, gyömbéres-virágos csoda. Hosszan tart, nagyon hosszan. Szeretem.

micsmics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

Csengiful

2018. november 22.

Teljesen belelkesedtem, amikor rájöttem, hogy ez az illat hasonlít Thierry Mugler Alienjére. Meg is rendeltem.. már bánom. Túl édes és öreges, meg egy kicsit férfias illattá is válik a bőrömön. De valahogy majd elhasználom.

Csengiful
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

skin

2018. október 27.

Nagyon szeretem a tubarózsa illatát ,bár a valódi illatot még egyetlen parfümben sem találtam meg ,de nem adom fel keresem tovább..
Nagyon felcsigázott a gondolat ,hogy ebben is van. Erőteljes vad tubarózsa bomba a javából így akinek mumusa ez a virág az kerülje el messziről.
És akkor itt jön a de ,kifújás után mintha egyszercsak orrba vágtak volna és elönti a torkomat a vér fémes furcsa íze és szaga ahogy fuldokolva ,köpködve próbálok megszabadulni től ,de csak forrón bugyog tovább.
Ez az amire a legjobban emlékezetet az a mellékzönge amit nem tudok beazonosítani. Egy hideg vascsővel arcul csapott élmény és még hányinger is társul hozzá az agyrázkódás jeleként. Vonz és taszít. Pár percig emlékeimből feldereng az Alien illata ,jaj nagyon hasonlít és ki nem állhatom Leszáradásában pedig szinte teljesen átveszi a helyét ez a számomra gyűlöletes szag. Brrrr...
Mégsem tudok elmenni mellette csak úgy ,mert a mélyben mégis ott illatozik a krémesen finom tiszta tubarózsa. Kívánom ,de taszít is. Ez az ambivalencia határozza meg a vele való kapcsolatomat.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

pomme

2018. október 8.

Nagyon karcos, éles parfüm. Mintha elrágnék egy 2 centis friss gyömbérdarabot. Virág nélkül sokkal jobb lenne, valószínűleg akkor szeretném. A reklámja a fogyatékos leszbi csajokkal engem továbbra is borzasztóan kiakaszt.
Update: újra megpróbálkoztam vele...teljesen illogikus módon hidegebb időben sokkal édesebb. Nyáron sokkal frissebb volt. Tényleg nem értem. Először nagyon tubarózsás, de utána beleolvad szerencsére ez az általam nem szeretett illatjegy a nettó halálunalom édességbe. Esküszöm, amikor először teszteltem, kicsit sem volt édes. Most meg olyan, mint azok a szuper szintetikus cukormentes szörpök, amiket fel kell önteni vízzel, és egy kicsit kevésbé lesznek borzalmasak (de azért mégis :D). Ez is pont ilyen szétédesítőzött műgyömbérszörp lesz, amint leszárad (10 perc). Így sajnos virág nélkül sem szeretném, sőt, azt sem értem, mi kerül ezen ennyibe.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Gismo

2018. szeptember 26.

Egy másik parfüm vásárlása mellé kaptam belőle egy kis mintát. Kibontottam hamar gyorsan azonnal csuklóra fújta, a kezdés éles-karcos, édes, gondoltam is, na te nem leszel az én illatom. 10-15 perc elteltével viszont elkezdtem szaglászni honnan jön ez az isteni édes, púderes, virágos illat, mire szembesültem vele, bizony az én csuklómról. Többszöri tesztelgetés után úgy döntöttem egy nagyobb kiszerelést is be fogok szerezni belőle. Rajtam a nagy melegekben nem működik, fojtogatóssá válik, de most hogy megjöttek a napos de hűvősebb idők imádom, boldoggá, mosolygóssá válok tőle :). Hatósugara, tartóssága brutál, reggel két fél fújás és még este is érzem magamon, ruháimon több napig. Többen meg is dicsérték rajtam. Be kell szereznem a hűvősebb időkre :)

Gismo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

bernikrém

2018. szeptember 17.

Általában nem szoktam a Hermes kollekcióból hozzám illőt találni,de ez..Telitalálat. Különleges, nem tucat illat.
A gyömbér nagyon karakteres benne, nagyon tetszik. A bőrömön nagyon tartós, fürdés után is éreztem. Az üveg és a csomagolás is szerintem nagyon jól eltalált, tényleg a fiatalokat célozza meg, és az is vonzott hogy kipróbáljam.Ajánlom mindenkinek :)

gondolta egy kis Update rá férne: azóta is használom, már beszereztem belőle egy 100ml-st. Töretlen a szerelmünk,nagyon szeretem magamon, nyráon a nagy melegben is jól müködött rajtam. :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.