Himalaya Herbals

Ár:   310 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 279 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: SzTike11, Módosítva: 2019. október 11.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 279 Ft

• A szappan az aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.
  • Hipoallergén, ezért érzékenybőrű babáknak is megfelelő.
  • Nem tartalmaz parabént, állati zsíradékot és mesterséges színezéket.
  • Klinikailag bizonyított hatékonyságú.

A babák bőre nagyon érzékeny, ezért a káros vegyi anyagokat tartalmazó kozmetikai termékektől kiütések jelenhetnek meg a baba bőrén. A Himalaya babaszappan rendkívül kíméletes és miközben gyengéden tisztítja a baba bőrét, egyúttal segít pótolni annak elveszített nedvességtartalmát is. A szappanban található olíva- és mandulaolaj hidratálja és ápolja a bőrt, hogy az puha, rugalmas és egészséges maradjon.

Ár: 279 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

kiskacsa480

2019. május 23.

Magamnak vettem az érzékeny bőröm miatt.
Az illata nagyon tetszik, imádom az ilyen púderes baba illatot és jó hosszú ideig meg is marad a bőrön ez az illat, de olyan fura tapadós érzetet hagy maga után öblítéskor és még törölközés után is, hogy olyan, mintha nem mostam volna le magamról rendesen...
Az arcom zsírosabb lett a kezem szárazabb. Többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Magamnak vettem az érzékeny bőröm miatt.
Az arcom zsírosabb lett a kezem szárazabb. Többet nem veszem újra.

Flo

2019. április 21.

Először mi is nagyon szerettük, nem csúszik tőle a baba bőre, jó az illata, nem is szárít, persze babaolajjal használjuk. Viszont nem csak a babakád oldalán képez levakarhatatlan réteget, hanem lerakódik a baba haján is. Miután elkezdtük használni az 5 hónaposomnál, egy hónapra rá fájni kezdett a füle. Az orvosi vizsgálaton kiderült, hogy törmelék van benne. Most ezzel küzdünk. Nagyon egyértelműnek tűnik, hogy emiatt van.
Arra voltam kíváncsi a kommentekben, van-e másnak is ilyen problémája tőle, és meglepett a jó értékelés. Aztán láttam, hogy minden értékelő felnőtt használó. 😑
Babáknak én nem ajánlom. Azért pontozom le, mert ez egy BABAszappan☹️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

Babáknak én nem ajánlom. Azért pontozom le, mert ez egy BABAszappan☹️

Chirory

2018. május 28.

Fürdéshez vettem, de már csak arcmosáshoz használom, mert szárította a bőrömet. Viszont az illata kellemes, állaga is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Agnes004

2018. március 13.

Érzékeny bőröm van ezért egy ideje babáknak való szappant használok. Nagyon jó illata van és nem málik szét! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Lili1214

2017. október 15.

Az illata nagyon erős és sokáig megmarad, ezért nekem nem igazán vált be :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Az illata nagyon erős és sokáig megmarad, ezért nekem nem igazán vált be :/

Giuditta84

2017. augusztus 8.

Érzékeny, allergiára hajlamos a bőröm. Tusolásnál egész testre, arca használom. A hátam sokszor volt tele pattanásokkal. Ez a szappan megszüntette. Nyilván egy szappan jobban tisztít, mint egy tusfürdő, de érdekes, hogy a bioderma szappanon kívül ez érte el ugyanazt az eredményt. Jelentős összegeket megspórolok. Egy hónapban 1-2 szappan fogy el, kb. 500-600 Ft-omba kerül, és nem szenvedek a bőrproblémáktól sem. Nekem megéri. Az illata kellemes, aromaterápiás jellegű. Jól habzik, de gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

bellehercegno

2016. szeptember 29.

Az illata nagyon kellemes,jó az állaga-mérete,nem mállik szét,miközben fogy,viszont engem bizony szárít.Ezért csak 4 csillag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 29.

hkrisztina

2016. július 20.

Egyszerűen annyira isteni baba-illatú, hogy azt nem lehet elmondani! :) Nagyon szeretem használni, főleg, ha azt nézem, hogy parabén-mentes stb. Szerintem nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Izabel

2016. március 12.

Amióta felhagytam a tusfürdőhasználattal, nagy szappanrajongó lettem. Persze, drágább "divatos" darabokat ritkán veszek, így előszeretettel próbálgatom az olcsóbb, de szép összetevőjű termékeket. Ezért esett a választásom erre a szappanra. Nagyon tetszik, hogy sok mindentől mentes. Szépen habzik, jól tisztít, még arcmosásra is alkalmas. A bőröm finom puha lett tőle, úgyhogy biztosan újraveszem még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

lujzi

2015. december 16.

kézmosó szappannak vettem, annak teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

kézmosó szappannak vettem, annak teljesen megfelel.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol