Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

• Eper és egres szemcséket tartalmaz
  • Eltávolítja a felesleges faggyút és szennyeződéseket
  • A természetes szemcsék mélyen tisztítják a bőröd
  • A különleges formula a frissesség érzését adja
  • A természetes antioxidánsok egészségessé varázsolják a bőröd

Ár: 999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
nagypetra10

2020. január 13.

750ft-ért szereztem be az ajakápolóval együtt,amióta megvan használom reggel és este. Szépen tisztít a bőröm is szereti, kevés kell belőle,az illata is jó. Persze utána fontos nekem a jó hidratáló krém, mert picit húz utána a bőröm, de èn szeretem. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

NyBetti

2019. november 22.

Este használom, alaposan tisztít, de nem szárít. Szépen rendben tartja a zsíros bőrömet. Nagyon kevés kell belőle, sokáig elég. Újraveszem ha elfogy, bár lehet más illatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

fruzsi0105

2019. november 13.

Reggel arctisztításként este pedig a sminkem eltávolítása miatt használom. (Sminklemosó kendő után) Nem pattog ki tőle az arcom, kevésbé zsírosodik, az illatát nagyon szeretem. Szerintem szépen végzi a dolgát, újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Lilluc

2019. november 5.

Nem rossz, de nekem hamar kifényesedett tőle az arcom. A nagyobb tubusos mandarinost meg sem közelíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

katica22

2019. október 30.

Nagyon jó kis arclemoso szép osszetevokkel, jó allaggal, kellemes számomra nem erős illattal. Újra vevos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Alexandra9

2019. október 27.

Pár hete kezdtem el használni, és azt kell mondanom egész jó. Nagyon kevés terméket használok az arcomra és bevallom előfordul, hogy a micellás vizes sminklemosáson kívül semmi nem történik a bőrömmel. Problémás, zsírosodásra erősen hajlamos a bőröm, és a sok terméktől mindig kipattogtam. Jó ideje elfogyott az arclemosóm ezért sokáig nem is vettem újat. Azonban megláttam azt a terméket és elcsábultam. Féltem, hogy ettől is ki fogok pattogni, de jelentem eddig semmi ilyen nem történt. Nem használom minden nap, de amikor igen, akkor sminklemosás után még egy plusz tisztításként. a sminkmaradványokat nagyon szépen leszedi. Az illata csodálatos. Egyetlen problémám, hogy a használata után kicsit száraznak érzem a bőröm és muszáj hidratálnom. Emiatt nem fogom újravenni, de elhasználni elfogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

merinikolett

2019. augusztus 6.

Imádom az illatát, és nagyon kevés elég belőle, viszont sajnos utána viszket, száraz és húzódik a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

viragzsofi

2019. július 25.

Használat után az arcbőröm eper illatú és kevésbé zsíros.
Az viszont negatívum, hogy csak 3/4ig van a tubusban és ezt a címkével próbálják elrejteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Használat után az arcbőröm eper illatú és kevésbé zsíros.

CsinCsilla

2019. július 20.

Epres, barackos és áfonyás is a birtokomban van, mindhármat nagyon szeretem, de leginkább ennek és a barackosnak az illatát szeretem 💖🍓🍑 Esténként használom leginkább sminkeltávolítás mellé, illetve mivel borzasztóan zsíros a bőröm és estére átfényesedik, hiába a púder, felüdülés esténként használni, fellélegzik az arcom tőle. Reggelre inkább egy Garnieres arcradírt használok, mert az hatásosabb sminkeléshez felkészíteni az arcbőrt, de ez tisztításra tökéletes. A citromosra is kíváncsi vagyok, legközelebb azt is beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

HDorina

2019. június 21.

Gyors megoldásnak vettem, mert elfogyott az arctisztítóm. Itt láttam meg a krémmánián, el is mentem a DM-be és be is szereztem ezt az újdonságot. Először nagyon örültem a géles állagnak, biztos frissíti majd a bőrömet. De nekem ez szörnyű volt, majdnem elhasználtam az egész tubust és amíg használtam folyamatosan pattanások jöttek ki rajtam, majd mikor abbahagytam ezeknek a képződése is leállt. A bőrömet ráadásul nagyon kiszárította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid