Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

ernstszandi

2022. június 15.

Szeretem az illatát, a szemcséi sem durvák nekem, én újra veszem ha elfogy az biztos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 15.

nancy10

2022. május 22.

Nem rég próbáltam ki és imádom! Pont megfelelőek a szemcséi, nem túl durvák, de mégis megfelelően radíroznak. Már régóta kerestem egy jó bőrradírt és szerintem most rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

Wicky

2022. május 2.

Még anyukám mutatta ezt az arcradírt tini koromban. Azóta nagy kedvenc, újra és újra megveszem. Számomra nem túl durva a szemcséje, heti egyszer tökéletes a bőrömre. Nem próbáltam még ennél jobb arcradírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

Heroina

2021. november 27.

Régebben minden nap használtam, de télen hajlamos a sima víztől is kiszáradni az arcom, ezért egy ideje het 1-2x használom, én szeretem a nagy szemcséket benne, alaposan tisztít,lemosás után hagy egy nagyon pici zsíros érzetet, de ez hamar eltünik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

adrikovi

2021. november 4.

Nekem annyira nem vált be ez a radír. Talán még kisebb pattanásokat is okozott. Szárítani nem szárít, de valahogy mi nem lettünk jóba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Candyz89

2021. október 6.

Nagyon régóta használom ezt a fajta arcradírt.
Heti 1-2x es használatnàl nekem nem szárította a bőröm.Jó az illata és elèg szemcsés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Nagyon régóta használom ezt a fajta arcradírt.

Kicsicsajbi

2021. augusztus 15.

A dolga, hogy radírozzon és radírozz is.
Szerencsére már helyre jött az arcbőröm és szinte semmi bőrproblémám sincs, de mikor volt nagyon sokat segített rajta.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

A dolga, hogy radírozzon és radírozz is.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Norcsa10

2021. május 19.

Heti 3x használom, a felesleges szennyeződést letisztítja a bőrömről. Nagyon jó az illata, puhább és simább lesz tőle az arcom.
Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Újravenném.

Kajmi

2021. május 12.

Régebben többször is újravettem, de ma már le nem venném a polcról. Elég durvák a szemcséi, többet árt vele az ember, mint amit használ... Arcradír helyett inkább kémiai hámlasztót ajánlanék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

adrika9411

2021. április 14.

Az itt olvasott pozitív vélemények alapján próbáltam ki, maximálisan elégedett vagyok vele. A kis szemcsék jól tisztítanak, nem durvák, de mégis utána nagyon puhának és selymesnek érzem a bőrömet a használat után. 2-3 hetente használtam így, kb. 4 hónapig volt elég, de szerintem heti 1-2-szer biztosan kell használni a tartós eredményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.