Himalaya Herbals

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Természetes szója és a búza proteint tartalmaz. Ricinusolaj és koffein tartalmának köszönhetően táplálja a hajat, láthatóan csökkenti a hajtöredezés miatti hajhullást.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

DemeTimea97626

2020. szeptember 16.

Egy barátnőm ajándékozta nekem a sampont mert neki nem tetszett az illata, tény és való nem a legjobb.
Viszont minden egyebekben nekem tökéletes volt.
Nem zsírosít nem szárít, kellően puha lesz tőle a hajam és fényes, könnyen fésülhető, szerintem gyorsabban is nőtt tőle a hajam és egy kicsit a hullást is meggátolta... keresem mellé a megfelelő illatú balzsamot és így az illataval sem lesz már gond.
Nekem 10/10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Viszont minden egyebekben nekem tökéletes volt.
Nekem 10/10.

mlnda

2020. július 24.

Meglepodtem azon, hogy mennyire jo ez a sampon!
Nem szamitottam tul sok jora, bevallom. Ennek ellenere csodas. Jol tisztit (egy samponozassal le van tudva a hajmosas) es megsem szarit. Nem is zsirosit. Sot, ezzel a samponnal nyerek ket extra napot a hajmosasok kozott, igy csak heti 1 alkalommal ejtem meg.
Az egyetlen dolog, amit nem szeretek benne, az az illata. Egy az egyben borotvahab, de kibirom arra a par percre. :)) Ezert nem fogok pontot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Meglepodtem azon, hogy mennyire jo ez a sampon!

Nika25

2019. július 8.

A második flakont használom már. A hajhullásomon nem segített, de azon lehet, hogy nem is a sampon fog segíteni, mert elég hamar tele lesz a lefolyó és sok hajam is hiányzik, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot. A hajam puha lesz, fényes, nem zsírosít egyáltalán, pedig hamar zsírosodó hajam van és nincs tele piros összetevőkkel. Az illata engem nem zavar, szóval nekem jó ez a sampon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

haszi79

2019. július 6.

Egy flakont használtam el eddig, nem tapasztaltam csökkenést a hajhullásban. A hajat kellően ápolja, nem zsírosít jobban, mint az előző samponon (fej és vállak:) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Liara0826

2019. április 6.

Sajnos nekem sem jött be ez a sampon. Nem vagyok nagy kritikus, de csak kétszer tudtam használni. Nekem is olyan korpás lett a fejbőröm mint soha, bőrgyógyász írt fel rá patikai sampont. Nagyon érzékeny a bőröm, a fejbőröm pláne és a hajmosás után olyan piros volt ahol érte a sampon, plusz nagyon furcsa érzés volt, mintha vagy nagyon stimulálná a hajhagymákat vagy nagyon irritálná a bőröm. Tényleg nagyon erős a szaga, nagyon férfias is és nem hiszem hogy jó ennyi parfüm. Érzékeny bőrüeknek nem ajánlom, de másoknak úgy láttam bejött. Sajnos nekem nem, pedig nagyon akartam egy koffeines sampont és úgy láttam ebbe még ricinus olaj is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

bogikaaa

2019. március 27.

Nagy reményeket fűztem hozzá a Schauma koffeinese után, de nem az igazi. Valamiért az én hajamat zsírosítja, plusz az illatával sem igazán vagyok kibékülve, eléggé férfias. Hatásáról nem igazán tudok nyilatkozni, szedem a kis vitaminjaimat, viszont a frissen mosott hajam nagyon puha és fényes tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Qwerty

2019. március 25.

Nem várok tőle csodákat, hajvitamint is szedek, szóval sosem fog kiderülni hat-e bármit is. DE. A szaga. Erre nem voltam felkészülve...mintha férfiaknak való dezodorral fújtam volna be a fejem, ráadásul erős is. Egy egész napig pasiszag lengett körül. Ez azért is különösen fájdalmas, mert egy jó sampon. Puha, fényes, jó tartású hajam lett tőle.
Nem döntöttem még el, hogy ezt a tudathasadást okozó maszkulin szagot megbocsátom-e neki, vagy keresek valami mást. Nagyon rezeg a léc, legyen egyelőre -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Ebaba26

2019. január 13.

Hajvitaminnal együtt használom, láthatóan kevesebb a kihullott hajszál hajmosás közben, pedig régen az öblítés - samponozás után a kezem, vállam tele volt hajjal. Balzsamot is használok utána, kicsit nehéz kimosni, mert nekem ragacsos lesz a hajam tőle (gondolom a ricinusolaj miatt), ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

KK95

2018. december 30.

Számomra ez a sampon egy csalódás. Ennyire korpás még nem volt a hajam egy sampontól, se mint ettől. Nagyon irritálja a fejbőröm és hamarabb zsírosodik is tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

waylinn

2018. november 24.

Isteni illata sokáig érezhető. Már a második flakonnál tartok, láthatóan kevesebb hajszál marad a fésűben. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.