Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 , Eladó: novaknora
Állapot: 3x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, szemelyes atvetel
flora1313

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 11.

Konkrétan hányásszaga van az enyémnek, de a végeredményt szeretem.
El fogom használni de csak is befogott orral XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Konkrétan hányásszaga van az enyémnek, de a végeredményt szeretem.
El fogom használni de csak is befogott orral XD

Audry1

2019. szeptember 6.

A neem arcpakolásos társával együtt használtam, nekem mindkét termék azt hozta, amit vártam tőlük! Azért kellett ezekre váltanom, mert az előző márka, amit imádtam, sajnos sehol sem lett már kapható. Sima és puha arcom lett a bőrradírtól, de a saját készítésű mellett döntöttem idővel, ami számomra sokkal többet ért és látványosabb eredménye is lett. Az illata pedig nagyon finom! :)
Ár/érték arányban teljesen tökéletes ez a termék is, bár egyedüli hátránya számomra az volt (és más termékeknél is azóta, hogy a jól beváltat nem kaptam többé sehol), hogy kevés benne a radírozó szemcse.
Mivel a jelenlegi bőrradírom sokkal jobb szolgálatott tett számomra, ezért adnék erre 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

aalleexxaa

2019. szeptember 3.

Egy tubussal már elhasználtam, szeretem, teszi a dolgát. A szemcsék pont az én ízlésemnek megfelelők, jó érzés utána az arcomhoz érni, nagyon frissítő.

Azonban a tengeri sóval történő radírozást semmi sem veri :) De az eddig használtak közül maximálisan elégedett vagyok ezzel,ár érték arányban is,ezért is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Nora85

2019. augusztus 4.

Nagyon sok éve nem használtam arcradírt, aztán úgy éreztem, 30 felett nem fog néha megártani. Itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Az ára abszolút korrekt és maga termék is szuper szerintem! Arcon és mellkason is használtam, nagyon fincsi, pihepuha bőröm lett utána.
Szerintem pont megfelelők a szemcsék benne. Nem karcolja szét az arcom, de a dolgát teszi. Sima vízzel mostam le, nekem tökéletesen lejött, nem maradt semmilyen réteg utána az arcomon - a puha bőrt leszámítva. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Vivo33

2019. július 14.

Nem vált be. Több gyulladt pattanásom lett a használata után. Egyébként illatra kellemes, állagra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Sierra0120

2019. július 14.

Hát használom egy éve, de még mindig nem sikerült megszeretnem. Az a baj vele, ahogy sokan mondták, hogy hagy egy réteget az arcon, ami után újra rá kell mennem arclemosóval. Egyébként valóban teszi a dolgát, de nálam ez nem fér bele egy radírba. Bocsi Himalaya, ez csak 3 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

NikolettaV

2019. június 28.

Életem második arcradírja, az előző egy avonos volt. Azt is szerettem, de néha a durva szemcséi annyira nem estek jól a bőrömnek. De ez egy csoda!! :) Még csak másodjára használtam, de máris imádom. Kis szemcséi vannak, kellemes a bőrbe masszírozni és könnyen lemosható. A hatása is nagyon jó, rendkívül puha, bababőröm lesz utána. Ez a tökéletes arcradír számomra!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Kyrasmileee

2019. május 27.

Nagy kedvencem. Lassan féléve használom heti 2-3 alkalommal és még mindig nem fogyott el(már megvettem a következővel de istenért se akar elfogyni :D). Rendkívül kíméletes és hatásos. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

k0alaa

2019. május 20.

Nagyon szeretem, régóta használom. Használat után a bőröm puha, szépen leradírozza az elhalt bőrt, és én úgy érzem a miteszereken is egy kicsit segít az orrom körül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Szuri

2019. május 20.

Néha használom ugyan férfi létemre, de nagyon szeretem. Mindig lesimítja a bőrömet és nagyon tisztának érzem utána magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.