Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

diavkli

2020. május 31.

Jó az illata, viszont szerintem túl erősek benne a szemcsék, és habar irritálja a bőröm. Arcra nem, viszont testre elhasználom, elég nagy pénzkidobás volt 75 ml termékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

SzandraK

2020. május 27.

Finom az illata, jól tisztít, és nem is durvák a szemcséi.
Felváltva használom diós társával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Finom az illata, jól tisztít, és nem is durvák a szemcséi.
Felváltva használom diós társával.

Marfoglaltvoltanevem

2020. május 13.

Finom illatú, nagyon hatékony és puhává teszi az arcbőrömet, valahányszor használom. A Himalaya Herbals Neem Arcpakolással együtt használva nekem pár nap alatt megtisztította és rendbe hozta a pattanásos, kombinált arcbőrömet. Elég nagyok benne a szemcsék, úgyhogy az arcradírozásnál kicsit kipirosodik a bőröm, de ez a leghatákonyabb arcradírom eddig. Biztosan újra veszem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

rtoth98

2020. május 7.

Kis mintám volt belőle, de az alapján szuper, kisebb a szemcséje, mint a baleás társának ezért kíméletesebb. Arcradírok közül az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

maxblack

2020. május 2.

Puha lesz a bőröm tőle, jól tisztìt. Szükségem volt egy mechanikus arcradìrra is, a pozitív vélemények miatt vettem. Elégedett vagyok vele.

Update: extrán tiszta pórusok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Update: extrán tiszta pórusok

Bubus06

2020. április 14.

Semmi extra a hatása. Szeretem benne, hogy kíméletes az arcomhoz és nem érzem, hogy feszülne utána, és szépek az összetevői, de nem tesz különösebben semmit a mitteszereimmel. Én a garnieres arctisztító keféjével dörzsölöm át az arcradíros réteget..Szanaszét szaladnak a kis barackmagszemek, nehéz mindet lemosni. Büdi egy picit, és úgy lepattant a kupakja, hogy vissza se lehet tenni, úgyhogy azóta vízszintesen tárolom.
Nem fog hiányozni ha elfogy. :/ Csalódtam picit benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Nem fog hiányozni ha elfogy. :/ Csalódtam picit benne.

Salvaje

2020. március 23.

Kellemes az illata, finoman tisztít, mattít, összehúzza a pórusokat. Jó ideje használom, nem túl durva, nem tapasztaltam semmilyen negatív hatást. Újravevős termék, nem kell másik után néznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Dana1983

2020. március 14.

Pattanásos lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Pattanásos lettem tőle.

Vanda234

2020. február 28.

Bar nem régóta használom ez a legjobb arcradír amit eddig használtam.
Nagyon jól radíroz pont megfelelő a szemcséje imádom az illatát! Nagyon hatásos szép puha fényes bőr lesz még kombinált bőrön is tényleg tökéletes ajánlom mindenkinek kipróbálni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Bar nem régóta használom ez a legjobb arcradír amit eddig használtam.

holdmacska

2020. február 28.

Jól tisztít, nem viszket tőle az arcom és tényleg hagy egy réteget maga után,ami engem zavar, de azt micellás tisztítóval lemosom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.