Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

• Áfonya és egres kivonatot tartalmaz
  • Eltávolítja a felesleges faggyút és szennyeződéseket
  • A természetes szemcsék mélyen tisztítják a bőröd
  • A különleges formula a frissesség érzését adja
  • A természetes antioxidánsok egészségessé varázsolják a bőröd

Ár: 999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

szilardz

2020. július 14.

Sajnos nekem pont az ellenkező hatást sikerült vele elérni, sokkal jobban zsírosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

deerprongs

2020. július 6.

Nagyon szeretem, már többször újravettem. Reggelente szoktam használni, bár nem minden nap. Kevés azon arclemosók egyike, amelyik után tényleg matt marad az arcom. :) Plusz pont, hogy kevés kell belőle, így sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

PaNel95

2020. április 4.

Nem rossz arclemosó. Én nem használom mindennap, inkább csak 2-3-4 naponta, mer kissé szárít. Utána mindig hidratálókrémet használok, de mindennap így is szárítot. Mivel a bőröm kissé zsíros, így lágyabb hidratálókrmet használok, ezért nekem sok.
A kis szemcsék engem nem zavarnak, de szerintem felesleges benne. Radírozásra alkalmatlan, de legalább nem is bántja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

boglarka223

2020. április 4.

Ahogy már írták, a szemcséknek én sem látom benne sok értelmét. Viszont az állagát szeretem, hogy ennyire sűrű. Az én bőröm szereti, igazi tiszta érzést hagy maga után, de nekem picit szárít. Ettől függetlenül jár az 5*, mivel a termékre van írva, hogy zsíros bőrre való, az enyém pedig nem feltétlen az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Salvaje

2020. március 23.

A hónap nagy részében nincs sok gondom az arcommal, de a női ciklustól függően vannak napok, amikor nagyon zsírosodik a T-zónában, és néha előjön 1-2 pattanás is. Ilyenkor van szükségem egy kis extra tisztításra, és amikor megláttam ezt a kék, áfonyás tubust (imádon a gyümölcsös kencéket), gondoltam, kipróbálom, hátha ő lesz az igazi. (Ráadásul igyekszem mindenből áttérni a natúrkozmetikumra, és úgy tudom, a Himalaya annak számít.)
Elsőre túl sokat nyomtam belőle, ezért kicsit ragacsos maradt az arcom, hiába mosogattam. Tényleg elég a borsónyi mennyiség. A kis szemcséket abszolút feleslegesnek érzem benne, ahhoz kevés, hogy radírozzon is, inkább csak dekorációs célt szolgál. Az illata kicsit mű, de engem nem zavar, bele tudom élni magam az áfonya-feelingbe, de sokan erre érzékenyek.
Amiért viszont nálam nyerő, hogy tartósan mattít és tiszta, friss érzetet ad, szépen összehúzza a pórusaimat. Igaz, kicsit húzódik is utána a bőröm, de hidratálónak nekem a PomPom virágvizes zseléje is teljesen megfelel utána, nem kell testesebb krémet használnom.
Összességében tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Összességében tetszik.

sdorcii

2020. február 29.

szeretem, lehet hogy újra is veszem, de csodákat nem tett igazából. Télen használva, mikor nem zsírosodik annyira a bőröm megtette a hatását, de szerintem nyáron biztosan nem ezt fogom használni. Jó az illata, még kicsit radíroz is a benne lévő bogyóknak köszönhetően. Ami furcsa volt számomra, hogy sokkal gélesebb állaga van más arctisztítókhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Zsuzsi216

2020. február 23.

A dm-ben vettem akciósan 400 forintért.
Egész jó kis arctisztító, meg vagyok elégedve. Jól tisztít, nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

A dm-ben vettem akciósan 400 forintért.

szanii

2020. február 15.

Kiárusítva vettem, a célnak megfelel, jó vele az arcmosás, minden szennyeződést eltávolít. A kis szemcsék szerintem nem túl hasznosak, meglennék nélküle is. Alapvetően más arctisztítókat használok, de nem volt rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

indiigo

2020. január 28.

Heti egyszeri használattal is érzem a hatását, jól tisztít. Csatlakozom az előttem szólókhoz, radírozni nem igazán alkalmas, de nagyon jó egy finom arcmasszázsra. Az illata is egész kellemes. Mivel elég belőle egy picike, valószínűleg nagyon hosszan elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Ophelia

2020. január 27.

Nagyon szeretem, frissítő, tisztának érzem a bőröm a használata után. Finom illatú, jó az állaga. Totálisan lezsírtalanítja a bőrt, ezáltal később fényesedik ki az arcom, de hidratálásért hamar kiált. A szemcsék nem látnak el egyéb funkciót, mint egy kis extra frissítést, radírozást senki ne várjon tőle. Kiárusításban vettem, gondolom ebben a formában megszűnik, de remélem, nem örökre, szívesen újra venném, kipróbálnám a többi illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid