Himalaya Herbals

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. március 13.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2999 Ft

"Olyan hatékony gyógynövény kivonatok keverékét tartalmazza, mely segít csökkenteni a finom vonalakat, a ráncokat és feltölti a bőrt, hogy az egészségesebb és ragyogóbb lehessen. Védi az arcbőrt a nap káros sugarai ellen, mélyen hidratál és segít az öregedési és pigmentfoltok csökkentésében. Javítja a bőr tónusát és ragyogóbbá varázsolja azt. A havasi gyopár növényi őssejtjei magas antioxidáns tartalommal rendelkeznek. A woodfordia, mirtusz rózsa és a cipadessa segítik a bőr öregedésgátló mechanizmusát. Könnyű, gyorsan beszívódó krém, mely nem hagy zsíros érzést maga után."

Ár: 2999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

crazy724

2020. március 15.

A karácsonyi kiárusítás alatt vettem, és az éjsazaki párjával használom, és azt kell mondanom, hogy szeretem. A csomagolásáróll, adagolójáról nekem a férfi borotvahab jut eszembe, ahogy az illatáról is, nagyon férfias, és számomra kicsit irritáló illat. E miatt eleinte nem szívesen használtam, de idővel hozzászoktam. A kérémet kicsit habos-krémes állagúnak érzem, az adagolója szuper, szabályozható, hogy mennyi krémet nyomok ki. Jól hidratál, a száraz bőröm szereti, viszonylag hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet, és puha lesz tőle a bőröm. Nem tudom, hogy tőle van-e, (vagy a megfelelő vízfogyasztástól + csipkebogyó olajtól), de a bőröm mostanában nagyon szép állapotban van. Filozóm rajta, hogy újraveszem, de brutál sok krém van, amit még ki szeretnék próbálni. Szerintem nem rossz választás, de az illatát szokni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

vocy

2020. március 12.

Az adagolóját imádom, több pumpás arckrém kellene a piacra. Azonban a hatása nem kiemelkedő. Az én száraz bőrömre talán picit kevés is. Tetszik, hogy van benne fényvédő, ezért használom el, de a hidratáló hatása lehetne jobb. Az illata is férfias, bár ez engem annyira nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

yvie

2020. február 22.

Dm boxban kaptam én is, gondoltam télen jó lesz. Kombinált bőröm van. Kicsit testes a krém, nekem fullasztó kicsit. Irritációt nem okozott, illata valóban erős de számomra nem zavaró. Látványos Hatásáról nem tudok beszámolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

lettniko

2020. január 15.

DM kedvencek dobozban kaptam, most fogyott el.
A leírásban szereplő hatásokból kb. csak a gyors beszívódást tapasztaltam.
Nem igazán hidratált, az apró ráncokkal sem csinált semmit.
Az illatát én alig éreztem, nem volt zavaró.
A pumpás kiszerelése viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

DM kedvencek dobozban kaptam, most fogyott el.
A leírásban szereplő hatásokból kb. csak a gyors beszívódást tapasztaltam.
Nem igazán hidratált, az apró ráncokkal sem csinált semmit.
Az illatát én alig éreztem, nem volt zavaró.
A pumpás kiszerelése viszont nagyon tetszik.

szanii

2019. október 13.

DM kedvencek dobozban volt, Anyával közösen használjuk. Kicsit férfias illata van, jól hidratál, egynek elmegy, de újat nem fogunk belőle venni. Jó az adagolója, tetszik, hogy pumpás. Összetevői sem túl barátságosak számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Ann86

2019. szeptember 25.

DM kedvencek dobozban jutottam hozzá. Szuper a pumpás adagoló, számomra a pont megfelelő mennyiség egy pumpálás. Az illatát én nem érzem férfiasnak, számomra kellemes. A krém egy picit testes az én zsíros bőrömnek, de éjszakai krémnek tökéletes. Nem okot irritációt és pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Jeanette88

2019. július 11.

Szeretem a pumpás kialakítását, a krém állagát, és a számomra finom, szolid illatát. Könnyen felvihető, nem hagy kellemetlen érzetet, gyorsan beszívódik, puhaságot ad a bőrömnek. Most nyáron a fényvédelmének köszönhetően csak ezt használom. :) Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

bernadettu

2019. május 25.

Nekem valahogy a Himalya termékei kimaradtak, ezért örültem mikor megláttam, hogy bekerült a DM kedvencek tavaszi dobozába.
Az alap koncepció tök jó, de ez a férfias illat ha csak gyengén is de rajtam órákon keresztül érződik,és megfájdul tőle a fejem, emiatt nem szívesen használom, inkább csak hétvégente.
Az itteni jó vélemények miatt adtam neki esélyt, de nekem kellemetlen a használata. Az elmúlt egy hónapban nem tapasztaltam változást a bőröm állapotában, de legalább nem irritált.
Pedig az összetevőket megnézve viszonylag sok potenciális bőrirritáló összetevője van, ezért sem használnám szívesen minden nap.
Szerintem többet nem próbálkozom ezzel a termékkel, de örülök, hogy valakinek bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Andy88

2019. május 20.

Mint sokan mások, én is a DM kedvencek boxban jutottam hozzá, és nagyon örültem neki! Praktikus a kiszerelése, kellemes az illata. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, és plusz pont jár a 15-ös fényvédőért is. :) Sminkalapnak is szuper, talán csak az az egy aprócska hibája van, hogy az én bőrömet nem hidratálja eléggé. A szárazabb részekkel nem tud mit kezdeni.
Összességében viszont tetszik, örömmel használom minden reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Összességében viszont tetszik, örömmel használom minden reggel.

hbad

2019. április 29.

Dm kedvencek box-ban jutottam hozzá.Az illata édeskés,nekem tetszik.Felkenés után kicsit lassabban, de maradéktalanul felszívódik.Puha bőrt eredményez.Ha hozzajutok(még boltban nem találkoztam vele), beszerzem az éjszakai párját is, kíváncsi vagyok rá.A ránctalanító hatásról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)