Himalaya Herbals

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. március 13.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2999 Ft

"Olyan hatékony gyógynövény kivonatok keverékét tartalmazza, mely segít csökkenteni a finom vonalakat, a ráncokat és feltölti a bőrt, hogy az egészségesebb és ragyogóbb lehessen. Védi az arcbőrt a nap káros sugarai ellen, mélyen hidratál és segít az öregedési és pigmentfoltok csökkentésében. Javítja a bőr tónusát és ragyogóbbá varázsolja azt. A havasi gyopár növényi őssejtjei magas antioxidáns tartalommal rendelkeznek. A woodfordia, mirtusz rózsa és a cipadessa segítik a bőr öregedésgátló mechanizmusát. Könnyű, gyorsan beszívódó krém, mely nem hagy zsíros érzést maga után."

Ár: 2999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2200 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Andy88

2019. május 20.

Mint sokan mások, én is a DM kedvencek boxban jutottam hozzá, és nagyon örültem neki! Praktikus a kiszerelése, kellemes az illata. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, és plusz pont jár a 15-ös fényvédőért is. :) Sminkalapnak is szuper, talán csak az az egy aprócska hibája van, hogy az én bőrömet nem hidratálja eléggé. A szárazabb részekkel nem tud mit kezdeni.
Összességében viszont tetszik, örömmel használom minden reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Összességében viszont tetszik, örömmel használom minden reggel.

hbad

2019. április 29.

Dm kedvencek box-ban jutottam hozzá.Az illata édeskés,nekem tetszik.Felkenés után kicsit lassabban, de maradéktalanul felszívódik.Puha bőrt eredményez.Ha hozzajutok(még boltban nem találkoztam vele), beszerzem az éjszakai párját is, kíváncsi vagyok rá.A ránctalanító hatásról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 29.

bevi555

2019. április 18.

Kissé régimódi férfias illata van, de nem zavaró, inkább enyhe. Nagyon hamar beszívódik, puha bőrt eredményez szinte azonnal, ránctalanító hatást eddig nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)