Himalaya Herbals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

b.Rose57

2021. június 16.

Kb. 2 éve használom, hetente 2 alkalommal, lényegében teszi a dolgát, puha lesz tőle a bőröm, néha napján viszont szárít, úgy vettem észre a szárzabb részeket szárítja, így azokat kerülöm vele, viszont a zsírosabb részeken jó szolgálatot tesz, mattít, friss érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

H.H

2021. május 13.

Nekem nagyon szépen leradírozza az arcom. Használat után selymes és puha lesz tőle. Kellemes az illata is.És nekem felüdül a bőrőm használat után.Megjegyzem érzékeny és sebborheás a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Lityko22

2021. március 16.

A HIMALAYA HERBALS GENTLE EXFOLIATING ARCLEMOSÓ-t már több,mint egy éve használom. Az apró szemcsék benne kellemesen masszírozzák az arcbőrőm, érzem ahogy gyengéden "hámlaszt". A lemosást követően puha, tiszta és nagyon kellemes tapintású az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Dyana91

2021. február 23.

Csikorgósra tisztítja az arcot és lemosás után egy kicsit húzódik is a bőröm. Illata nem rossz, de szárító hatása és az összetevők miatt csak 2 csillagot tudok adni. Egy flakonnal nem is bírtam elhasználni, odaadtam anyukámnak, hátha elhasználja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

pegigou

2021. február 17.

regota hasznalom, nagyon szeretem. nem irrital es miutan hasznalom a borom kap ujra levegot😌 csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

grettii

2021. január 17.

Nagyon lassan fogy, szóval ilyen szempontból megéri az árát. Olyan szempontból már nem annyira, hogy nem egy irritatív összetevőt tartalmaz, és húzódik utána a bőr elég rendesen. Azért elhasználtam a flakont kb egy év alatt, de ma már nem venném meg, miután alaposabban megnéztem, miket rejt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

kitti701

2020. október 19.

Azt írja a csomagolás, hogy minden bőrtípusnak megfelel, de az amúgy is száraz bőrömet tovább szárította, így néhány használat után nyilván abbahagytam a használatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

rekuci2

2020. május 6.

Nekem ez a termék egy hatalmas pénzkidobás volt. :(
Irtóra kiszárítja a bőröm. Bár tök jó h vannak benne kicsi darabkák amivel a radírozást is meg lehet oldani de kb. ennyi ami jó benne. Szerintem a kukában landol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Nekem ez a termék egy hatalmas pénzkidobás volt. :(

krisztike09

2020. április 26.

Illatával és hatásával is elégedett vagyok! Kellemes tapintású a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Illatával és hatásával is elégedett vagyok! Kellemes tapintású a bőröm tőle.

Rean519

2020. április 17.

Régebben használtam. Nem volt rossz, de a bőröm hobban szerette ha felváltva használtam vmelyik másik arclemosóval. Elhasználtam, de mindennapos használatra szerintem erősen radíroz. Ha hetente csak párszor használja az ember, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract