Himalaya Herbals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rekuci2

2020. május 6.

Nekem ez a termék egy hatalmas pénzkidobás volt. :(
Irtóra kiszárítja a bőröm. Bár tök jó h vannak benne kicsi darabkák amivel a radírozást is meg lehet oldani de kb. ennyi ami jó benne. Szerintem a kukában landol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Nekem ez a termék egy hatalmas pénzkidobás volt. :(

krisztike09

2020. április 26.

Illatával és hatásával is elégedett vagyok! Kellemes tapintású a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Illatával és hatásával is elégedett vagyok! Kellemes tapintású a bőröm tőle.

Rean519

2020. április 17.

Régebben használtam. Nem volt rossz, de a bőröm hobban szerette ha felváltva használtam vmelyik másik arclemosóval. Elhasználtam, de mindennapos használatra szerintem erősen radíroz. Ha hetente csak párszor használja az ember, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

superultra

2020. április 16.

Legelőször még évekkel ezelőtt használtam (és ez volt az első találkozásom a márkával), amikor a bőröm még nagyon ronda volt és ez látványosan segített rajta. Azóta több himalaya terméket is használtam, de ez a kedvencem, most visszatértem ehhez. Amúgy az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

v1v13n

2020. március 19.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mindenképpen ki akartam próbálni egy Himalaya-arcravaló valamit, erre esett a választásom. Kellemesen radíroz, nem csípi a szemet, pedig nagyon érzékeny a bőröm és a szemem is. Kellemesen tisztít, illata is finom. Szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

itskriszti

2020. január 4.

Abszolút megéri az árát. Lassan fogy el, kiválóan tisztít, nem húzza a bőrt és természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

zori

2020. január 3.

Egy másik termék helyett vettem mivel azt nem találtam egyik boltban sem. Próbáltam természetes úton maradni, így erre esett a választás. Megéri az árát, kellemes a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

uagi

2019. november 24.

Elég egy borsónyit használni belőle egy alkalommal és teszi a dolgát, szépen tisztít! Nekem nem szárít és csak egy minimálisan húzódik az arcbőröm utána.
Sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Sokáig kitart.

bibi24

2019. november 13.

Az itteni ajánlások és vélemények alapján vásároltam meg, és nem csalódtam! Hosszú idő után ez az első arctisztító/arcradír ami tenyleg működik, szépen tisztít, és már 1-2 használattól látványosan javult az arcbőröm. Nagyon elégedett vagyok, picit szárít (napi 1x használom). Lassan fogy a termék még napi használat mellett is. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Blacky

2019. szeptember 7.

Nagyon szép, és sima tapintásu a bőröm tőle használat után. Heti 2x szoktam használni. Egy nagyon picit szárítja az én bőrömet de ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract