HiGeen

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hűsítő hatású gél a fáradt izmok és izületek felfrissítésére.

Általános használatra ajánlott. Sportolók számára különösen megfelelő. A bőrbe gyorsan felszívódik.

Mallory88

2014. március 31.

Rendszeresen sportolok és utána mindig hasznos a Barrad. Kiválóan nyugtatja a megfáradt izmaimat és izületeimet. Villámgyorsan felszívódik és nem hagy foltot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Sándor777

2014. március 18.

Kedvező az ára, és azonnali hatását éreztem. Nem hagy foltot a ruhán. Régóta használom, és utólag vettem észre, hogy ez a termék is a HiGeen családhoz tartozik. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak