Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

• Eper és egres szemcséket tartalmaz
  • Eltávolítja a felesleges faggyút és szennyeződéseket
  • A természetes szemcsék mélyen tisztítják a bőröd
  • A különleges formula a frissesség érzését adja
  • A természetes antioxidánsok egészségessé varázsolják a bőröd

Ár: 999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

2021. április 10.

Az arcradíros állaga miatt vettem meg, jól tisztít. Az illata nem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Az arcradíros állaga miatt vettem meg, jól tisztít. Az illata nem jó.

BabeasaurusRex

2021. március 18.

Az évek alatt kicsit megtanultam, hogy lemosóktól csodát várni kicsit értelmetlen. Nekem nagyon sok arclemosó vagy ugyanazt a hatást nyújtotta vagy olyan szinten szárította szét a bőröm, hogy elkezdtem hámlani. Nagyon sok felkapott márka termékét próbáltam már (Paula's Choice, Purito, Cerave...) nekem mégis ez a kis epres lemosó vált be talán a legjobban.
Csodaszernek azért nem mondanám de végzi a dolgát. Nem lesz tőle olajos a bőröm, nem is szárít, az ára tökéletes és én személy szerint nagyon nagyon szeretem az illatát. Egy kevés is elég belőle és mindig tiszta érzést hagy maga után. Érzékenyebb, aknés bőröm van és őszintén jobban néz ki ettől a bőröm mint a cerave bumpy skinre való tisztítójától (mindkét termékből kb. ugyan annyi tubust/dobozt használtam el).
Az biztos, hogy tényleg nem ajánlanám azoknak akik nem bírják a mesterséges, erős, édes illatokat. Illetve hiába vannak benne a "természetes gyöngyök" teljesen elenyésző a radírozó hatása a terméknek így ha valaki arcradírt keres szintén nem tudom ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

pviviana

2021. február 24.

Az illata tetszett meg, ezért szereztem be. Én nem reggel szoktam használni, mert amikor utána hidratálót használtam, nagyon zsíros érzete lett a bőrömnek és kifényesedett. Este viszont ugyanúgy működött, mint egy sima arclemosó. A maszk miatt az állam folyamatosan ki van pattogva, azok eltüntetésében sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

blondie0310

2021. január 31.

Nagyon sűrű, nagyon kevés kell belőle, nagyon jól tisztít, nem szárít túlzottan.

Az illata borzalmas, ezért sosem venném újra. A citromos változata nagyon jó illatú, pedig annál féltem inkább, hogy tipikus wc illatosító szaga lesz a citrom miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

TimyeK

2020. december 29.

Egynek elment, de nem életem legjobb bőrradírja. Azi illata nagyon mű, nekem túl nagyok a szemcsék benne és a mennyiségüket is kicsit keveslem. Picit szárította az arcom, végül a hátamra használtam el. A hátam selymessé tette, de nem javított a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Csillag2812

2020. november 29.

Nyáron elhasználtam a terméket, nekem nagyon tetszett a géles szemcsés állaga és az illata is, bár kicsit műanyagszerű és túl erős. A kombinált bőrömet túl szárította, nagyon húzódott utána, az orromnál pedig hámlott a bőr.. pattanásokon nem segített, bár nem is rontott. Ezt csak nagyon zsíros bőrre ajánlom és akkor is csak nyáron. Kombinált bőrre nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

elina12

2020. október 19.

Az arcomon semmit nem segített, nagyon erős az illata. Gondoltam, ha az arcomra nem használom el, akkor néha használom a vállamra és ezután pedig pattanások jelentek meg a vállamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Pownie

2020. szeptember 23.

Zseniális! Elég zsíros bőröm van, dél körül már győzöm törölgeni a T vonalam. Mióta ezt használom, ilyen problémám nincs, pattanás is kevesebb jön elő. Nagyon megéri, mert egyszerre csak egy borsónyi adag kell, az elég a teljes arcra, még a nyakamra is jut belőle. Az illata kellemes, reggeli induláshoz pont passzol. Sajnos DM-ben kifutó termék, az eladó azt mondta, már nem tudtak belőle rendelni, úgyhogy győzöm összevásárolgatni az utolsó darabokat innen-onnan...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Klaudiia77

2020. június 18.

Az én bőrömön sokat segített az Avon habzó arctisztitójával együtt használtam es pár nap alatt tüntek a pattanásaim, viszont mostmár sajnos sehol nem tálalok ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Queen16

2020. június 3.

Nem rossz, úgy három naponta kis gyengéd arcradír, és egy kis lemosásra teljesen jó, kellemes eper illatal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid