Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. május 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A Himalaya Herbals Gum Expert fogkrémek miswakot és természetes ínyfeszesítő összetevőket tartalmaznak, melyek segítenek az egészséges fogíny fenntartásában és védelmében. Az Active White Fehérítő Frissítő fogkrém gél hatását egy növényi enzimtechnológián alapuló gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, ezáltal fogai visszanyerik természetes fehérségüket, mialatt hosszantartó friss leheletet is biztosít.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

nadalandy

2020. július 1.

Imádom. Évek óta csak ennek a márkának a fogkrémjeit használom. Nem csíp a menthol, mint a többi terméknél és nem bántja az érzékeny fogaimat. Best.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

bibike2000

2020. május 2.

Anyukám vette nekem ,mivel krónikus aphtózisban szenvedek, emiatt állandó fekélyes a szájüregem. Minden fogkrém, amit eddig használtam, reggelre újabb aftákat hozott elő. Anyukám meglátta a Rossmannban,és próba-szerencse alapon megvette nekem. Igaz, hogy mentolos fogkrém, de egyáltalán nem csípett,szépen tisztított, fehérítő hatását is észrevettem (rendszeres dohányos vagyok). Ami a legjobb az egészben, hogy ettől nem lett több aftám, azóta majdnem teljesen meggyógyultam. Lerövidítette a gyógyulási időt is számomra, ami nagyon sokat jelentett nekem. Egy éve már, hogy csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

MarosGergo

2019. június 21.

Igen mentolos fogkrém, de egész jó íze van. Fehérítő hatása is szemmel látható!
5 csillag egyértelmű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Igen mentolos fogkrém, de egész jó íze van. Fehérítő hatása is szemmel látható!
5 csillag egyértelmű!

Pagalu

2019. május 1.

Most először vettem. Előtte már sok HH fogkrémet kipróbáltam, kivéve a Stain-Awayt és a Complete Caret. Tehát van összehasonlítási alapom. Legjobban a Mint Freshre hasonlít. Csak az zöld gél, ez meg kék. Továbbá ez erősebben mentolos és ahogy mások is írták bizony csípős is. A Mint Freshnek összességében jobb, kellemesebb az íze, de ezt is meg lehet szokni. Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy melyik jobb és miért. Mindenesetre ez nálam újravevős, friss lehelet és jó összetevők. Megérdemli az öt csillagot szerintem.

update: azóta ezt használom. Annyira megszoktam az ízét, hogy a Mint Fresh már nem ízlik. Egyértelműen fehérít. Ja és az Egyesült Arab Emirátusokban gyártják, licenz alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

ANDREAA

2019. március 17.

Valóban fehérít, látványosan! 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

Valóban fehérít, látványosan! 5 csillag!

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Nem jött be. Semmi hatását nem éreztem, nem annyira habzik és a frissesség is hamar elillan. Alig várom, hogy elfogyjon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

kittialetta

2018. november 7.

Alapvetően jó, friss, kellemes lehellet, és az elején talán fehérített is még valamennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Szandika12

2018. október 10.

Eredetileg gyógynövényes testvérét szerettem volna megvenni, de véletlenül ezt vettem le a polcról. Szépen tisztít, jó a színe és szeretek vele fogat mosni, de a gyógynövényes marad a legnagyobb kedvencem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Katicabogar75

2018. július 25.

Nagyon jó fogkrém, elégedett vagyok vele. Az íze kellemes mentolos, sokáig friss érzést hogy a szájban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

Banszky

2018. május 6.

Kellemes Orbit rágó (hosszú lapos,fehér) ízű/illatú fogkrém. Teszi a dolgát de én nem vettem észre ínyfeszesítő és hasonló tulajdonságait,bár nem is ezért vettem. :) Így nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.