Hermès

Ár:   36 790 Ft és 52 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Ár:   36 790 Ft és 52 290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: alma, körte, pázsitfű, rózsa, magnólia, rozmaring

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kristie

2016. augusztus 20.

Ez az illat olyan, mint a hajnali harmatos tavaszi kert, ahol az ember feltöltődik az édes virágok és a friss vizes fű illatától. Valamiért a Büszkeség és balítélet egyik jelenete jut róla az eszembe, amikor Elizabeth és Mr. Darcy összetalálkoznak a még ködös tavaszi reggelen. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Wikike79

2016. július 26.

Ő az első Hermes az életemben egyenlőre. Elsőre furcsa illat, másodjára már elég jó, harmadjára már hűha, nagyon jó. Nyári friss, zöld illat... örülök, hogy megismerhettem. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

GeorginaH

2016. július 14.

Én kis kertem... te csodás!
Tesztcsíkra fújva elsőre döbbenet- számomra valami fura mellékillat- de utána pár perc múlva akár egy frissen főzött gyümölcstea aromás illata!
Megilletődés, nyugalom.
Nyár, szerelem.
Már ami az illatot illeti ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 14.

Én kis kertem... te csodás!
Megilletődés, nyugalom.
Nyár, szerelem.
Már ami az illatot illeti ...

krémparádé

2016. május 13.

Nekem ez a kedvencem a "Jardin" sorozatból, noha nem vagyok francia, de szeretem a vidám színeket és, figyelem, majdnem minden nap szaladok a villamos után : )))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Anthaval

2016. május 13.

Nem szeretem a virágos illatokat, de ő! Hát úristen! Imádom, egyszerre friss és nőies, mint egy karcsú francia hölgy aki szereti a vidám színeket és szívesen fut akár a villamos után is. Nagyon tartós volt rajtam, habár a leszáradásnál volt egy 15 perc, amikor nem szimpatizáltam vele - ennek ellenére elnyerte a szívemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

HDR

2016. február 15.

A Hermés Kertek közül erről gondoltam volna legkevésbé, hogy tetszeni fog, de aztán máshogy lett. Vetekszik a Mediterrán Kerttel, de nem olyan éles, karcos, annál virágosabb, lágyabb, nőiesebb. Máshogyan gyümölcsös, és nyilván nem fűszeres.

Szeretem a Hermés illatokból áradó minőséget, a citrusokkal és fűszerekkel mesterien machinálnak, szofisztikált illataik lesznek. Szinte minden illatukat harmonikusnak, kiegyensúlyozottnak tartom a jegyek arányára vonatkozólag. Olyan megynugatóak, de egyben apró pillangókat is lebegtetnek bennem gyomor tájon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Maeve

2015. szeptember 25.

A barátnőmtől kaptam. Szerinte ez az illat egyértelműen én "vagyok". És valóban, benne van minden.Tényleg kimondottan nyári illat, benne van a nap melegének, a frissen vágott fűnek, a virágoknak, a szélnek, a víznek az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

absinth

2015. június 11.

Tesztcsíkra fújtam, kellemes, de számomra kicsit visszafogott hatósugarú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Tesztcsíkra fújtam, kellemes, de számomra kicsit visszafogott hatósugarú.

bogczi

2015. június 4.

Sose voltam a tesztcsík híve, ha nagyon megtetszett egy illat, akkor az a csuklómon landolt, hogy érezzem, hogyan változik a bőrömön. Először nagyon friss, mint a frissen vágott zöld fű, aztán elkezd gyönyvirágba hajlani, amitől kicsit megijedtem, mert nem vártam és nem is szeretem, de szépen megjöttek mellé az almás-körtés, citrusos jegyek.
Bolondulok érte, olyan, mintha egy frissen zöldellő erdőben járnék, ahol innen-onnan mindig más és más fa virágainak illata csap meg, vagy a friss zöld illata, néha előbújik egy kis fűszeres, citrusos illat, de tova is száll.
Számomra ő az igazi tavaszi, nyáreleji parfüm. :)
Tuti beruházok rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Számomra ő az igazi tavaszi, nyáreleji parfüm. :)
Tuti beruházok rá. :)

2015. március 5.

Nagyon tetszik, mondjuk az egész Kert-sorozatot szeretem, jól működnek a bőrömön, de talán ez a legjobb mind közül. Nagyon friss, kifújáskor szinte citrusos hatása van, pedig nincsenek is benne citrusok. Aztán rajtam előjönnek a virágok is, de visszafogottan, ebben az illatban a rózsa sem zavar, és végig megmarad egy egyensúlyi helyzet a frissesség és az édeskés virágosság között. a tartóssága rajtam közepes, kb. 4 óra. Biztos, hogy sokat fogom használni ahogy jön a meleg idő, de ma is jól esett fújni és egy kis nyári hangulatot csempészni a borús, hűvös napba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 5.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.