Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: vajdavivien95, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

• A sampon aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.
  • Hipoallergén, ezért érzékenybőrű babáknak is megfelelő.
  • Nem tartalmaz parabént, SLS/SLES-t, szilikont, ftalátokat, ásványolajat és mesterséges színezéket.
  • Vegán termék, azaz nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.
  • Klinikailag bizonyított hatékonyságú.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KataMayaNagy

2018. május 22.

Finom illata van, jók az összetevők, de valamiért nem vált be, alig vártam hogy elfogyjon a flakon. Nem tisztított rendesen, alig habzott, és gubanc volt mindenhol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

demeve

2018. február 5.

Amikor elfogyott a saját samponom, amit régóta szeretek, elkezdtem használni ezt a sampont (a gyerekeim samponját). Azt el kell mondanom, hogy minden sampont úgy használok, hogy egy nagyobb flakonba töltöm, és felhígítom - jóóó alaposan - vízzel. Így sokkal könnyebb bánni vele, függetlenül attól hogy bio, nem bio stb. Na a lényeg, ez valami fantasztikus! Közben 2 alkalommal egy "minőségi kommersz" sampont kellett használnom, mert nem volt nálam a samponom, és utána iszonyatosan viszketett, zsírosodott, mattult, durvult hajam. Nem is emlékeztem, hogy ennyivel jobbak a natúr samponok, de amikor visszatérhettem végre erre, hát hálát mondtam érte Istennek! Szóval ha valaki azt tapasztalja, hogy nagyon besűrűsödik a sampon, az azért van, mert mindegyiket fel kellene hígítani. (Fodrász tanított erre.) Egyébként fél árnyalatnyit sötétíti a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Viki880326

2017. augusztus 31.

Kisfiamnak vettem, én szeretem. Jól tisztítja a haját, az illata nagyon kellemes. Az összetevők miatt minusz 1 csillag. Ettől függetlenül viszont jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

6vilag

2017. augusztus 27.

A fenomenális fogkrém után döntöttem, hogy kipróbálok más terméket is a Himalaya-tól.
Hát ezt a nyári vakáción volt szerencsém tesztelni. Gondoltam, hogy mivel a nap, a víz és a szél kiszárítja úgyis a hajam, megpróvbálok valami gyengéd terméket ilyenkor. Hát...
Első mosásnál gyakorlatilag egyáltalán nem, majd a másodiknál is csak nagyon nehezen habzik, ezért igen fura vele hajat mosni. Viszont nem szárított és nem is zsírosított.
A flakon vége felé nem folyott, hanem csomókban állt össze, kirobbanthatlanúl. Megsikáltam vele a kutyát. szép és puha lett a bundája. A maradék ment a kukába.Alig bírtam a 4 kg-s kutya testén eloszlatni.Soha többé, esköszöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 27.

drucsek

2017. augusztus 21.

A kislányomnak vettem egy sampont, gondoltam egy ilyen márka csak jó lehet. Hatalmas csalódás lett. A puha babahajat ragacsossá tette és alig lehetett kifésülni. Borzasztó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Ariel001

2016. július 15.

Ecsetmosásra vettem, nekem arra teljesen bevált, ,szépen kiszedi a festéket, nem nehéz kimosni és jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

AnnAsher

2016. március 28.

UPDATE: miután a második flakont is teljesen elhasználtam, nagy lelkesedésemben vettem belőle még kettőt,gondoltam hosszabb távra is beválik majd. Tévedtem. Pontosan ugyanazt kezdtem tapasztalni, mint a márka felnőtt samponjai esetében: a hajam úgy feltöltődik tőle, hogy szinte csattan, ha hozzáérek, úgyhogy megválok ettől a sampontól, amit igazán sajnálok, mert az összetevőit tekintve szinte tökéletes lenne. Mínusz 1 csillag (3-at megérdemel, hátha mégis az én hajamban van a hiba...)

Még csak 3 használaton vagyok túl, így inkább első benyomásokról írhatok, mintsem komoly tapasztalatokról (azokról majd később jön az update). Jóval több kell belőle, mint a többi samponból, az első samponozás szinte olyan, mintha semmit nem tettem volna a hajamra, bár ezt lehet simán annak a számlájára írni, hogy pár évtizeddel idősebb vagyok, mint a termék célcsoportja. :) A megfelelő mennyiséget használva viszont összességében jól tisztít, nem szárít és nem is zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. Adok neki 4 csillagot, aztán meglátom, hogyan alakul a további kapcsolatunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Villango

2015. december 13.

Az állaga valami szörnyű, nekem sem jön be. Túl sűrű, ez mire jó?
Olyan mint egy jófajta ragasztó, a kezemben alig habzik...ami még nem is lenne baj, ha el tudnám oszlatni a fejemen normálisan. De nem tudom.
Végső elkeseredésemben beletöltöttem a folyékony szappan adagolómba és felhigitottam, igy használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

Az állaga valami szörnyű, nekem sem jön be. Túl sűrű, ez mire jó?

Shanna

2015. november 10.

Megvettem mivel "illatszerelem", de sajnos csalódás volt. A sampon állaga géles, enyhén ragacsos. Első használat után a hajtövem ragacsos maradt,azt hittem én oszlattam el rosszul,de az összes hajmosás után megmaradt ez a "ragacsos" végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Hidratálók: Hibiscus Rosa-Sinensis Flower Extract