Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-virágos -pézsma

Ajánlott: hölgyeknek és uraknak

Illatjegyek: kardamom, citrom, fűszerek, rózsa, virágos jegyek, zöld jegyek, tea, pézsma, ámbra, fás jegyek

Megjelenés éve: 2012

KERESEM! Hermès Voyage D'Hermès EDP
Ár: megállapodás szerint , Eladó: Noy86
Állapot: 10-15 ml, fujos, üveges maradék, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost utalás után
Hermès Voyage D'Hermès EDP üvegében
Ár: 13.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: ~95/100ml tartalommal eladó teszter, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lapo

2021. május 29.

Alapvetően nem vagyok oda a "zöld" illatokért.. pontosabban rengeteget próbáltam ami nem tetszik, de az a néhány ami viszont igen, az nagyon betalál nálam. Ez az egyik ilyen illat.
Úgy citrusos, hogy van alapja, virágos összetevői ellenére totálisan unisex, fűszeressége picit melegíti, de nem nyomja el a friss, zöld és végtelenül természetes illatvilágot.. véleményem szerint zseniális alkotás.
Ilyennek gondolom, amikor egy designer illat találkozik a művészettel..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Ilyennek gondolom, amikor egy designer illat találkozik a művészettel..

galagonyanya

2017. július 28.

Valóban van valami "lovas" ebben az illatban. Végtelen prérik, fű és fű mindenütt, vágtatás lóháton, itatás alkonyatkor a pataknál, csend, béke, nyugalom és végtelen, határtalan szabadság... ezek a képek, amelyek felvillannak bennem, amikor megérzem ezt az illatot. Ettől nem leszek különösebben boldog, sőt inkább szomorú, mivel tudom, nem élhetem ezt az életet én sosem. Talán majd legközelebb, ha kapok még egy lehetőséget, egy másik életre...

A tények szigorú talaján maradva azonban nem titkolhatom el, csak a kompozíció első, kb. negyedórás-félórás szakasza az, amely az illat igazi lelkét, jellegét, jellemét adja - azt a citrusos-füves, fűszeres illatot, amelyről beszéltem az előbb. Sajnos, sajnos később egyre inkább a citrusok azok, amelyek megmaradnak, a parfüm leszáradása pedig meglehetősen banális, ha eszembe jut, hogy mihez hasonlít nagyon, akkor megosztom veletek.

Értékelés? Sosem tudnám parfümként viselni, és elképzelni sem tudom senkin. Nem fantázia hiányában - túlságosan "érdekes" ahhoz, hogy az ember hordja, akár férfi, akár nő. Kicsit olyan lenne, mintha tájképmintás ruhában akarnék valahol megjelenni, annyira... plasztikusan megjelennek előttem az előbb leírt képek. Itthon előveszem, szagolgatom, fújok egyet a levegőbe, elmegyek bőgni egyet és kész. Ennyi. Ez a szépség nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Piri11

2016. december 17.

Úgy tudtam ... kipróbálom és végem van :) Ő már a sokadik Hermés illat, ami rabul ejt. Friss és citrusos de nem bántóan (így csak Hermés-éknél tudják "csinálni"), és fűszeres csoda. Annyira jellegzetesen Hermés. Ezt az illatot tuti, hogy nem fogja senki összekeverni mással, senki nem fog azon gondolkodni, hogy ő vajon Arami vagy Lancome vagy valamelyik más új cuki-muki illata-e. Csodálatos, egyedi ... csak magabiztos nőknek! Gyönögyűűűűűűűűűűű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Seahorse82

2016. július 26.

Azt veszem észre, ahogy öregszem egyre jobban tetszenek a fűszeres nehézbombázó illatok. Illetve ez függ még attól, hogy a ciklusom mely periódusában tartok, mert a vége felé én kimondottan az ilyen fűszeres illatokat kultiválom a bőrömön. Azzal a kéréssel mentem ma el kedvenc parfümösömhöz, hogy ajánljon valami brutál fűszeres illatot. Ugyanis tegnap kipróbáltam a Chanel Coco edp-jét, de annak vásárlását inkább az esküvő utánra hagyom. Viszont most valami különlegességre szomjazom. Megmutatta Gucci by Gucci Oudos parfiját, a Pradának egy finom szegfűszeges illatát, majd ezt.. És tudtam, hogy ez az. Páromnak karácsonyra megvettem a Bvlgari Men in black illatát, ez nagyon hasonlít hozzá, viszont unisex lévén a női bőrön is csodálatosan muzsikál. Igazi dög szerintem. Szőke, műkörmös cicalányok szerintem kerüljék. Ezt az illatot inkább Monica Beluccihoz vagy Salma Hayekhez tudnám párosítani. Olyan nőn, aki tisztában van erősségeivel és gyengeségével egyaránt. Aki akár sima lófarokba kötött hajjal, vagy akár rövidre vágott lobonccal is Istennő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

HDR

2016. március 13.

Pancimanci jóvoltából került hozzám eme remek, amit inkább Férjemnek vettem, de nem titkoltan azért, hogy majd én is lopkodok belőle. :)

Nem vagyok fűszer szakértő, és nem tudom miért, de én ebben konkrétan citrusos, friss levendulát érzek némi fűszerrel, ami hihetetlen módon fiatalos, szívet melengető, megnyugtató ugyanakkor bizserget is, amolyan hasban lepkéket gyártó (mint nekem oly sok Hermés alkotás). És ezt nem azért érzem, mert a Férjem használja. Rajta kicsit beédesedik, komfortosan férfiasnak mutat, nagyon jó hozzá bújni. Rajtam megmarad frissnek, nőiesnek. Kissé elegáns, de szabadtéri kikapcsolódáshoz szintén tökéletes. Egy kicsit "otthon illata" van, ugyanakkor burkoltan "merjünk vadak lenni" illat is. Szenzációs a benne rejlő kettősség!
A tartóssága brutálisan jó!
Én nem hordanám minden nap, mert imádom, hogy ennyire különleges és lelkiállapot függő a használata számomra. A Férjem meg használja csak, rajta szívesen illatolom bármikor.
Tavasszal, nyáron tökéletes választás akár estére is. Télen hanyagolnám, akkor szúróssá válhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

A tartóssága brutálisan jó!

Bunozo

2015. november 22.

Jean Claude Ellena palackba zárta a sámánok révületét.
Békés feloldódás, vad extázisban, a természet nyers és vibráló hangjai között.
Mestermű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Jean Claude Ellena palackba zárta a sámánok révületét.
Békés feloldódás, vad extázisban, a természet nyers és vibráló hangjai között.
Mestermű.

dprime

2015. június 5.

Egyedinek egyedi, de Lacival ellentetben semmifele konnyedseget vagy "szexi" jelleget nem erzek benne. Pont az ellenkezoje. Jean Claude Ellena sajat elmondasa szerint feszultsegerzetet akart teremteni a Voyage-zsal, ami azt hiszem, sikerult is, tenyleg egy intenziv, energetikus, "feszultseggel teli" illat.

Egyreszt egy kulonleges es hibatlan alkotasnak tartom, masreszt szamomra sajnos viselhetetlen, nem illik hozzam. Az meginkabb "sajnos", hogy sikerult kiontenem a mintam kb negyotodet, igy mar nem sokaig szagolgathatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Laci

2012. október 18.

Legalább annyira fantasztikus, mint az Eau de Toilette változat, nem is nagyon akarnék különbséget tenni köztük. Ez talán kissé testesebb, fűszeresebb kistestvérénél. A tartóssága valamivel jobb, de nekem a másikéval sem volt különösebb gondom, szépen lehet érezni 6 óráig a bőrön, ruhán akár tovább is. Tavaszra, nyárra ennél jobb illatot én még nem igazán találtam, amit meg is vennék magamnak, ő erősen kívánságlistás. Ha valakin megérzem, legszívesebben követném annyira csodás és könnyed, valamint szexis és egyedi. Az ára viszont kész horror, a Douglasban 31990 Ft-ért láttam ma, azt hittem elájulok. Netes parfümériák olcsóbban kínálják azért. Nagyon ajánlom mindkét változatát, Best of Hermès.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.