Himalaya Herbals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
itskriszti

2020. január 4.

Abszolút megéri az árát. Lassan fogy el, kiválóan tisztít, nem húzza a bőrt és természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

zori

2020. január 3.

Egy másik termék helyett vettem mivel azt nem találtam egyik boltban sem. Próbáltam természetes úton maradni, így erre esett a választás. Megéri az árát, kellemes a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

uagi

2019. november 24.

Elég egy borsónyit használni belőle egy alkalommal és teszi a dolgát, szépen tisztít! Nekem nem szárít és csak egy minimálisan húzódik az arcbőröm utána.
Sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Sokáig kitart.

bibi24

2019. november 13.

Az itteni ajánlások és vélemények alapján vásároltam meg, és nem csalódtam! Hosszú idő után ez az első arctisztító/arcradír ami tenyleg működik, szépen tisztít, és már 1-2 használattól látványosan javult az arcbőröm. Nagyon elégedett vagyok, picit szárít (napi 1x használom). Lassan fogy a termék még napi használat mellett is. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Blacky

2019. szeptember 7.

Nagyon szép, és sima tapintásu a bőröm tőle használat után. Heti 2x szoktam használni. Egy nagyon picit szárítja az én bőrömet de ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Szuper termék, mindennapi arctisztítók terén.
Gyengéden radíroz és alaposan tisztít is egyben, nem szárít, nem irritál. Az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Szuper termék, mindennapi arctisztítók terén.

szederszirup

2019. június 12.

Reggel-este használom. Nagyszerűen tisztít és radíroz egyben, illatát is nagyon szeretem. Kedvenc arclemosóm, többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

anitakiara

2019. május 31.

Alapvetően arcradírnak vettem, annak önmagában nem elég, nagyon kevés szemcse van benne, tényleg minden nap csiszatolhatnám vele az arcom, akkor se történne érdemben semmi. Ami mellette szól, az nyilván a sok "free from", meg a jó illata, de arcradírnak magában sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

zskwaap

2019. május 29.

alapvetően szeretem. heti 1x használom, mert mellette van kémiai hámlasztóm is. utána kicsit húzódik a bőröm de ezen segít az éjjeli hidratáló. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Jucuus

2019. április 19.

Glamour napok alkalmával sikerült beszereznem ezt az arclemosót, és szerencsére nem csalódtam benne. :) Jól tisztít, felfrissíti az arcom, az illata nekem egy szappanra emlékeztet. :D de nem zavar. Nem kell túl sok belőle, mert picit habzik is, úgyhogy nagyon sokáig elég lesz, úgy érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract