Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hazilotusz, az összetevőket feltöltötte: 94Tia, Módosítva: 2016. április 26.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

bianka1

2020. április 21.

Nekem tökéletesen bevált. S.O.S.-ben kellett egy bőrradír, így rá esett a választás. Tökéletes! Használat után puha lesz az arcom, nem pirosodik be (nem durva szemcsékkel gyártott termék),tiszta érzetet ad a bőrnek,és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

rockhormon

2020. április 12.

Eleinte mindkettőnknél kis pattanásokat okozott, mintha beleült volna a bőrünkbe, el is felejtettük aztán egyszer rákényszerültünk, akkor pár napig használnunk kellett és nagyon bevált. Utána már nem maradt úgy a bőrünkön, mikor leöblítem gyönyörűen tiszta bőrt hagy maga mögött.

Nagyon sokáig elég. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Nagyon sokáig elég. Megéri az árát.

Bellana

2020. február 29.

Heti 2 alkalommal használom, nekem eddig jól bevált, szépen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Heti 2 alkalommal használom, nekem eddig jól bevált, szépen tisztít.

Ritcyke

2020. január 14.

Az elején kételkedem benne, viszont a páromnak ez tetszett így megvettük. De jó döntés volt, heti 1-2x használom, jól leradírozza az arcom, puha lesz utána a bőröm és egy flakon egész sokáig elég, kB 4 hónap (na persze ketten használjuk, nem egymagam). Szóval nálam marad a kedvencek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

SugarB

2019. október 18.

Már nem most volt mikor használtam, de a mai napig emlékszem, hogy kezdetben nagyon tettszett aztán a harmadik használat után elkezdett zsíros plusz réteget hagyni a bőrömön és a lábszáramra használtam el a végén...Azóta se vettem újra. Szerintem átlagos termék és nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

sdorcii

2019. október 5.

nagyon jól radíroz, az illata is kellemes, nekem a zsíros bőrömet különösen jól tisztítja, viszont a Bioderma Sébium habzó gélje ezt egy fokkal jobban teszi meg, úgyhogy emiatt kapott nálam csak 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

TKataa

2019. július 19.

Egyszerű arcradír. Semmi extrémet nem kell tőle várni. Rendesen radíroz, egész jó szemcsékkel. A szaga viszont borzalmasan, a rosszullét kerülget használata közben, ezért nem is nagyon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Solange

2019. május 30.

Az illata nekem nagyon kellemetlen, irritál. De ezen kívűl a dolgát jól végzi😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Az illata nekem nagyon kellemetlen, irritál. De ezen kívűl a dolgát jól végzi😊

chrissyb

2019. április 16.

Ugyan nincsen mihez hasonlítanom , de szerintem jól működik , és ráadásul nagyon jó illata van , úgyhhogy azt hiszem újravevős lesz ha egyszer elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

macskaszem08

2019. április 16.

Nekem durvább szemcsékhez szokott a bőröm, ez mintha semmit nem csinálna, de lehet ez nem a termék hibája. Még próbálkozom vele, hátha megszeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.