Hildegard Braukmann

Ár:   €12   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   €12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Dezodorok

Megbízhatóan véd a testszagok ellen. A zsálya megbízhatóan gátolja a testszagot a jojoba olaj pedig gondoskodik az hónalj érzékeny bőrének ápolásáról. A Deo Pure selymes, kellemes és biztonságos bőrérzetet biztosít. Alumíniumsó-, alkohol- és parfümmentes.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék