Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals

Ár:   998 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: Flederkatze, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Egy speciális gyógynövényes formula, amely 12 órás védelmet nyújt a káros baktériumokkal szemben, továbbá eltávolítja a fogakon felhalmozódott felületi szennyeződéseket és a lepedéket.

• Egészséges fogíny
  • Erős fogak
  • 12 órán át tartó védelem a káros baktériumokkal szemben
  • Eltávolítja a lepedéket
  • Segít megelőzni a fogfájást és fogszuvasodást
  • A legújabb ínyfeszesítő rendszerrel
  • Segít csökkenteni a fogínyvérzést és megelőzni a fogínygyulladást
  • Fogait tisztán tartja és fehérek maradnak
  • Tartósan friss leheletet biztosít

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Anettka

2018. december 18.

Szuper! Egy fél éve már csak ezt használjuk, mert elmúlt a fogérzékenység és a fogínyvérzés nálam is és a férjemnél is, az íze is rendben van, és nem mar mint a fene. Nagyon bevált, amíg lehet ezt fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

p.bettina

2018. december 14.

Pont akciós volt, gondoltam megér egy próbát. Mikor kibontottam, nagyon meglepődtem a színén. Féltem, hogy kellemetlen lesz az íze vagy homokszerű szemcséket tartalmaz, nem tudom miért... De abszolút kellemes csalódás ez a fogkrém! Az íze egyáltalán nem rossz. Szépen tisztítja a fogaimat és tényleg frissnek érzem fogmosás után a számat. Nem szárít, nincs szükségem azonnali vízivásra használat után. Én merem ajánlani. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

koborzoja

2018. november 14.

Évek óta küzdök a fogínyvérzéssel, de nem gondoltam volna, hogy a fogkrémnek is van jelentősége (szájvizekkel próbálkoztam korábban). Pár kifejezetten arra való fogkrémet próbáltam ugyan már (sensodyne, elmex), de nem váltak be túlzottan. Ennél viszont alig, vagy kicsit se, és árban is sokkal kedvezőbb. Eddig nagyon bíztató, két tubus után frissítem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

hedgehog

2018. október 10.

Nekem a fogorvosom ajánlotta (kicsit reklámszagú, bocsánat, de igaz), hogy próbáljak ki egy gyógynövényes fogkrémet a fogínyvérzésem miatt és ez is benne volt a listájában. Amikor felbontottam egy pici barnás folyadék jött az elején azt hittem megromlott a paszta, és az utána következő mocsárszínű fogkrém sem győzött meg az ellenkezőjéről. Nehezen, de rábírtam magam a kipróbálásra és milyen jól tettem! Mindig azt hittem, hogy csak akkor fogom igazán frissnek és tisztának érezni a számat, ha annyira erősen mentolos fogkrémet használok, hogy folyik tőle a könnyem használat közben. Tévedtem. Nagyon kellemesen visszafogott benne a mentol, és némi növényes mellékíze is van, de nekem kimondottan tetszik. Persze fogkefét is váltottam ezzel egy időben, de azóta egyetlen egyszer sem vérzett a fogínyem, pedig évek óta küzdöttem vele, több fogorvosnál is jártam. Az ára baráti a többi gyógynövényeshez képest (főleg akciósan), szinte mindenhol kapható. Ha elfogy valószínűleg a kíváncsiság miatt kipróbálom a márka többi fogkrémjét is, de megjegyzem, hogy ez klassz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Tiziana

2018. szeptember 27.

Az lehet hogy Complete, de nem Care! Úgy kiszárítja a száj nyálkahártyáját,
hogy beszélni alig lehet még pár órával a fogmosás után is. Lehet hogy hatásos,
de ennek ez az ára. Nálam a vízivás sem segített.
Azt hiszem egy héten 2x többnél nem fogom tudni használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Az lehet hogy Complete, de nem Care! Úgy kiszárítja a száj nyálkahártyáját,
hogy beszélni alig lehet még pár órával a fogmosás után is. Lehet hogy hatásos,
de ennek ez az ára. Nálam a vízivás sem segített.
Azt hiszem egy héten 2x többnél nem fogom tudni használni.

adri0419

2018. szeptember 2.

A márka több fogkrémjét is használom, mind bevált, csak ajánlani tudom őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

A márka több fogkrémjét is használom, mind bevált, csak ajánlani tudom őket.

THE94

2018. augusztus 7.

Nekem nagyon bevált én szerettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nekem nagyon bevált én szerettem. :)

sziluetta

2018. július 27.

Mintát kaptam belőle. Nagyon meglepődtem a színén, kicsit kétségbe is estem, de a hatása kárpótolt. Jó kis fogkrém, kifejezetten szimpatikus, hogy nem ilyen durva megkönnyezős mentolos cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

dicsomelinda

2018. július 2.

Fogínyvérzés miatt próbáltam ki, amit nagyon szépen rendbe tett. Emelett remekül tisztít és kellemes, friss érzezet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

donett0629

2018. május 29.

A színével és az illatával meg kell barátkozni eleinte, de jól tisztít és frissít, imádom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

Gumiarábikum vagy arabmézga, mely egyes akáciafajok (mimózaféle) gumiszerű váladéka. A növény ajurvédikus gyógynövény, sok részét használják különféle betegségek gyógyítására. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gumiarábikum hasznos ínyproblémák esetén.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.