Himalaya Herbals

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: fluca21, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékony krém aknék, pattanások és bőrkiütések ellen, miközben megfelelően hidratálja is a bőrt. Kitűnő szövetösszehúzó tulajdonsággal rendelkező gyógynövényeket tartalmaz a látványos és tartós eredmény elérése érdekében. Jelentősen csökkenhet a gennyes pattanások, mitesszerek és bőrgyulladások előfordulási esélye. Megfelelő hámlasztást és hidratálást nyújt a krém, miközben segíti a bőr gyógyulását, így mindezek miatt kevésbé valószínű, hogy hegnyomok maradnak vissza a pattanások után.

• A krém aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.
  • Hipoallergén, ezért érzékeny bőrűek is nyugodtan használhatják.
  • Hatékonyságát klinikai kutatások igazolják.
  • Dermatológiailag tesztelt.

Pownie

2020. szeptember 23.

Nekem ez volt a csodaszer a pattanásokra, viszont sajnos már sehol sem találom. :(
Rákentem este, másnapra sokszor nyoma sem volt a pattanásnak, vagy "fejet növesztett" az egyébként kinyomhatatlan, sajgó pattanásoknak. Nagyon sűrű, fehér krém, ami rászárad a bőrre, másnap lepereg, a maradékot pedig könnyű lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Avokadobanana

2019. április 10.

Sajnos nem vált be, pattanásokat okozott ezért inkább abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Verena

2019. január 16.

Ezt a krémet nagyon nagyon szerettem :) a meglévő pattanásokkal nem kezdett sok mindent, de emellett újak nem jöttek elő. Az illata is kellemes volt. Sajnos mostanság már nem látom a drogériák polcain

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Max1998

2018. december 1.

Már 3 éve használom ezt a krémet és abszolút megéri az árát mert a legjobb pattanás és acne elleni krém ebben az árkategóriában, én nem ismerek más krémet ami ennyire hatásos lenne. Mindenkinek ajánlani tudom akinek bőrproblémái vannak, akármilyen állapotban van, ez segíteni fog.A kisebb patikat akár 1 nap alatt leszárítja, de ami csúnyább annak több idő kell, de pár hét után szerintem mindenki látni fogja hogy javult a bőre. Természetes anyagok vannak benne ami szerintem alap lehetne minden arcápolási terméknél mert rengeteg hasonlo krém van amiben sok esetleg káros anyag is lehet amitől valakinek több pattanása jöhet elő, persze nem mindenkinek jön ki, de akinek érzékenyebb a bőre az szerintem gondolja át hogy ezt kipróbálja.
Használathoz egy fontos dolog hogy előtte vattakorongal tonizáljátok vagy micellás vízzel töröljétek át az arcotokat, de az arclemosó a legjobb.
Viszont rossz hír hogy jelenleg egyik dorgériában sem árulják ezt a terméket , legalábbis én a dm,és rossman boltjaiban nem láttam már egy ideje, a müllerben még nem néztem meg , neten viszont lehet rendelni az onlinekosar.hu-n.
Még egy személyes vélemény , hogy ezt sok más himalayas termékre igaz, sőt szinte minden termékük kiváló, használtam a barackmagvas arcradírt szerintem a legjobb volt amit használtam, a tonikot is használtam az is jó, és a hidratáló arckrémük is nagyon jó (utóbbit a mammut rossmanjában vettem 490 forintért)kicsi tégejes de nagyon hatásos főleg ilyen hidegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

lZsuzsi

2018. november 22.

Par nap alatt gyonyoruen leszaritja a pattanasokat😊 nem csodaszer de teszi a dolgat rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

krisztinakasza91

2018. augusztus 27.

Nehéz és sűrű állagú, úgy érzem, hogy nem esne jól az egész arcom bekenni vele. A problémás részeken viszont, ahol már kezd lenni pattanás vagy már van, ott másnapra nagyon szépen lehúzza a gyulladást. Nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

javi

2018. augusztus 2.

Sűrűbb krém, érdekes színe van, az illata olyan "zöld". Már felkenéskor sem fénylik, sőt, szerintem mattítja a bőrt. Egyáltalán nem kell belőle sok, így elég lesz egy jó darabig. A leírás szerint a problémás részekre kell kenni naponta 2x, és mellé a márka Neem-es termékeit ajánlja.
Reggel sminkelés előtt kicsit több idővel kell feltenni (kb. 10-15 perc), mert különben a smink felszedi az alatta lévő krémet. Este pedig mire lefekszem addig bőven beszívódik. Felkenés után érzem, hogy van valami a bőrömön, kicsit nehéz. Első használatkor a meglévő pattanásaimat elkezdte leszárítani, de csak azokat amik már "megértek".
Már egy hónapja használom, de nem látok változást, nem állította meg a pattanások kialakulását.
Sajnálom, hogy eddig nem működik olyan fényesen, mert szimpatikus a márka. Remélem, hogy hosszabb idejű használatnál megváltozik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

vivimese

2018. május 10.

CSODA! Először nagyon furcsa volt nekem a szaga, állaga, felkenve pedig kicsit olyan volt, mintha húzná a bőröm (ez pozitív, mint később kiderült számomra), de másnapra annyival simább, puhább, egységesebb színű lett a bőröm, hogy nem hittem a szememnek. Lassan egy hónapja használom, és az apokaliptikus állapotban lévő bőrömből (de tényleg, mint egy aknamező) 1-2 időszakos pattanást hibátlan babapopsit csinált. Pluszpont, hogy csak nagyon kevés elég belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol