Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
szederszirup

2019. június 12.

Reggel-este használom. Nagyszerűen tisztít és radíroz egyben, illatát is nagyon szeretem. Kedvenc arclemosóm, többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

anitakiara

2019. május 31.

Alapvetően arcradírnak vettem, annak önmagában nem elég, nagyon kevés szemcse van benne, tényleg minden nap csiszatolhatnám vele az arcom, akkor se történne érdemben semmi. Ami mellette szól, az nyilván a sok "free from", meg a jó illata, de arcradírnak magában sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

zskwaap

2019. május 29.

alapvetően szeretem. heti 1x használom, mert mellette van kémiai hámlasztóm is. utána kicsit húzódik a bőröm de ezen segít az éjjeli hidratáló. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Jucuus

2019. április 19.

Glamour napok alkalmával sikerült beszereznem ezt az arclemosót, és szerencsére nem csalódtam benne. :) Jól tisztít, felfrissíti az arcom, az illata nekem egy szappanra emlékeztet. :D de nem zavar. Nem kell túl sok belőle, mert picit habzik is, úgyhogy nagyon sokáig elég lesz, úgy érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

GLili0

2019. április 13.

Kicsit problémásabb volt az arcom, amikor elkezdtem ezt a terméket használni és nekem nagyon szépen rendbe tette a bőröm! Alaposan tisztít és radíroz egyszerre, az illata is kellemes és egész sokáig tart egy tubus. Ami nekem még nagyon tetszett, hogy minden bőrtípusra alkalmas, így az én száraz bőrömre is tökéletes. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

sonmaat

2019. április 10.

Ez a lemosó óriási kedvencem. Alapvetően odavagyok a Himalaya termékekért, de ezt minden nap használom. A benne levő szemcsék nem olyan durvák, mint a barackmagos arcradírban, de azt nem is ajánlatos minden nap használni. Ezzel szemben ezt minden esti fürdés alkalmával használom és kellemes érzés, ahogy letisztul tőle az arcom. A mindennapos használat mellett is hosszú hetekig (tán még hónapokig is) kitart, mivel nem kell több belőle, mint egy kis mogyorószem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

kissagi19

2019. március 30.

Sajnos az én bőrömön képezett egy filmréteget, akárhányszor próbáltam is öblíteni. Az illata szörnyű. Nem tisztított rendesen, eltömítette a pórusaimat. Nagy reményekkel vettem meg, de csak áll a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

sosalexa99

2019. február 3.

Fél éves használat után ideje véleményt formálnom erről a termékről. A párommal ketten használjuk, most fog elfogyni az első tubus, amit augusztusban vettem (200ml-s változat). Mi nagyon szeretjük, nem kell sok belőle, és végzi rendesen a dolgát. Én a szárító hatását sem tapasztaltam, de lehet, hogy az is közrejátszik, hogy eléggé zsírosodik a bőröm. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Alteire

2019. január 9.

Nagyon szuper bőrradír, de semmiképp sem ajánlott naponta arctisztítani vele, mert nagyon szárít. Inkább hetente kb 3 alkalom ami megfelel az érzékeny bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Sziporka88

2018. december 28.

Nagyon jól tisztít, illetve fincsi az illata, viszont nagyon szárít, emiatt nem használhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!