Himalaya Herbals

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: tenovicei, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékony krém aknék és pattanások ellen. Segít megelőzni ezek későbbi kialakulását. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

A kapokfa összehúzó és nyugtató tulajdonságai révén hatékonyan kezeli az aknékat, pattanásokat és megelőzi a későbbi megjelenésüket. A barátcserje enyhíti a bőr irritációit. Az aloe vera regeneráló hatásának köszönhetően bőre puhává válik.

A krém növényi hatóanyagai: Lentils (Lens culinaris), Processed alum (Sourashtri bhasma), Shalmali (Salmalia malabarica), Five-leaved chaste tress (Vitex negundo), Indian aloe (Aloe barbadensis)

Az INCI lista a fenti növényi hatóanyagokat nem tartalmazza. A dobozon a növényi hatóanyagok az INCI elején szerepelnek.

Alexa20

2017. október 30.

Nekem nagyon bevált, szépen mattítja a bőrömet , összehúzza a pórusaimat és a pattanásaim pirosságát is enyhíti. Akciósan vettem a DM-ben, de teljes áron is megvenném, mert nagyon sokáig elég.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

KataMayaNagy

2017. január 7.

A barátnőmtől kaptam ajándékba, nagyon örültem neki, hiszen az én bőrtípusomnak találták ki. Mattít rendesen, nem kell sok belőle, én is éjszakára használtam inkább, nappalra pedig hidratáló krémet. Segített, aki csak kicsit pattanásos, annak mindenképpen segít, sajnos nekem nem volt elég. Sokáig elég volt a kis tubus, és reggelre nagyon jó lett a bőröm tőle, nem csillogott a homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

GeoNautic

2017. január 6.

Nekem hosszú idő óta ez a krém vált be legjobban a zsírosodásra hajlamos T-vonalra. Előtte sokáig Vichy Normadermet használtam, de mióta változott az összetétel, már nem ért semmit (nekem). Most is sorakozik a polcon 8-10 féle zsíros bőrre való arckrém, de eddig még egyik sem produkálta azt az eredményt, mint ez. Nagyon tudom ajánlani, egész nap tart a matt hatás. (Lehet, hogy nem ökobio, de azok max fél órát bírták rajtam a kiképzést.)

Update, sok évvel később: oké, hogy nem az ajánlásnak megfelelően használom (nem pattanásokra kenem, hanem a t-vonalra), de nekem még mindig ez válik be a leginkább. Jobban mattít, mint bármelyik másik krém, amit viszont arra ajánlanak. Ki érti ezt? Mindegy is, bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Summerfan

2016. április 13.

Úgy látom elszaporodtak a negatív tapasztalatok, úgyhogy én most visszaadom a hitet a hinni akaróknak.:) Nekem bevált! Mattít, mint az atom, bár ennek sok hasznát nem veszem, mert csak éjszakára használom. Mert annak igazat adok, hogy kicsit maszkos érzetet ad. Viszont másnap reggelre látványosan szebb állapotban van a bőröm, mintha nem használtam volna. Nekem a tuti treatment estére: Ilcsi szappan, Balea tonik, Himalaya hidratáló, és végül ez az anti-akné krém. A patik fölé még pluszban beleütögetek a bőrömbe egy kicsit. Én csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

gingerbloo

2016. február 23.

Úgy érzem, ezt a terméket sokan félreértik. Ez nem egy spot treatment. Ezt nem csak a pattanásra kened fel éjszakára száradni, ez nem fogja másna reggelre leszárítani. Ez egy krém, amit rendesen megtisztított bőrre kell felvinni hidratálás után, spot treatment ELŐTT! Úgy, mint egy hidratálót, azzal a különbséggel, hogy nem az egész arcod kened be vele, hanem pl. ha az áélladon sok patanás van, akkor az egész állad bekened, nem csak magukat a pattanásokat. Elvileg naonta kétszer kell használni, de én nem gondolom, hogy erre hatékonyan lehet sminkelni, tehát max akkor jó reggel ha nem sminkelsz. Az illata, állaga, ára nekem megfelelő, nem egy csodaszer, de azért segít a nagyon makacs hormonális pattanásaimon. Nem tudom még, hogy újraveszem-e, de mindenképpen elhasználom.

UPDATE: Na, kb 3 hónap után elhasználtam. A korábbi véleményem megmaradt. Alapvetően puha marad tőle a bőr, nincs semmi kellemetlen a használatában. Nem gondolom, hogy segített volna a pattanásaimon, pedig az egészet elhasználtam. Annyira, de annyira akartam szeretni ezt a márkát, mivel "terrmészetes" meg olcsó. aha... lófaszt természetes. Nem is értem, hogy hihettem el ami a leírásában volt, hogy ilyen meg olyan 100% természetes hatóanyag stb, az egész csak alkohol és parabén. Biztos, hogy nem veszem újra, és óva intek mindenkit ettől, és az egész márkától is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Lorigil

2015. június 11.

Semmit nem csinál a pattanásokkal. Csak estére lehet felkenni, a fura maszkos állaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Gina77

2015. május 13.

Nekem nagyon bevált, bár én nem sminkelem magam, max szempillaspirál. Vegyes bőröm van és ahol kell ott hidratál, ahol szárítani kell ott pedig szárít. Valamint kiválóan mattít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 13.

ami2015

2015. május 1.

Nekem is kellemetlen, zsíros érzetet ad, minimálisan mattít csak, biztos nem veszem újra. Smink alá el sem tudnám képzelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 1.

cinhe

2015. január 26.

Imáim meghallgattattak amikor ez a krém először a kezembe került. Ajándékba kaptam, imádom. Időnként 1-2 patti el akar uralkodni az arcomon akkor őket kenem vele serényen, és hamar leszárítja. Gyulladáscsökkentő. Ha nagyobb felületen használom, nagyon szárít, valamint mattít az egyszer biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

KlaudiaZs

2015. január 1.

Kettőt is elhasználtam belőle, mert nagyon hamar elfogyott, gondoltam ha tovább használom (min 1 hónap), akkor majd csodát tesz, de semmi változást nem vettem észre, se jót se rosszat. Felvitel után kellemetlen, zsíros érzést hagy, csak éjszakára tudom elképzelni, de az állagát és illatát se szerettem, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol