Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Jean-Claude Ellena alkotása 2004-ből. Édes-gyümölcsös, ámbrás, fűszeres dohányfüstöt idéző aroma.

Hermessence GYÁRI MINTÁK
Ár: 18000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 8 x 4 ml, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
KERESEM!! Hermessence Ambre Narguile
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Lyne
Állapot: új, félig van stb., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Budapest vagy posta, foxpost

Agnesanna

2020. január 15.

Őszi - téli időszakra csodálatosan finom remekmű.
Itt ülök a fotelben nagy kasmír kendővel a vállamon, amit teljesen átjárt ez a varázslatos illat, és arra gondolok, hogy ez a parfüm ünnepi hangulatot teremtett egy szimpla hétköznapon.
Mézes-fahéjas rum, tonkás-orchideás pipadohány, és a vége felé karamellás pézsma, amely beburkol, melegít, megnyugtat és bearanyoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 15.

Őszi - téli időszakra csodálatosan finom remekmű.

Verona5

2019. december 26.

2019.12.26.
Az idei karácsonyi ünnepillatom ő lett - dícséretek bezsebelve!! :) Tiszta bonbonmeggy leány voltam benne, a szó leges-legjobb értelmében! :)

2019.12.16.
Ha már nem lehetek olyan szerencsés kegyben részesített, hogy találkozhatnék eme szépséggel eredeti formájában, idén karácsonyra megadatott, hogy a másolata belengje a bőrömet és a szobámat. Ez valami kegyetlen egy gyönyörűség, nincs rá sok szavam.
Nagy Oajan rajongóként meghajolok az alkotója előtt, hiszen már 2004-ben létrehozta az eredeti Oajant. llletve a PdM ház alkotása már csak ennek "másolata". Azt is imádom, de ha ez az ős, akkor még gyakorolniuk kell a koppintást róla az Oajan művészeinek.
Sajnos most "csak" egy dupe formájában élvezhetem, de ez egy csoda! Karomról cseresznyelikőrös illat formájában kúszik az orromig, a bőröm körül pedig egy dohányos, mézes fűszeregyveleget képez, két külön illat. Fantasztikus ünnepi finomság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

2019.12.26.

2019.12.16.

barni8

2019. október 13.

Jean-Claude Ellena minden idők egyik legnagyobb Orra.
Mézet melegítenek. Karamellás fagyit esznek egy kecses női kézből. Szezámolajat önt egy bántóan húsz éves fiú arany kancsóból. Nem visel mást csak fahéjbarna boxeralsót.
Tonkababból készült szirupban csónakáztatnak labdánum szirmokat, borostyánkő harangok csengnek. Orchidea melltartók.
Vanília. Oson. Suttog. Göndörszőke suhancok rézhajú csitrik.
A pézsma ujjhegyen futó hangyalai.
Megrontásra váró kisfiúk rumot locsolnak nyakszirtjükre. És kretek cigire gyújt egy skandináv bézs színű flamingó.

Bujósőszi.
Téli melengető.
Brutál uniszex remekmű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Jean-Claude Ellena minden idők egyik legnagyobb Orra.
Vanília. Oson. Suttog. Göndörszőke suhancok rézhajú csitrik.
A pézsma ujjhegyen futó hangyalai.

Bujósőszi.
Téli melengető.
Brutál uniszex remekmű.

elvanui

2019. július 20.

Amikor megjelent, odavoltam érte, édes-almáspités mézes dohányillatáért és brutál szillázsáért... Aztán egyszer véletlenül túltoltam kicsit, és azóta nem bírtam viselni. Egy kicsikét megtartottam belőle, ha most beleszagolok, leginkább azt érzem, mintha egy tepsi almáspitét meg egy vízipipát egyszerre nyomtak volna le a torkomon:D. A két élmény átlagára kap egy hármast. Amúgy döbbenetesen tartós, és fújva olyan háromméteres sugara van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

galagonyanya

2015. február 22.

Hát ez valami nagyon finooom...!!!! Igazi dohányillat, nem füstös, hanem pipadohány-illatú. Imádok még csak beleszippantani is! Lágy, édes pipadohány, kicsit ámbrás, kicsit vaníliás, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Linalool, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citral