Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

• Citrom kivonatot tartalmaz
  • Eltávolítja a felesleges faggyút és szennyeződéseket
  • A természetes szemcsék mélyen tisztítják a bőröd
  • A különleges formula a frissesség érzését adja
  • A természetes antioxidánsok egészségessé varázsolják a bőröd

Ár: 999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: Mirennis
Állapot: 2-szer próbált (áprilisban), Helyszín: Budapest, XI. ker, fizetés: személyes átvétel a Móricz Zsigmond körtéren és a Dózsa György útnál lehetséges

blondie0310

2020. július 14.

Nagyon sűrű, nagyon kevés kell belőle, nagyon jól tisztít, nem szárít túlzottan.

Imádtam az illatát, bántam amikor elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Imádtam az illatát, bántam amikor elfogyott.

esszter01

2020. május 22.

nekem ez egy semmi kis arclemosó, nem szépített, nem mattított, nem tisztított különösebben. az illata miatt adok csak három csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

persephone

2020. február 20.

nagyon szeretem az illatát. alaposan tisztít, kicsit húzódik utána a bőröm. napi 2x használom, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

szilvinyuszko

2020. február 19.

A három fellelhető illat közül ez tetszett a legjobban, így jött velem. Reggel és este is használom, sminklemosás után megfelelően távolítja el az arcon lévő maradványokat. Citromos mivoltából adódóan frissítő érzetet hagy maga után, nálam az olajosságot is redukálta. Többször vettem már újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Aprile

2020. február 4.

Az összetétele nem a legszebb, de olyan keveset van az arcon, és olyan hamar lemosásra kerül, hogy ez nem jelent számomra problémát. Az illata iszonyatosan finom, nekem nagyon bejön. Az állaga és a hatása is tetszik, szívesen nyúlok érte. Radírozó hatása nincs nagyon, de ezt nem is bánom, hiszen hámlasztok rendszeresen, és régen leszoktam a radírozásról. A géles, kocsonyás állagból hamar habos kis szmötyi lesz, ami nagyon puha, és szépen tisztít. Semmilyen irritációt nem okozott, nem pattisodtam tőle. Egynek a maga nemében és árkategóriájában szuper volt, lehet betárazok még belőle, amíg tart a kiárusítása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2020. január 25.

Nagyon szeretem. Reggelente használom, vagy ha délután megyek valahova, akkor indulás előtt. Szép, selymes lesz tőle az arcom, a frissességérzet is sokáig megmarad. Nem sérti fel a bőrt, de kellemesen leradírozza. Hihetetlenül jó az illata, a többi fajtát is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 25.

nemethanna196

2020. január 7.

Kb. egy hónapja használom rendszeresen. A reggeli bőrápolási rutinomba építettem bele. Csodaszernek nem mondanám, mivel óriási változást nem okozott, de örülök, hogy megvettem, szererem használni. Igazából azt szeretem benne, hogy nagyon jól felfrissíti a bőrömet, valamint jó alapot ad, szépen előkészíti a sminkelésre. A használata kellemes, kis szemcsék vannak benne, amik egyáltalán nem durvák, de arra jók, hogy igazán tisztának érezzem az arcom tőlük, mélytisztító hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

bejjuska

2019. április 12.

Kellemes az illata, jó az állaga, tiszta, puha érzetet ad. Egyéb krém használata nélkül kb egy óráig tart a frissesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid