Himalaya Herbals

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. március 14.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2999 Ft

"Havasi gyopár növényi őssejt, woodfordia, mirtusz rózsa, cipadessa és az alma különleges kivonatainak keverékét tartalmazza, mely antioxidánsokban és polifenolokban gazdag. Ezen hatóanyagok éjszaka fejtik ki jótékony hatásukat, hogy a bőr hidratáltabb lehessen. Segít csökkenteni a finom vonalakat és ráncokat, hidratál, hogy bőre ragyogóbb, rugalmasabb lehessen."

Ár: 2999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fioretta

2021. január 6.

Alkalmanként használtam, nem napi rendszerességgel. Az adagolója nagyon tetszik, praktikus és higiénikus, egy teljes lenyomás nekem túl sok. A bőröm nagyon puha-bársonyos volt a használata után, egész gyorsan beszívódott. Az illata kicsit szokatlan, de azért finom, beszívódás után már csak nagyon enyhén érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

crazy724

2020. március 19.

A karácsonyi kiárusítás alatt vettem, és a nappali párjával használom, és azt kell mondanom, hogy szeretem. A csomagolásáról, adagolójáról nekem a férfi borotvahab jut eszembe, ahogy az illatáról is, nagyon férfias, és számomra kicsit irritáló illat. E miatt eleinte nem szívesen használtam, de idővel hozzászoktam. A krémet kicsit habos-krémes állagúnak érzem, egy leheletnyivel gazdagabb krém, mint a nappali változat. Az adagolója szuper, szabályozható, hogy mennyi krémet nyomok ki. Jól hidratál, a száraz bőröm szereti, viszonylag hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet, és puha lesz tőle a bőröm. Nem tudom, hogy tőle van-e, (vagy a megfelelő vízfogyasztástól + csipkebogyó olajtól), de a bőröm mostanában nagyon szép állapotban van. Filozóm rajta, hogy újraveszem, de brutál sok krém van, amit még ki szeretnék próbálni. Szerintem nem rossz választás, de az illatát szokni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

CosmicLily

2019. december 9.

A nappali párja bevált nálam, ezért vettem meg az éjszakait is. Tette a dolgát, de nem láttam semmi különleges hatását. A pumpás kiszerelés szuper, az illata viszont kicsit túl sok nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)