Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals

Ár:   998 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: Flederkatze, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Egy speciális gyógynövényes formula, amely 12 órás védelmet nyújt a káros baktériumokkal szemben, továbbá eltávolítja a fogakon felhalmozódott felületi szennyeződéseket és a lepedéket.

• Egészséges fogíny
  • Erős fogak
  • 12 órán át tartó védelem a káros baktériumokkal szemben
  • Eltávolítja a lepedéket
  • Segít megelőzni a fogfájást és fogszuvasodást
  • A legújabb ínyfeszesítő rendszerrel
  • Segít csökkenteni a fogínyvérzést és megelőzni a fogínygyulladást
  • Fogait tisztán tartja és fehérek maradnak
  • Tartósan friss leheletet biztosít

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

koborzoja

2021. április 14.

Valóban csökkenti a fogínyvérzést

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Valóban csökkenti a fogínyvérzést

Sziszikee58

2021. március 4.

A színe picit meglepett, de nagyon jó fogkrém, kellemes vele a fogmosás. Kevés mennyiség is elég belőle, mivel brutál jól habzik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Kikerics

2020. szeptember 13.

Eszrevehetoen feherebb lett a fogam tole, nem irrital, jo az ize. A marka osszes fogkreme jo, amelyeketbeddig probaltam, de ez a kedvenc. En szeretem a szinet is, erdekes, hogy nem feher, hanem szurkes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Annamari83

2020. szeptember 10.

Nekem jobban bejött, mint a Sparkly White, felváltva szoktam őket használni, hogy ne unjam meg.
Elsőre fura volt a színe, de meg lehet szokni. Az íze is jó, jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Elsőre fura volt a színe, de meg lehet szokni. Az íze is jó, jól habzik.

nadalandy

2020. július 1.

Imádom. Évek óta csak ennek a márkának a fogkrémjeit használom. Nem csíp a menthol, mint a többi terméknél és nem bántja az érzékeny fogaimat. Best.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Amulette

2020. május 15.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, pedig figyelmetlenségből vettem meg a Sparkly White helyett (össze voltak keverve, én pedig vaksi voltam), de talán még jobb is attól, főleg hogy mostanában érzékenyebbek voltak a fogaim, mint általában. Az íze nagyon kellemes, én nem bírom a túlságosan mentolos fogkrémeket, meg úgy a mentolt se általában, de ez pont az optimális mennyiség. Ami még plusz pont, hogy nagyon pici is elég egyszerre belőle és tökéletesen habzik. Lehet legközelebb már ezt veszem újra, engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Floree

2020. március 4.

Kellemes, nem túlzó mentolos íz, és ami jó még, hogy nem habzik nagyon. Az érzékeny fogamra jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

vanillacake

2019. november 19.

Nagyon megszerettem ezt a fogkrémet. Teljesen megszűnt a fogínyvérzésem, ahogy elkezdtem használni. Az előtte próbált agyonreklámozott fogkrémek semmit nem értek nálam.
Szépen tisztít, az íze is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Szépen tisztít, az íze is jó.

vega2017

2019. október 27.

Kellemes ízű, nagyon jó fogkrém, jó összetevőkkel, fluor nélkül. Ajánlom. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 27.

Kellemes ízű, nagyon jó fogkrém, jó összetevőkkel, fluor nélkül. Ajánlom. :-)

liljaa

2019. október 1.

Utazáshoz vettem egy mini kiszerelést, és nagyon meglepődtem, amikor megláttam a színét. :) Az íze teljesen rendben van viszont, jól is tisztít, be fogom szerezni teljes méretben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

Gumiarábikum vagy arabmézga, mely egyes akáciafajok (mimózaféle) gumiszerű váladéka. A növény ajurvédikus gyógynövény, sok részét használják különféle betegségek gyógyítására. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gumiarábikum hasznos ínyproblémák esetén.

A neem olaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.