Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hazilotusz, az összetevőket feltöltötte: 94Tia, Módosítva: 2016. április 26.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
SugarB

2019. október 18.

Már nem most volt mikor használtam, de a mai napig emlékszem, hogy kezdetben nagyon tettszett aztán a harmadik használat után elkezdett zsíros plusz réteget hagyni a bőrömön és a lábszáramra használtam el a végén...Azóta se vettem újra. Szerintem átlagos termék és nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

sdorcii

2019. október 5.

nagyon jól radíroz, az illata is kellemes, nekem a zsíros bőrömet különösen jól tisztítja, viszont a Bioderma Sébium habzó gélje ezt egy fokkal jobban teszi meg, úgyhogy emiatt kapott nálam csak 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

TKataa

2019. július 19.

Egyszerű arcradír. Semmi extrémet nem kell tőle várni. Rendesen radíroz, egész jó szemcsékkel. A szaga viszont borzalmasan, a rosszullét kerülget használata közben, ezért nem is nagyon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Solange

2019. május 30.

Az illata nekem nagyon kellemetlen, irritál. De ezen kívűl a dolgát jól végzi😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Az illata nekem nagyon kellemetlen, irritál. De ezen kívűl a dolgát jól végzi😊

chrissyb

2019. április 16.

Ugyan nincsen mihez hasonlítanom , de szerintem jól működik , és ráadásul nagyon jó illata van , úgyhhogy azt hiszem újravevős lesz ha egyszer elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

macskaszem08

2019. április 16.

Nekem durvább szemcsékhez szokott a bőröm, ez mintha semmit nem csinálna, de lehet ez nem a termék hibája. Még próbálkozom vele, hátha megszeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

LedaKoszegi

2019. március 19.

Már másodjára vettem újra ezt a terméket, lassan újra a végéhez érek. Egy flakon nagyon sokáig elég, a benne található dió darabok intenzíven radírozzák az arcbőrt, kellemes az illata és jó az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Judinci

2019. február 5.

Nagy kedvenc, újra fogom venni. Jól radíroz, jó illatú, kellemes utóérzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

Nagy kedvenc, újra fogom venni. Jól radíroz, jó illatú, kellemes utóérzet.

vomitmyheart

2018. december 5.

Erős radír durva szemcsékkel, de mivel nem túl sűrűn vannak benne, nem bántja az én érzékeny bőrömet sem. Első pár használatra sokat javított az orromon lévő miteszereken, de huzamosabb használat mellett egy idő után mintha megállna ez a hatás. Azt a következtetést vontam le, hogy valószínűleg a "régiekkel" bánik el nehezebben, de az újak kialakulását gátolja, szépen eltünteti őket.
Alapvetően meg vagyok vele elégedve, használtam arcra és néha testre is, de egy ideje inkább Lush termékeket használok, ez a Himalaya termék második kedvencemként bekerült az "utazós, nem otthoni" táskámba. Mivel a két márka között árban is van különbség, a Himalaya ezért a második helyért egy jó pontot érdemel.
Egy erős negatívum viszont van a termék kapcsán: Borzalmas szaga van! Engem arra emlékeztet leginkább, mikor fiatalabb koromban a gyomrom nem bírta a diópálinkát és hát tudjuk mi a vége olyankor... én emellett a szag mellett még használgatom és hála az égnek nem marad a bőrömön, de anyukám például ezért nem is vette meg a terméket. Ha kifogy, lehet, hogy a barackosat is megpróbálom, hátha kellemesebb illat mellett hoz hasonló hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

FDA

2018. október 28.

Nem rossz, de nem kedveltem meg, mert bár egész jól radíroz, de furcsa, zsíros réteget hagy maga után és nekem irtitálja az orromat az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.