HiGeen

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

A melegítő masszázskrém (Harrar) gyors felszívódásával és melegítő hatásával serkenti a vérkeringést és lazítja az izomgörcsöt. Sportolóknál ajánlott edzés előtt és után használni. Általános otthoni használatra is javasolt.

tiborkekesi

2017. január 12.

Nekem nagyon bevált ez a masszázskrém, bátran tudom ajánlani. A kemény edzések után mindig segít regenerálódni, és szerintem gyorsabban felszívódik mint az eddig általam kipróbált krémek. Ár- érték arányban nem tudok jobbat jelenleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

2014. április 2.

Csodaszer! Rendszeresen beáll a nyakam és rövid idő alatt helyrehozza. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mallory88

2014. március 31.

A vádlim rendszeresen begörcsöl sportolás közben. Sokféle krémet kipróbáltam de nekem a Harrar vált be a legjobban. Gyorsan felszívódik nagyon kellemes az illata és nem hagy foltot a ruháimon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Sándor777

2014. március 21.

Szuper termék, kifejezetten ajánlom sportolóknak edzés előtt, de akinek izom vagy izületi fájdalma van annak is. Gyorsan felszívódik és azonnali a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 21.

Hoagirl

2014. január 27.

Juuuuuuuuuj én ezt nagyon szeretem! Izomlazító krém szerintem elsősorban, legalábbis én arra használtam, de szerencsére nincs az a borzalmas Ben-Gay szaga amitől az embernek a könnye is kicsordul... az állaga is más, mint a többi ilyen jellegű terméknek, ez ugyanis hófehér színű és textúráját tekintve egészen testvajas érzetű. Ennek köszönhetően nagyon könnyen eldolgozható, hamar felszívódik és isteni az illata. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.